Wybory Prezydenckie 2020 – zakłady specjalne na Agatę Dudę!

Już jutro długo oczekiwane wybory prezydenckie. Cisza wyborcza sprawiła, że bukmacherzy usunęli ze swoich ofert wszelkie zakłady dotyczące konkretnych kandydatów. Wciąż można jednak skorzystać z innych propozycji związanych z jutrzejszym dniem. W temacie „dziwnych” typów do obstawiania jak zwykle nie zawiódł Betfan, u którego dostępne są liczne zakłady specjalne. Możemy m.in.  założyć się, jaki będzie odcień kreacji Agaty Kornhauser-Dudy podczas wieczoru wyborczego. Rejestrując się w Betfan z kodem TYPERIA, otrzymacie zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon. Szczegóły promocji na końcu tekstu.

->inne zakłady specjalne na wybory<-

Kilka dni temu, Agata Duda została pozytywnie oceniona przez amerykańskiego projektanta Christiana Paula. Znawca mody podkreślał szyk i elegancję Pierwszej Damy, nie zapomniał również wspomnieć, że jej stylem interesują się zagraniczne media. Krótko po emisji materiału okazało się natomiast, że o Christianie Paulu i jego istnieniu nie wiedziała nawet wyszukiwarka Google.

W internecie zawrzało, a TVP po raz kolejny zasłużenie stała się obiektem drwin i krytyki. Temat ubioru żon polityków z pierwszych stron gazet był zawsze na czasie, tym bardziej na kilka dni przez wyborami prezydenckimi. Dlatego też abstrahując od całego zamieszania i afery z Christianem Paulem warto zastanowić się, czy jesteśmy w stanie przewidzieć dominujący odcień kreacji Agaty Dudy podczas wieczoru wyborczego?

W I turze poprzednich wyborów prezydenckich obecna Pierwsza Dama postawiła na róż. Na decydujące rozdanie wybrała kostium w kremowym wariancie bieli, który wzbogaciła złotymi dodatkami. Kurs w Betfan na czerwień/róż wynosi 1,80, a szanse na kreację w odcieniu bieli wyceniono na 2,20. Co ciekawe, kurs na klasyczną czarną elegancję wynosi aż 20.00! Z drugiej strony, taki stan rzeczy nie powinien dziwić. Przez ostatnie 5 lat Duda przyzwyczaiła nas raczej do pogodniejszych i jaśniejszych barw.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić zwróconą stawkę!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria