W jednym z sobotnich spotkań 18 kolejki Ligue 1, siedemnaste w tabeli Amiens podejmie u siebie szesnasty Dijon. Jakie typy bukmacherskie wybrać na pojedynek dwóch outsiderów? Czy goście przełamią swoją wyjazdową niemoc? Sprawdźcie szybką zapowiedź meczu Amiens – Dijon oraz proponowane typy dnia.

 Skorzystaj z oferty powitalnej!
Wpłać 1000, a obstawiaj za 2000!

Kod promocyjny:TYPERIA

 

Amiens – Dijon typy bukmacherskie

Proponowany w zeszłym tygodniu typ na mecz Dijon nie zakończył się powodzeniem, jednak naprawdę mało brakowało, by z boiska rewelacyjnego Nantes goście wywieźli remis. Les Moutardes dzielnie stawili czoła 6. drużynie tabeli i stworzyli sobie okazje strzeleckie. Ostatecznie do niespodzianki nie doszło, ponieważ ich jakość piłkarska okazała się mimo wszystko zbyt niska. Typy bukmacherskie na mecz Amiens – Dijon kolejny raz zakładają przełamanie przyjezdnych. Mają oni aktualnie niespotykaną i absurdalną wręcz serię 6 wyjazdowych meczów bez zdobytej bramki.

Tym razem zmierzą się jednak z zespołem na swoim poziomie – prezentującym fatalną dyspozycję Amiens. Kursy na zakłady 1X2 wystawione przez Forbet sugerują, że gospodarze wcale nie są murowanym faworytem do zwycięstwa – nawet biorąc pod uwagę dramatyczną wyjazdową postawę Dijon oraz jego ostatnie problemy kadrowe. Trudno nie zgodzić się z analitykami Forbet – czeka nas wyrównane spotkanie, w którym bardzo trudno przewidzieć triumfatora.

Amiens – Dijon typy dnia

Sobotni mecz Amiens – Dijon jest typowym starciem 50/50. Domowe wygrane z PSG i Rennes, remis z Marsylią i niedawna minimalna porażka z Lille, to tylko niektóre z wyników potwierdzających, że goście potrafią grać w piłkę. Dijon nie ma oczywiście do zaoferowania zbyt dużej jakości, natomiast w starciu z Amiens nie powinno odgrywać to decydującej roli. Gospodarze przegrali 4 ostatnie spotkania tracąc w nich łącznie aż 14 goli. Amiens posiada niemal najgorszą defensywę w całej lidze francuskiej i zachowało tylko jedno czyste konto w 15 ostatnich meczach!

Biorąc pod uwagę ilość goli traconą przez obie drużyny, a także ich wyrównany poziom, najlepszą opcją na to spotkanie wydają się typy bukmacherskie na gole. Dijon ma zawstydzającą serię wyjazdowych porażek, natomiast w ostatnich delegacjach mierzył się z naprawdę wymagającymi rywalami. Bordeaux, Lille, Monaco, czy też Nantes, to w tym momencie drużyny o poziom wyżej niż przegrywające mecz za meczem Amiens.

Proponowane typy dnia to BTS z kursem 1,91. Jeszcze lepszym wyborem może okazać się zakład na gola Dijon z kursem 1,50. Tak długa seria bez zdobyczy bramkowej na wyjeździe to wśród najlepszych europejskich lig prawdziwy ewenement. Lepszego rywala na przełamanie ekipa ze Stade Gaston Gerard wymarzyć sobie nie mogła.

Skorzystaj z oferty powitalnej Forbet!
Wpłać 1000, a obstawiaj za 2000!

?ODBIERZ BONUSY