Debata prezydencka TVP – kursy, zakłady, typy bukmacherskie; 

Już w środowy wieczór na antenach TVP 1 i TVP Info odbędzie się kolejna debata prezydencka. Pierwsza miała miejsce 6. maja, jednak głosowanie nie doszło do skutku w planowanym terminie. Tak ważne wydarzenie z życia politycznego nie mogło umknąć uwadze bukmacherów, którzy swoje oferty wzbogacili o interesujące kursy i zakłady związane właśnie z tym programem. Typy na debatę prezydencką możesz obstawić na BETFAN.pl. Załóż konto z kodem TYPERIA i odbierz zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz zwrot i możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

Debata prezydencka TVP kursy, zakłady, typy;

Kursy i zakłady na debatę prezydencką w TVP dostępne są m.in. w Betfan. Jakie typy wybrać? W ofercie znajdziemy nawet najbardziej absurdalne propozycje, wśród których nie zabraknie oczywiście tematów rozgrzewających wszystkich do czerwoności. Konstytucja, LGBT, emerytury, 500+ i wiele innych. Co warto wziąć pod uwagę w kontekście naszego kuponu? Kliknij TUTAJ, aby przejść do pełnej oferty zakładów na debatę.

Interesujący wydaje się zakład dotyczący wyłączenia mikrofonu któremukolwiek z kandydatów. Prowadzący debatę Michał Adamczyk, będzie miał prawo przerwania wypowiedzi danego kandydata w dowolnym momencie. Zasada ta, ma być stosowana w przypadku kiedy wypowiedź zostanie uznana za odbiegającą od tematu.

-> PEŁNA OFERTA KURSÓW NA DEBATĘ <-

Mikrofon zostanie wyłączony również wtedy, gdy wydawca programu uzna, iż kandydat w jakiś sposób narusza prawo. Kursy w okolicach 2,50 wydają się tutaj całkiem interesującą opcją. Zwłaszcza, że niemal każdy z uczestników debaty ma tendencję do przeciągania swoich wypowiedzi oraz odbiegania w nich od głównego tematu.

Biorąc pod uwagę ostatnie kontrowersje związane ze słowami polityków PIS, warto zapolować na zakłady będące pokłosiem afery „LGBT to nie ludzie”. Nie ma żadnych wątpliwości, że Rafał Trzaskowski nawiąże podczas debaty do wydarzeń sprzed kilku dni i będzie starał się w ten sposób punktować urzędującego prezydenta. Zakłady na to, że słowo „równość” padnie z ust Trzaskowskiego przynajmniej cztery razy są oczywiście dość ryzykowne, jednak kurs zachęca.

Debata prezydencka TVP kursy i zakłady

Pierwsza debata udowodniła, że dotyczące jej kursy i zakłady wcale nie są do wytypowania tak proste, jak mogłoby się wydawać. Pełna oferta kursowa zawiera jednak na tyle dużo zdarzeń, że każdy powinien znaleźć dla siebie coś interesującego. Najbardziej uniwersalny i bezpieczny wydaje się zakład na wyłączenie mikrofonu podczas wypowiedzi któregoś z kandydatów.

Pamiętajcie, że zakłady na programy telewizyjne na żywo rządzą się swoimi prawami, a wszelkie typy z nimi związane obarczone są sporym ryzykiem. Poniżej znajdziecie wybrane kursy na zakłady dotyczące środowego programu. Kliknięcie na screenshot spowoduje przejście do strony Betfan, gdzie uzyskacie dostęp do PEŁNEJ oferty.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria