Ostatni test przed Mistrzostwami Świata w Rosji czeka ekipę Canarinhos. Zmierzą się oni z będącymi w dobrej formie Austriakami. David Alaba i spółka wygrali już 7 spotkań z rzędu, a ostatnio odnieśli sensacyjne zwycięstwo nad panującymi mistrzami świata – Niemcami. Czy ich dobra passa zakończy się w spotkaniu z Brazylią?

?Postaw ten kupon w LV Bet i zgarnij bonusy???

AKO:
1. Austria Brazylia
Mecz towarzyski

10.06.2018r. godz. 16:30
Typ: Austria +2.0 (AH) ⛔
Kurs: 1.46

2. Bahia – Botafogo
Brazylia: Serie A
10.06.2018r. godz. 21:00
typ: Bahia powyżej 0,5 gola ✅
Kurs: 1.21

3. Ceara – Palmeiras
Brazylia: Serie A
10.06.2018r. godz. 21:00
typ: powyżej 1,5 gola ✅
Kurs: 1.40

Kurs całkowity: 2.47
Stawka: 10/10

10

Zamiast Mundialu

Dzisiejsze spotkanie będzie dla austriackich kibiców kolejną okazją posmakowania wielkich piłkarskich emocji. Jak na drużynę ,która Mundial będzie mogła zobaczyć jedynie w telewizji, Austriacy spisują bardzo dobrze. Wygrali siedem ostatnich spotkań. Ich wyższość musieli uznać nawet aktualni Mistrzowie Świata – Niemcy.

Wcześniej nie dali im rady Rosjanie. Austriacy grają bez presji i chcą dać swoim kibicom kolejny powód do optymizmu. Zdecydowanym faworytem meczu są jednak oczywiście Brazylijczycy. Odzwierciedlają to kursy wystawione przez bukmachera LV Bet.

Wiele wskazuje na to, że goście nie będą w dzisiejszym spotkaniu w pełni zaangażowani, a największe gwiazdy postarają się zachować trochę sił. To powoduje, że szanse nieco się wyrównują. Brazylijska żelazna defensywa nie powinna dopuścić do wielu zagrożeń ze strony Austrii, która z kolei będzie musiała również zwracać szczególną uwagę na grę w destrukcji. Spotkanie nie zapowiada się na szczególnie otwarte, a na pewno nie na takie w którym Brazylijczycy chcieliby nękać rywala i zaaplikować mu kilka bramek. Myślę, że Austriacy przez większą cześć spotkania będą w stanie postawić się brazylijskimi wirtuozom i nie zobaczymy tu bardzo jednostronnego spotkania. W związku z tym proponuję zakład z handicapem 3-drogowym Austria +2.0, który LV Bet oferuje nam z kursem 1.42. W razie porażki gospodarzy dokładnie dwoma bramkami otrzymamy zwrot stawki.

Gole w brazylijskiej Serie A

Poza spotkaniem Austria – Brazylia do kuponu proponuję dodać typy z rozgrywanej dzisiaj 11 kolejki brazylijskiej Serie A. Przeglądając statystyki bramek strzelanych przez grające dziś wieczorem zespoły, można pokusić się o stwierdzenie paru ciekawych prawidłowości. Pozostająca bez zwycięstwa od 12 spotkań Ceara zmierzy się u siebie z faworyzowanym Palmeiras. Spotkania wicemistrzów kraju są gwarancją bramek. W 8 z ostatnich 10 spotkań tego zespołu padały min. 2 bramki. Statystyka ta wygląda jeszcze bardziej imponująco biorąc pod uwagę ostatnie 50 spotkań Palmeiras. Wynik powyżej 1,5 gola padł 43 razy, czyli w ponad 85% spotkań.  Słabość dzisiejszego rywala powinna sprzyjać utrzymaniu tej statystyki. Kurs na powyżej 1,5 gola w tym meczu w LV Bet to 1.40.

W innym rozgrywanym równolegle meczu Bahia podejmie na swoim stadionie Botafogo. Typuję tu gola dla gospodarzy, którzy prezentują się u siebie wręcz wyśmienicie i rzadko kiedy uznają wyższość rywali. W ostatnich 26 spotkaniach aż 23 razy ich przeciwnicy nie byli w stanie odnieść zwycięstwa, a podczas tych meczów Bahia zdobyła 55 bramek, co daje średnią meczową ponad 2 trafień. Za typem przemawia również bezpośrednia historia starć obu drużyn, na przestrzeni której Bahia grając u siebie zawsze zdobywała przeciwko Botafogo przynajmniej jednego gola.

?Postaw ten kupon w LV Bet i zgarnij bonusy???