Wygrał u bukmachera 1.5 miliona złotych! 

Decydujące mecze europejskich pucharów i końcówka sezonu ligowego to już tradycyjnie okres, w którym od lat notowana jest wzmożona aktywność obstawiających zakłady, a także liczne promocje, jak np. 500 zł bez ryzyka ze zwrotem bez konieczności obrotu! Tak było również w minionych dniach, w których jeden z klientów bukmachera Fortuna wzbogacił się o kwotę 1.5 miliona złotych!

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!


Wygrał 1.5 miliona złotych 

Trzy identyczne kupony, a na każdym maksymalna możliwa wygrana – o wyjątkowo udanej majówce może mówić jeden z graczy Fortuny, który zgarnął w poniedziałek ponad półtora miliona złotych.

Wszystkie kupony zostały zawarte za 165 złotych i składały się z 14 zakładów. Spotkania zostały rozłożone na cały tydzień. Co więcej, na kuponach znalazły się również zakłady typowane w ramach tzw. Betbuildera, gdzie, aby zakład był uznany za wygrany muszą zostać obstawione bezbłędnie 3 lub 4 wydarzenia w obrębie tego samego spotkania.

Już pierwszego dnia gdy zawodnicy Pogoni Szczecin w spotkaniu z Legią Warszawa otrzymali, przy stanie remisowym, czerwoną kartkę serce typera z pewnością zabiło mocniej. Gdy jednak do bramki legionistów trafił Zahovic, a chwile później Grosicki można było odetchnąć z ulgą. Co ciekawe, zdarzenia z większymi kursami „weszły” zdecydowanie łatwiej niż tzw. pewniaczki.

Oglądaj Ekstraklasę za darmo w Full HD!

Przed ostatnim, decydującym dla losów wygranej dniem, na kuponach pozostały tylko dwa mecze – Monaco – Angers i Barcelona – Mallorca. Kursy 1.37 i 1.32 sugerowały, że faworyci powinni sobie łatwo poradzić, ale gdy Mallorca w 79. minucie spotkania strzeliła bramkę kontaktową, jeszcze wszystko było możliwe. Ostatecznie Duma Katalonii dowiozła zwycięstwo, a typer Fortuny wzbogacił się aż o 1.5 miliona złotych.

Linki do zwycięskich kuponów:

  1. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTE0MjcyOTMwMTogyA0-G9X4acMU3AM%3D&source=SB
  2. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTE0MjcyMzUwMToKyUZr6Kx4paCYQ8M%3D&source=SB
  3. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDIyMTE0MjcyMTkwMDqcNxpZhSlnaz3Y3vg%3D&source=SB

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu:
Zwrot wypłacisz bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!