Walka Ambro – Don Kasjo, to starcie freak fighterów nie darzących się prywatnie zbyt dużą sympatią. Konflikt obu panów narodził się podczas programu „Ex na plaży” i w końcu znajdzie swoje rozwiązanie na Fame MMA 4. Zakłady na tą walkę dostępne są w ofercie bukmachera LV Bet. Jakie Ambro – Kasjo typy bukmacherskie warto wybrać? Zapraszam na zapowiedź walki oraz propozycje jak obstawiać ten pojedynek. Chcesz brać udział w regularnych konkursach typerskich z nagrodami? Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.

?Obstawiaj Fame MMA 4 ZA DARMO. Odbierz 20 PLN od LV BET


Zakłady Fame MMA 4 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 4, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają typy Fame MMA 4? Sprawdź poradnik: Zakłady Fame MMA 4. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?

 

Ambro – Don Kasjo typy i zakłady bukmacherskie

Typy i zakłady bukmacherskie na walkę Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, dostępne są w ofercie bukmachera LV Bet. Oferowane na ten pojedynek kursy zmieniają się bardzo dynamicznie. Faworytem jest Don Kasjo, który ma za sobą całkiem bogatą amatorską karierę bokserską. Kasjusz umiejętności stójkowe pokazał na Fame MMA 3, gdzie bezlitośnie obijał Adriana Polaka.

Obecny tryb życia Don Kasjo nie jest jednak szczególnie sportowy, były bokser regularnie imprezuje, a jego forma nie ma zbyt wiele wspólnego z tą, jaką mógł pochwalić się jeszcze kilka lat temu. Obstawiając zakłady Fame MMA 4 na walkę Don Kasjo – Ambro, należy pamiętać o tym, że Kasjo nie prowadzi się zbyt dobrze i jest mocno „zardzewiały”. Dodając do tego fakt, że walka odbędzie się w formule K1, nie można uznawać Kasjo za całkowitego pewniaka do zwycięstwa.

Ambro – Don Kasjo typy Fame MMA 4

Poprzednia walka Don Kasjo zakończyła się wielkim skandalem. Życiński zniszczył w klatce Adriana Polaka, a mimo to sędziowie przyznali zwycięstwo jego rywalowi. Tysiące obstawiających poczuło się okradzionych, ponieważ werdykt na kilometr „śmierdział” ustawką. Późniejszy protest Don Kasjo i zmiana wyniku walki nieco uspokoiły fanów, jednak niesmak pozostał.


Zakłady na Fame MMA 4 można jednak stawiać bez obaw – włodarze federacji zdecydowali o zatrudnieniu profesjonalnych i doświadczonych sędziów o uznanych nazwiskach. Tym razem nie będzie kolesiostwa i ciemnych interesów, a rzetelna ocena sytuacji i punktowanie. Ambro – Don Kasjo typy bukmacherskie nie są kwestią oczywistą, jednak zgadzamy się z szacunkami bukmacherów. Kasjusz powinien podejść do pojedynku nieco bardziej poważnie niż do swojego występu na Fame MMA 3, ponieważ stawką walki jest również jego duma i honor. Między nim, a Dawidem „Ambro” nagromadziło się już tak wiele złej krwi, że nawet wiecznie będący na luzie Kasjo z pewnością byłby bardzo rozczarowany ewentualną porażką.


Ambro – Don Kasjo zakłady Fame MMA 4

Tak jak i w walce z Polakiem, dużym atutem Don Kasjo powinny okazać się warunki fizyczne. Były bokser jest znacznie wyższy i cięższy od swojego rywala, posiada również większy zasięg ramion. Ambro nie jest jednak kompletnym amatorem – w przeszłości trenował kickboxing i odnosił w nim nawet drobne sukcesy. Dawid Ambroziak w walce z Dawidem Ozdobą na Fame MMA 1 pokazał, że posiada całkiem niezły poziom umiejętności i wie co robi. Obecnie „Ambro” trenuje w WCA Warszawa, czyli miejscu w którym swoje umiejętności szlifują zawodnicy z czołówki polskiego MMA i znani polscy bokserzy – Artur Szpilka i Izu Ugonoh.  Ambro będzie dla Don Kasjo o wiele bardziej wymagającym rywalem niż Adrian Polak. To właśnie m.in. Ambro przygotowywał Adriana do jego pojedynku na Fame MMA 2. Typy bukmacherskie na Ambro – Don Kasjo, to kolejna zagadka w zakładach na Fame MMA 4.

WERDYKT TYPERII: Ambro może okazać się dla Don Kasjo rywalem ponad jego siły i aktualną formę. Kasjusz najlepsze sportowe lata ma dawno za sobą, a jego podejście do życia sprawia, że nie do końca wiemy czego się po nim spodziewać. Proponowane typy na walkę Ambro – Kasjo są dość ryzykowne. Kibicujemy Kasjuszowi i zakładamy jego wygraną, natomiast mamy świadomość, że nie będzie o nią łatwo.

?Obstawiaj Fame MMA 4 ZA DARMO. Odbierz 20 PLN od LV BET

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.