Spotkanie trzeciej kolejki Mistrzostw Świata w Katarze w grupie C. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Arabia Saudyjska – Meksyk, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy. Zarejestruj się w Betclic i odbierz freebet do 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Bez warunków obrotu!

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Arabia Saudyjska – Meksyk typy bukmacherskie

Arabia Saudyjska w swoim ostatnim meczu grupowym Mistrzostw Świata w Katarze zmierzy się z reprezentacją Meksyku. Spotkanie to odbędzie się o tej samej porze, co nasze z Argentyną, aczkolwiek na Lusail Iconic Stadium. Pojawia się zatem pytanie, na jakie typy bukmacherskie powinniśmy zwrócić uwagę w meczu Arabia Saudyjska – Meksyk?

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdyby grupa, w której się znajdujemy, nie była tą najbardziej zagmatwaną w całej stawce tuż przed startem trzeciej kolejki. Ciężko nawet logicznie i zwięźle wytłumaczyć, kto, kiedy i przy jakim dokładnie wyniku przechodzi do dalszej fazy, dlatego też najlepiej samych zainteresowanych odesłać do tej tabelki, którą zamieścił jeden z użytkowników portalu wykop.pl.

Promocje na Polska – Argentyna

Już dziś o 20:00 historyczny mecz Polska – Argentyna, na który nie mogło zabraknąć licznych promocji bukmacherskich. Szczególną uwagę warto zwrócić na:

  1. BetfanPromocja „Polska Guuurom” – typ na zwycięstwo naszej kadry bukmacher rozliczy jako wygrany, niezależnie od wyniku spotkania!
  2. BetfanZakład 100% bez ryzyka – zwrot stawki bez obrotu 
  3. Fortuna– Postaw 4 zł i zgarnij 200 zł za remis lub zwycięstwo Polski
  4. ForBET – Kurs 50.00 na gola Polski! Postaw 10 zł, zgarnij 500 zł!
  5. Fortuna – Zakład bez ryzyka 600 zł ze zwrotem bez obrotu
  6. STS – Zakład bez ryzyka 100 zł ze zwrotem bez obrotu

Arabia Saudyjska – Meksyk typy dnia

Zarówno dla piłkarzy Arabii Saudyjskiej, jak i Meksyku, obecny stan grupy oznacza po prostu tyle, że obie te reprezentacje muszą najzwyczajniej w świecie wygrać za wszelką cenę ostatni mecz w fazie grupowej. Ni mniej, ni więcej. Niby Arabia Saudyjska może jeszcze liczyć na remis, ale przy okazji nasza reprezentacja musiałaby wtedy dość wysoko przegrać swoje starcie z Argentyną. A na to się raczej nie zanosi, gdy w naszej bramce jest będący w życiowej formie Wojciech Szczęsny. Do tego my gramy przecież na zero z tyłu, a sama Argentyna jakoś nie błyszczy w ofensywie na tym turnieju.

Będzie to zatem typowy mecz na śmierć i życie w tej fazie rozgrywek. Tutaj nie ma co kalkulować, tylko należy od razu ruszyć na swojego rywala i jak najszybciej wcisnąć mu złotego gola. Zapewne będzie okraszone to całą masą fauli, zarówno tych taktycznych, jak i zwyczajnie tych głupich i nierozważnych. Arabia w meczu z Argentyną popełniła 21 przewinień (28 ogółem w meczu), z nami zaś 15 (33 ogółem). Meksyk natomiast faulował kolejno 14 (30) w starciu z Polską oraz 19 (34) z reprezentacją Argentyny.

Arabia Saudyjska – Meksyk typy:
powyżej 29.5 fauli @ 1.74

Arabia Saudyjska – Meksyk składy:

Arabia: Alowais; Abdulhamid, Al-Amri, Tambakti, Al-Ghannam; Kanno; Al-Buraikan, Al-Hassan, Al-Najei, Al-Dawsari; Al-Shehri

Meksyk: Ochoa; Sanchez, Moreno, Montes, Gallardo; Herrera, Guardado, Chavez; Lozano, Jimenez, Vega

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy