Bonus BGC – Japczan. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza.

W jednym z najciekawszych pojedynków sobotniej gali High League zmierzą się Piotr „Bonus BGC” Witczak i Jakub „Japczan” Piotrowicz. Czy będący legendą polskiego internetu Bonus BGC w końcu zdoła przełamać serię upokorzeń? Kogo należy uznać za faworyta tego starcia? Zapowiedź walki Bonus – Japczan, typy bukmacherskie, a także dostępne kursy znajdziecie w tekście poniżej. Pamiętajcie, że galę High League można typować tylko u legalnego bukmachera Fortuna. Rejestrując się z kodem promocyjnym „TYPERIA” otrzymacie zakład bez ryzyka 600 zł, a także darmowe 20 zł bez depozytu w prezencie! Sprawdźcie szczegóły promocji Typeria.pl i Fortuny!

Odbierz zwrot stawki do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Odbierz zakład bez ryzyka -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL

bonus bgc - japczan typy

Dołącz do Grupy Typeria!

_________________________________________

Bonus BGC vs Japczan – jak odebrać cashback 600 zł i darmowe 20 zł na obstawianie High League w prezencie?

Zakłady na walkę Bonus BGC – Japczan oferuje wyłącznie bukmacher Fortuna. To jedyna strona, na której możesz postawić typy High League. Jak odebrać ekskluzywny zakład bez ryzyka 600 zł + freebet 20 zł dla czytelników Typeria.pl? Jak obstawiać zakłady na High League bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Fortunie, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji użyj kodu promocyjnego TYPERIA. Otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 zł, a także darmowe 20 zł bez depozytu!
  3. Zrób pierwszą wpłatę i postaw pierwszy kupon.
  4. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę i możesz ją wypłacać!
  5. Jeśli kupon będzie przegrany, masz zwrot 100% stawki do max. 600 zł.
  6. Przed wypłatą zwrotu wystarczy obrócić go JEDEN RAZ z DOWOLNYM KURSEM. Nawet kuponem z łącznym kursem 1.14. Jeden raz z dowolnym kursem…i tyle!
  7. Po weryfikacji konta otrzymasz punkty lojalnościowe Fortuny, które możesz wymienić na przykład na darmowy zakład 20 zł.
  8. Maksymalny czas oczekiwania na dodanie punktów może w wyjątkowych przypadkach wydłużyć się do 3 dni.

__________________________________________

Bonus BGC na High League – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Piotr „Bonus BGC” Witczak to prawdziwa ikona polskiego internetu. Swoją niechlubną sławę 32-latek zdobył ponad 8 lat temu, dzięki występom na popularnym niegdyś kanale pakoltv. Prowadzący show Jędrzej „Pakol” Gromadowski błyskawicznie dostrzegł mitomańskie skłonności „Łazarskiego Gladiatora”. Uczynił go bohaterem serii filmików, które w mig obiegły sieć, a samemu Bonusowi przyniosły wielką rozpoznawalność. W przypadku walki Bonus – Japczan typy bukmacherskie powinny uwzględniać właśnie przede wszystkim genezę Bonusa BGC. Ma ona nierozerwalny związek ze sferą mentalną.

Wszelkie prezentowane przez Witczaka internetowe „odpały”, kontrowersyjne zachowania i wymyślone historie prawdopodobnie nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie choroba z którą od lat zmaga się Piotr. Osoby ze środowiska Bonusa szeptały o niej od dawna, wspominał o niej również sam Gromadowski. W jednym z udzielanych po latach wywiadów przyznał, że nieco żałuje wypromowania BGC. Jego zdaniem wielka popularność mogła tylko pogłębić problemy psychiczne bohatera słynnej produkcji „Lufa pytanie”. Po walce z Marcinem Najmanem krążące od dawna pogłoski potwierdził sam Bonus. W emocjonalnym wpisie obwieścił, że od lat zmaga się ze schizofrenią.

Dochodzimy tutaj do sedna sprawy i kluczowej kwestii w przypadku tego, jakie typy bukmacherskie stawiać na walkę Bonus BGC – Japczan. Czy Bonus wytrzyma psychicznie, a choroba nie przypomni o sobie przy tak dużym nagromadzeniu emocji? Czy pomimo wyraźnej przemiany fizycznej i wielu miesięcy treningów głowa Bonusa „dojedzie” na walkę? Kursy na zakłady dotyczącego tego starcia są bardzo wyrównane m.in. również dlatego, że konstrukcja psychiczna Piotra jest krucha jak szkło. Bonus w swoim zachowaniu wydaje się być ponadto mocno nieobliczalny. Świadomość wszystkich porażek, a także zbudowania swojej internetowej kariery na byciu pośmiewiskiem może sprawić, że spoczywająca na Witczaku presja zupełnie go usztywni. W takiej sytuacji spędzone na macie setki godzin przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.

bonus bgc - japczan typy
Post zamieszczony przez Bonusa po walce z Marcinem Najmanem na Fame MMA 5.


Japczan na High League – kursy na zakłady i typy
bukmacherskie

Jakub „Japczan” Piotrowicz, to przedstawiciel zupełnie innego pokolenia i zupełnie innej części internetu niż jego rywal. Jest młodszy od Bonusa o blisko 10 lat, a szczyt jego kariery prawdopodobnie jeszcze nie nadszedł. Co najważniejsze, nie ciągną się za nim żadne zawstydzające popisy, których świadkiem była cała Polska. Japczan to znany streamer należący do Xayoo Industries, czyli najpotężniejszej i najpopularniejszej na Twitchu grupy streamerów. Grupy, która może pochwalić się wielką i niezwykle zmobilizowaną społecznością. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt, że w TOP 10 polskiego Twitcha znajduje się aż 6 twórców powiązanych właśnie z Xayoo Industries. To Japczan cieszy się obecnie większymi zasięgami i popularnością. Bonus BGC jawi się przy nim jak relikt poprzedniej, dawno zapomnianej internetowej epoki.

Popularność, zasięgi i bycie na czasie nie powinny jednak definiować tego, jakie typy bukmacherskie wybrać na pojedynek Bonus BGC – Japczan. Staż treningowy Japczana jest bardzo krótki. W przeciwieństwie do Bonusa, streamer nie ma również żadnego doświadczenia w klatce. To wszystko może mieć jednak małe znaczenie, jeśli założymy scenariusz, w którym pewny siebie i wyluzowany Japczan dopadnie spiętego, usztywnionego i kompletnie zamroczonego presją Bonusa. Dodatkowym smaczkiem tego pojedynku jest fakt, że Jakub Piotrowicz znajduje się aktualnie na 4 roku psychologii. Prawdopodobnie świetnie zdaje więc sobie sprawę, co będzie w tym pojedynku jego główną przewagą, a co jest najczulszym punktem Bonusa.

Poza niewątpliwie silniejszą „psychą”, Jakub Piotrowicz może pochwalić się również naprawdę niezłymi warunkami fizycznymi. Na uwagę zasługuje zwłaszcza jego 191 cm wzrostu. Przy około 180 cm Bonusa BGC prezentują się one naprawdę imponująco. Co ciekawe, streamer jest nie tylko wyższy, ale również cięższy. Na piątkowe ważenie wniósł 111 kg, podczas gdy słynący dotychczas z wielkiej masy Bonus zaledwie 101 kg. W starciu Bonus BGC – Japczan typy bukmacherskie na wygraną Japczana mają całkiem solidne podstawy i można je bez problemu uzasadnić. Piotrowicz jest cięższy, wyższy i bardziej pewny siebie. Ma również większy zasięg ramion i zdecydowanie bardziej stabilną sferę psychiczną od swojego rywala. Ustępuje mu tylko stażem treningowym oraz doświadczeniem w oktagonie. No właśnie…tylko, czy może aż?


