Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Bahrain podejmie na Bahrain National Stadium zespół Serbii. Czy zabójcza ofensywa Serbów rozbije zdecydowanie niżej notowanego rywala? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Bahrain – Serbia, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Bahrain – Serbia typy bukmacherskie

Bahrain to solidna ekipa z Azji, która w ostatnich latach poczyniła ogromny progres. Do awansu na wielką imprezę brakuje jednak argumentów czysto piłkarskich, a konkurencja jest zbyt mocna. Jutrzejsza konfrontacja to jednak idealna okazja, by pokazać się na tle ekipy, która gra na Mistrzostwach Świata. W ostatniej takiej potyczce przeciwko Kanadzie było 2-2. Potencjał kadrowy Serbów jest jednak nieporównywalnie większy.

Serbowie mogą się pochwalić fenomenalną formacją ofensywną, w której przewijają się takie nazwiska jak Tadić, Vlahović, Jović, Mitrović czy Kostić. W zasadzie trudno kogokolwiek z takich zawodników posadzić na ławce, ale będzie to konieczne, bo brakuje po prostu miejsca dla wszystkich. Rywalem Serbów w 1. kolejce będzie arcytrudna Brazylia. Nie można jednak skreślać tej ekipy, która już w kwalifikacjach okazała się lepsza m. in. od Portugalczyków.

Bahrain – Serbia typy dnia

Konfrontacja z Bahrainem może być dla Serbów małym przedsmakiem mundialowego pojedynku z Kamerunem. Oczywiście zachowując przy tym odpowiednie proporcje i mimo wszystko większą siłę ognia ze strony Afrykańczyków. O ile pierwsze miejsce w grupie wydaje się być wręcz zarezerwowane dla Brazylii, tak druga lokata to całkiem realna opcja dla Serbii. Kluczowe będą tutaj bez wątpienia punkty w pojedynkach ze Szwajcarią czy właśnie Kamerunem.

Jutrzejsza konfrontacja to ostatni towarzyski test dla Serbów, którzy mogą się pochwalić naprawdę mocnymi nazwiskami w kadrze. Wiele wskazuje na to, że w wyjściowej jedenastce zabraknie bramkostrzelnego Mitrovicia. Jego brak powinni jednak idealnie wypełnić tacy zawodnicy jak Vlahović, Tadić czy Jović. Spodziewam się dominacji Serbii i pojedynczych sytuacji Bahrainu. Proponowany na jutro typ to over 1.5 goli gości.

Bahrain – Serbia typy:
Serbia over 1.5 goli @1.54

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy