Czwartkowe spotkania Ligi Europy niewątpliwie obfitować będą w niespodzianki. W większości meczów szanse rozkładają się niemal po równo, a poprawne wytypowanie zwycięzców wszystkich pojedynków będzie graniczyło z cudem. Jakie typy bukmacherskie warto wrzucić na dzisiejszy kupon? Zapowiedź oraz proponowane typy dnia.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
Arsenal – Rennes
Liga Europy
14.03.2019, 21:00
Typ: awans Rennes
kurs: 2.00
stawka: 6/10

 

Arsenal – Rennes typy bukmacherskie

Kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie mówią jedno – Arsenal wygra dziś pewnie i awansuje do dalszej fazy rozgrywek. Gospodarze wycenieni zostali na 1.26, podczas gdy szanse zespołu przyjezdnych oszacowano aż na 11,0! Czy taka dysproporcja kursów jest faktycznie uzasadniona i typy bukmacherskie zakładające dobry mecz gospodarzy są najlepszym wyjściem?

Kanonierzy posiadają oczywiście o wiele wyższą jakość oraz bogatsze doświadczenie. Mam jednak nieodparte wrażenie, że cały dwumecz ustawiła czerwona kartka dla Sokratisa. Arsenal stracił przez nią nie tylko 3 gole, ale również jedną z podpór defensywy. Zadanie stojące przed Londyńczykami jest naprawdę niełatwe. O skali jego trudności może świadczyć fakt, że przez całą historię rozgrywek Ligi Europy, tylko raz zdarzyło się by jakiś klub awansował dalej po pierwszym meczu przegranym 1:3. Sam Arsenal tylko 4 razy spośród 18 dwumeczów potrafił odwrócić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, kiedy przegrywał pierwsze spotkanie.

Arsenal – Rennes typy dnia

Rennes pokazało w pierwszym spotkaniu, że jest słabsze od Arsenalu, ale nie aż tak bardzo jak mogłoby się wydawać. Przebieg widowiska był oczywiście dla gospodarzy dość szczęśliwy – nie można im jednak odebrać, że momentami pokazywali grę na dobrym poziomie. Na liście priorytetów Arsenalu, Liga Europy nie znajduje się z pewnością na pierwszym miejscu. Celem numer 1 jest Premier League, a tam walka o miejsce dające awans do Champions Lague jest niezwykle zacięta. Biorąc pod uwagę zaliczkę Rennes oraz dotychczasową postawę tej drużyny w Lidze Europy, typy dnia na to spotkanie zakładają awans przyjezdnych. Kurs na to zdarzenie wynosi w Etoto 2.00.

Goście odnieśli porażkę tylko w 1 z 10 ostatnich meczów, zaskoczyło pozytywnie w dwumeczu z Betisem, ma przewagę dwóch goli i potrafi całkiem nieźle kontrować. Ponadto Francuzi mają w ataku Hatema Ben Arfę, którego geniusz może uruchomić się w najmniej spodziewanym momencie. Typy bukmacherskie na awans Rennes to nieco ryzykowna, ale całkiem opłacalna opcja. Gospodarze to wielka firma i jakość, ale wyjście zwycięsko z tego dwumeczu może być zadaniem ponad siły ekipy Emery’ego.

Arsenal – Rennes składy:

Arsenal: Cech – Mustafi, Koscielny, Monreal – Maitland-Niles, Xhaka, Ramsey, Kolasinac – Iwobi, Lacazette, Aubameyang.

Rennes: Koubek, Zeffane, Da Silva, Mexer, Benesbaini, Bourigeaud, Andrei, Grenier, Sarr, Ben Arfa, Hunou

? ODBIERZ 50 PLN NA LIGĘ EUROPY 

★ Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Weź udział w codziennym konkursie typerskim „Typeriada” z tygodniową nagrodą 70 PLN. Oprócz tego dyskusje, informacje, wymiana myśli, wspólne ogrywanie buka ?