Grupę B podczas tegorocznych Mistrzostw Świata 2022 w Katarze rozpocznie starcie pomiędzy reprezentacjami Anglii i Iranu. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Anglia – Iran, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Anglia – Iran typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata w Katarze w grupie B rozpoczną się od starcia pomiędzy Anglią a Iranem. Nie trzeba być wielkim znawcą piłki nożnej, żeby jednogłośnie wskazać w tym pojedynku zdecydowanego faworyta. Natomiast może nieco dziwić tak niski kurs na wygraną Anglików, jeśli weźmiemy pod uwagę masę problemów Synów Albionu w ostatnich miesiącach.

Trochę śmiesznie jest mówić o problemach Anglików, gdy mamy do czynienia ze złotą generacją piłkarzy z Wysp Brytyjskich, która w praktycznie niezmienionym składzie cztery lata temu dotarła do półfinału mundialu w Rosji, a podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy grała do samego końca, ostatecznie uznając wyższość wyłącznie Włochów i to dopiero po serii rzutów karnych. A jednak! Problemy w obozie Synów Albionu są dość spore i mogą one zaważyć o rozmiarze ich przygody w Katarze. Jakie zatem typy bukmacherskie najlepiej będzie wybrać w meczu grupy B Anglia – Iran?

Polska nie przegra z Meksykiem? Kurs 50.00!

Anglia – Iran typy dnia

Co komu ze złotej generacji piłkarzy, gdy nie potrafisz ich odpowiednio wykorzystać na boisku? To główny zarzut wobec selekcjonera reprezentacji Anglii, Garetha Southgate’a, który nieustannie od paru ładnych lat powtarza się w publicznej debacie. Oczywiście, ciężko zaprzeczyć temu, że Anglicy pod jego wodzą są wręcz uczuleni na ofensywny futbol, ale mówimy tu o „best England boss in decades”. Szkoda tylko, że Synowie Albionu przystąpią do mundialu tuż po kompletnym ośmieszeniu się w Lidze Narodów. Anglia bowiem ze zdobyczą 3 punktów (3 remisy, 3 przegrane) zajęła ostatnie miejsce w grupie z Niemcami, Włochami i Węgrami, tym samym spadając do dywizji B tychże rozgrywek. Poza tym oprócz tego, że do Kataru nie pojedzie kilku ważnych zawodników, jak James czy Chillwell, to inni jak np. Sterling, Maguire, Alexander-Arnold czy Rice zaliczają ostatnio znaczną obniżkę formy.

Pierwszym rywalem Anglików w grupie B będzie reprezentacja Iranu, która trzeci raz z rzędu zakwalifikowała się na mundial. Poprzednie dwie edycje Irańczycy kończyli właśnie na fazie grupowej. Czyżby więc „do trzech razy sztuka”? Są na to spore szanse, bo tym razem Persowie trafili do znacznie łatwiejszego zestawienia niż cztery lata temu, kiedy to naprawdę niewiele brakowało, aby to oni grali dalej, a nie Hiszpania bądź Portugalia. Iran do Kataru zakwalifikował się w miarę łatwo, zwłaszcza w tej decydującej, trzeciej fazie eliminacji. W niej byli lepsi nawet od Korei Południowej. Główną zaletą Irańczyków jest ich solidność w tyłach, pomimo że większość bloku defensywnego gra w kraju lub na peryferiach Europy. W eliminacjach np. stracili wyłącznie 4 gole w 10 spotkaniach. Podczas poprzedniego mundialu – 2 bramki w grupie z Hiszpanią, Portugalią i Maroko. Anglicy powinni sobie poradzić z rozpracowaniem tejże defensywy, ale ich zachowawcza piłka pod Southgatem skłania mnie ku underowi.

Anglia – Iran typy:
poniżej 2.5 @ 1.74

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy