Arka – Cracovia typy, zapowiedź, kursy;

Po zimowej przerwie wraca nasza ukochana Ekstraklasa. Piłkarską wiosnę zainauguruje spotkanie Arka Gdynia – Cracovia. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Czy Pasy potwierdzą swoje mistrzowskie aspiracje? Zapraszam na zapowiedź meczu Arka – Cracovia oraz proponowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka
Arka – Cracovia typy bukmacherskie i kursy

Rundę jesienną Arka zakończyła na 13. miejscu w tabeli. Gdynianie w dwudziestu kolejkach zdołali uciułać zaledwie 21 punktów i ich sytuacja jest dość niebezpieczna. Celem gospodarzy jest walka o utrzymanie i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Na przeciwnym biegunie znajduje się Cracovia, która w pierwszej części sezonu spisywała się naprawdę świetnie. Pasy plasują się na 2. lokacie w ligowej klasyfikacji, a liderującej Legii ustępują tylko na 2 punkty. Typy bukmacherskie na Arka – Cracovia to dość twardy orzech do zgryzienia. W oczach legalnego bukmachera Betfan niewielkim faworytem meczu są goście. Kursy oferowane na wygraną „Craxy” wynoszą 2,35, podczas gdy szanse Arki wyceniono na 3,20. Dokładnie taki sam kurs otrzymamy również na remis.

Zgadzam się z powyższym rozkładem sił. Cracovia pokazała dotychczas godną podziwu regularność oraz solidną jakość. Zespół gości jest w stanie – podobnie jak w zeszłym sezonie Piast – sprawić niespodziankę i sięgnąć po tytuł mistrzowski. Forma obu drużyn w pierwszym meczu po zimowej przerwie jest oczywiście lekką niewiadomą, dlatego raczej nie warto inwestować w weekendowe spotkania zbyt dużych kwot. Opierając się na wynikach sparingów oraz ruchach wykonanych na rynku transferowym, trudno znaleźć czynniki mogące sugerować nagłe odrodzenie Arki. Gdynianie nie tylko nie dokonali żadnych znaczących wzmocnień, ale zmagają się również kryzysem na linii właściciele klubu – kibice. Cracovia zdołała wykonać kilka ciekawych transferów, a przede wszystkim się nie osłabiła. Z Arką nie będą mogli zagrać David Jablonsky oraz Michal Siplak, którzy muszą pauzować za żółte kartki. To jedyne zmartwienia trenera Probierza przed piątkowym meczem. Proponowane typy dnia na Arka – Cracovia zakładają przynajmniej niezły początek rundy wiosennej w wykonaniu gości.

Arka – Cracovia typy dnia

Biorąc pod uwagę ekstraklasową logikę, nie mająca po swojej stronie żadnych konkretnych argumentów Arka może zaskoczyć. Prawdopodobnie to nieco przesądne myślenie, jednak dla bezpieczeństwa nie decyduję się na typowanie zakładów 1X2. Nieco bezpieczniejszym wyborem wydają się być typy bukmacherskie na bramki Cracovii. W 11. ostatnich meczach Arki tylko 1 raz zdarzyło się, że zespół grający w roli gościa nie zdobywał przynajmniej jednego gola. Za przyjezdnymi przemawia również historia spotkań obu drużyn. Arka wygrała tylko 1 z 8 ostatnich bezpośrednich starć, a w dwóch ostatnich straciła łącznie aż 6 goli. Myślę, że Cracovia będzie chciała rozpocząć od zwycięstwa i dać wszystkim do zrozumienia, że buńczuczne zapowiedzi prezesa Filipiaka nie są jedynie pustymi słowami. Proponowane typy dnia na Arka – Cracovia to zakłady na powyżej 1,5 gola Pasów. Gramy ten zakład w promocji Betfan – zakład bez ryzyka do 100 zł. W razie porażki otrzymamy zwrot naszej stawki w formie bonusu.

Arka – Cracovia typy:
Cracovia over 1.5, kurs 2,36

?Obstaw bez ryzyka!?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki dostaniesz w formie bonusu.
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRAJ BEZ PODATKU w BETFAN. Każdy kupon z min. 3 zdarzeniami posiadającymi min. kurs 1,35.