Mistrzowie Finlandii pod ścianą po niespodziewanej porażce na własnym parkiecie w pierwszym meczu play-off. Czy zdołają się odbudować? AZS Indykpol praktycznie bez szans na awans do play-off Plusligi, ale bilety na mecz z Onico wyprzedane od trzech dni. Czy będzie to godne pożegnanie z halą Urania w sezonie zasadniczym 2018/2019? Zapraszamy na darmowe typy dnia siatkówka.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

AKO (1)
1. TIIKERIT – VALEPA
Mestaruusliiga (FIN)
08.03.2019, 17:30
Typ: 2 (AH-1,5 seta)
kurs: 1,48
AKO (2)
2. AZS OLSZTYN – ONICO WARSZAWA
Plusliga (POL)
08.03.2019, 20:30
Typ: 1 (AH+2,5 seta)

kurs: 1,52
kurs AKO: 2.25
stawka: 5/10 ⛔5

 

Siatkówka Typy Dnia Tiikerit – VaLePa

Do dużej sensacji doszło dwa dni temu w pierwszym meczu play-off fińskiej Mestaruusliiga. Mistrzowie Finlandii Vammalan Lentopallo we własnej hali ulegli wyraźnie Tygrysom z Kokkolan 1-3. Dziś spotkanie rewanżowe, gdzie gospodarzem będzie zespół Tiikerit. Typy bukmacherskie na to zdarzenie wyraźnie faworyzują gości, którzy rundę zasadniczą zakończyli na drugim miejscu. Porażka dwa dni temu to raczej wypadek przy pracy i nie powinien się powtórzyć w Kokkolan. Tym bardziej, iż od 2016 roku VaLePa regularnie zwycięża na parkiecie gości.

Typy siatkówka:  AZS Olsztyn – Onico Warszawa

Po ostatnich bardzo dobrych spotkaniach zespołu AZS Indykpol Olsztyn, nadzieje kibiców ponownie ożyły. Wydaje się jednak, iż przebudzenie przyszło trochę zbyt późno. Niemniej jednak ostatnie zwycięstwa z Resovią, Cuprum i Jastrzębskim Węglem spowodowały, iż hala Urania wypełni się po brzegi, ażeby dopingować swoich akademików w pożegnalnym meczu sezonu zasadniczego rozgrywanym w Olsztynie. Na frekwencję z pewnością ma wpływ również przeciwnik z najwyższej półki Plusligi – Onico Warszawa. Który kibic siatkarski nie chciałby zobaczyć w akcji najlepszego siatkarza Mistrzostw Świata Bartosza Kurka? Motywacja w tym meczu z pewnością będzie po stronie gospodarzy, ale umiejętności siatkarskie raczej po stronie gości.

Na te dwa zdarzenia bardzo dobrą ofertę ma legalny bukmacher LV Bet. Kursy bukmacherskie na te spotkania nie są zbyt wysokie, ale jak stworzymy z tego akumulator , czyli kupon kombi, to uzyskamy całkiem ciekawy kurs. Nasze typy dnia siatkówka, to dziś bardzo atrakcyjne kąski – może nie 100% pewniaki, ale warto z nich skorzystać.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

 

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.