cs_summit 6: faworyci dominują

Moje 3 poprzednie kupony na CS’a okazały się trafione i dziś mam nadzieję na kontynuację tej serii! Sobota to spotkania w drabince zwycięzców, którzy wygrali spotkania otwierające fazę grupową. Niby sami zwycięzcy, jednak różnica poziomów między większością tych zespołów jest widoczna na pierwszy rzut oka. Trzeba wiedzieć tylko gdzie szukać, a my się właśnie w tym specjalizujemy. Zapraszam Was więc na zapowiedź i analizę dwóch pojedynków: BIG – OG oraz Vitality – North. Podpowiem Wam jakie typy bukmacherskie na te mecze wybrać i przedstawię kursy oferowane przez bukmacherów, a także proponowane typy dnia z CS GO. Warto postawić ten kupon u nowego bukmachera BETFAN i odebrać prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz zwrot i możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

BIG – OG typy CS GO

Zawodnicy BIG są po prostu nie do zatrzymania i nie widzę szans na to, żeby to właśnie OG miałoby sprawić im jakiekolwiek problemy. Między tymi drużynami jest ogromna przepaść. Zespół niemiecki wygrał kolejno 12 spotkań z rzędu, z czego w ostatnich 5 z nich nie stracił nawet mapy. Jest to aktualnie chyba najgorętszy zespół na świecie, za chwilę i być może nawet numer 1 światowego rankingu.

OG radzi sobie nie najgorzej w ostatnich dniach, ale biorąc pod uwagę oczekiwania wobec tego zespołu od momentu poznania składu – cały czas wygląda to dość posępnie. Za nic nie mogą przebić się do pierwszej dwudziestki, jednak jeden rzut oka na ich spotkania i wszystko staje się jasne. Brakuje im po prostu siły rażenia, a i ich ustawienia, zwłaszcza po stronie broniącej, pozostawiają wiele do życzenia. Podczas rozgrywek cs_summit pokonali 2:1 Heretics, którzy potem zostali rozbici przez FaZe (16:4 nuke i 16:7 train). To samo FaZe, ograne chwilę wcześniej przez Niemców i to bez większych problemów.

Zawodnicy OG nie mają żadnych atutów w tym spotkaniu, nawet patrząc na map pool. Mogliby jedynie zagrozić na swoim ulubionym trainie, ale jak widać, odpadnie on w pierwszym banie. Czego by potem nie wybrali, BIG nie da się zaskoczyć. Ich wszechstronność na tylu mapach potrafi być przytłaczająca. Zwłaszcza dla tak przeciętnych taktycznie zespołów jak OG. Wygrana BIG w takiej formie to czysta formalność, a uwzględniając wszystkie czynniki, spodziewam się szybkiego meczu i tylko dwóch rozegranych map.

BIG – OG typy esport CS GO
BIG 2:0, kurs 2.15

 

Vitality – North typy esport

Tutaj nie będę się nawet rozpisywał. Jest to wręcz idealny mecz do lekkiego podbicia kursu. Nie wyobrażam sobie nic innego poza pewnym i łatwym zwycięstwem Team Vitality. North to po prostu drużyna o dwie półki niżej, do tego niefortunnie osłabiona przez problemy zdrowotne Kjarbyego. Jego zastępca, Kristou, niczym się nie wyróżnia, nie jest gotowy do tej roli. Reszta drużyny też mu nie pomaga, równie zawodzą tak doświadczeni zawodnicy jak cajunb i gade. Obaj mają rating poniżej 1.00, co jest wynikiem poniżej wszelkiej krytyki.

Vitality opisywałem parę dni temu, gdy rozjechali FATE jak walec, tracąc przy tym tylko 5 rund. Z North nie będzie aż tak łatwo, ale na pewno się przy tym nawet nie spocą. North ma trochę luzu w wyborze map, vertigo oraz overpass, czyli ich dwie najlepsze mapy, będą wolne w pierwszej turze weta. Najprawdopodobniej zobaczymy tylko overpassa, ale to Vitality będzie startowało po stronie broniącej, czyli tej silniejszej. Francuzi pokazali, że potrafią to robić, pierwszą połowę w spotkaniu z FATE wygrali wynikiem 13:2. Liczę na powtórkę z rozrywki i polecam kurs na zwycięstwo Vitality na „podbitkę”.

Team Vitality – North typy CS GO
wygrana Vitality, kurs 1.22

⚠️Postaw bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria