Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Belgia podejmie na Jaber Al Ahmad International Stadium zespół Egiptu. Czy faworyci do końcowego triumfu na Mistrzostwach Świata dadzą pokaz efektownej piłki? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Belgia – Egipt, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Belgia – Egipt typy bukmacherskie

Belgowie to jedni z głównych kandydatów do końcowego triumfu na Mistrzostwach Świata. Czas płynie jednak nieubłaganie i dla wielu zawodników jest to ostatnia okazja to gry na wielkiej imprezie. Popularne Czerwone Diabły od wielu lat mogły się chwalić złotym pokoleniem zawodników z Kevinem de Bruyne czy Edenem Hazardem na czele. Jutrzejszym rywalem są Egipcjanie, czyli ekipa która otarła się o Mistrzostwa Świata po nieudanej konfrontacji z Senegalem.

Belgia mimo wiekowej kadry cały czas utrzymuje bardzo wysoki poziom. Grupa na Mundialu w Katarze wydaje się być jak najbardziej w zasięgu Czerwonych Diabłów. Największą przeszkodą jest na papierze Chorwacja, która nie jest już tą samą reprezentacją, co w pamiętnym finale z Francją. Nadzieje kibiców rozbudza obecność w kadrze takich piłkarzy jak De Bruyne, Courtois, Lukaku czy Hazard. Nie ma wątpliwości, że potencjał ofensywny jest tutaj naprawdę przeogromny.

Belgia – Egipt typy dnia

Brak popularnych Faraonów na turnieju to z pewnością jedno z największych rozczarowań. Trudno sobie wyobrazić, że tak solidna na papierze kadra z jednym z najlepszych zawodników świata na czele – nie zdołała wywalczyć awansu. Sporym problemem jest tutaj jednak formacja defensywna, która nie współgra odpowiednio z ogromną jakością w ofensywie. Nie ma wątpliwości, że brak Mundialu będzie tutaj dość mocno odczuwalny, a potencjalnych następców wielkich gwiazd po prostu brakuje.

Bez wątpienia czeka nas interesujące starcie, a przy okazji test dla Belgów, dla których jutrzejszy rywal to imitacja grupowego rywala – Maroko. Myślę że Czerwone Diabły na poważnie podejdą do konfrontacji, która jest ostatnim testem przed najbardziej prestiżową imprezą na świecie. Proponowany na jutro typ to gole Belgów w obu połowach.

Belgia – Egipt typy:
Belgia strzeli w obu poł @2.20

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy