W jednym ze spotkań rozgrywanych w ramach 1 kolejki Ligi Mistrzów, Ajax Amsterdam zmierzy się u siebie z francuskim Lille. Rewelacja poprzednich rozgrywek kreowana jest przez bukmacherów i ekspertów na zdecydowanego faworyta tego meczu, jednak czy słusznie? Zapraszam na krótką analizę oraz proponowane typy bukmacherskie na mecz Ajax – Lille. Chcesz brać udział w regularnych konkursach typerskich z nagrodami, dzielić się swoją wiedzą i typami? Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria.

? Odbierz prezent od STS!

➡️ zarejestruj się z kodem „TYPERIA”


Ajax – Lille typy bukmacherskie

W oczy rzucają się przede wszystkim kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie. Obecnie około 1,45 na Ajax wydaje się mocno przesadzone i „zbite” do granic możliwości. Holendrzy są oczywiście faworytem dzisiejszego meczu, ale nie przesadzajmy. W lecie stracili kilku ważnych zawodników i chociaż dalej dysponują naprawdę solidną „paką”, to nie można w ciemno zakładać, że również w tym roku ich występy w Champions League będą tak rewelacyjne.

Typy bukmacherskie 1X2 na Ajax, to coś czego zdecydowanie nie można nazwać pewniakiem, a ze względu na ich niski kurs są po prostu nieopłacalne. Lille również bardziej się osłabiło niż wzmocniło, a sprzedaż Nicolasa Pepe musi być dla takiego klubu odczuwalna. Wicemistrzowie Francji mimo tego wciąż dysponują składem, który powinien nawiązać walkę z Ajaxem.


Ajax – Lille typy dnia

W poprzedniej edycji Champions League, Ajax rywalizował w grupie z Benficą, AEK i Bayernem Monachium. Domowe starcie z AEK zakończyła się pewną wygraną Ajaxu 3:0, jednak już starcie z Benficą było bardzo wyrównane, a gospodarze wygrali rzutem na taśmę 1:0. Typy dnia na mecz Ajax – Lille zakładają, że goście zaprezentują poziom zbliżony do klubu z Lizbony. Dodając do tego odejście De Ligta, De Jonga, Dolberga oraz doświadczonego Lasse Schone, tworzy nam się obraz meczu bez konkretnego faworyta. Proponowane typy bukmacherskie (być może naiwnie) zakładają, że w tej chwili Ajaxu oraz Lille wcale nie dzieli aż tak wiele, jak mogłyby sugerować wystawione przez bukmacherów kursy.

TYP1: obie strzela
KURS: 1,90
STAWKA: 6/10
? Odbierz FREEBET od STS z kodem „TYPERIA”

TYP 2: Lille (+1)
KURS: 2,80
STAWKA: 4/10
? Odbierz FREEBET od STS z kodem „TYPERIA”

Ajax – Lille składy:

Ajax: Onana – Veltman, Schuurs, Blind, Tagliafico, Alvarez, Promes, Martinez, Ziyech, Tadic, Neres

Lille: Maignan – Pied, Fonte, Djalo, Bradaric, Andre, Soumare; Ikone, Yazici, Bamba, Osimhen.

? Odbierz prezent od STS!

➡️ zarejestruj się z kodem „TYPERIA”