Bonus BGC – Japczan kursy na zakłady 

Dostępne w Fortunie kursy bukmacherskie są niezwykle wyrównane. Od momentu ich wystawienia wszelkie korekty były jedynie kosmetyczne. Raz na korzyść Japczana, innym razem na korzyść Bonusa. Po piątkowym ważeniu notowania analityków faworyzowały BGC w stosunku 1.80 do 1.90. Poniższy rozkład szans dobitnie pokazuje, że w starciu Bonus – Japczan typy bukmacherskie nieco przypominają rzut monetą. Można znaleźć bowiem argumenty przemawiające zarówno za jednym, jak i drugim.

bonus bgc - japczan typy

Co ciekawe w przypadku Bonusa BGC są to argumenty niemal wyłącznie sportowe. Zdaję sobie sprawę, że akurat w kontekście tej postaci może brzmieć to nieco absurdalnie, ale takie są fakty. Zmiana trybu życia, rezygnacja z alkoholu i wszelkich używek, dieta oraz związane z nią schudnięcie. Do tego decyzja o potraktowaniu MMA na serio i związaniu z nim najbliższych kilku lat. Wszystkie te śmiałe ruchy miały miejsce w życiu Bonusa jeszcze przed walką z Marcinem Najmanem, a więc już prawie 2 lata temu! Od tego czasu Witczak jest w stałym, ponoć bardzo ciężkim i regularnym treningu zarówno bokserskim, zapaśniczym, jak i parterowym. 

bonus bgc - japczan typy

Gdyby więc choć na moment zapomnieć o problemach psychicznych Bonusa mogłoby się wydawać, że kursy na jego zwycięstwo są naprawdę atrakcyjne. Nie da się przecież w ciągu 2-3 miesięcy przygotowań nauczyć tyle, ile przyswoi się podczas 2 lat regularnych treningów. Nawet biorąc pod uwagę, że Bonus po prostu nie ma naturalnego drygu do sportu i ewidentnie nie może się pochwalić talentem do MMA. Pamiętajmy jednak, że to wciąż ponad 2 lata nauki, a więc okres, w którym nawet najmniej pojętny uczeń jest w stanie przyswoić wiedzę, pozwalającą prześlizgnąć się do następnej klasy. Media trening pokazał, że postęp u Bonusa jest zauważalny, choć z pewnością nie oszałamiający. BGC rusza się nieco lepiej niż wcześniej, jest bardziej aktywny na nogach i najogólniej mówiąc wygląda troszkę mniej ociężale niż dotychczas.


Bonus BGC – Japczan
analiza High League

Mając w pamięci cios Marcina Najmana, który zamroczył Bonusa, na początku nie miałem wątpliwości, że na starcie Japczan – Bonus BGC jedyne prawidłowe typy bukmacherskie to te, zakładające wygraną streamera. Wspomniane uderzenie było przecież jakby od niechcenia. Chyba nawet sam El Testosteron był w ciężkim szoku, że tego rodzaju „pacnięcie” położyło jego rywala na deski. Z drugiej strony, wspomniany cios otrzymany był od byłego (marnego, czy wręcz żenująco słabego) boksera. Nie od streamera, który wstał od komputera raptem parę tygodni temu. Warto również przypomnieć, że we wspomnianym pojedynku z Najmanem Bonus został obalony. Zdołał jednak obronić się w parterze i doprowadzić do podniesienia walki przez sędziego.

Czy poprzednie występy Bonusa BGC należy w ogóle brać na serio? Z pewnością nie w kontekście typowania sobotniego starcia z Japczanem. Witczak był w nich cięższy o blisko 50 kilogramów i nie miał przyswojonych niemal żadnych, nawet najbardziej podstawowych umiejętności. Prowadził również wybitnie niezdrowy tryb życia i dodatkowo – jak sam przyznał – przed pojedynkami lubił wspomagać się alkoholem. Obecny Bonus, to wciąż człowiek z niezwykle kruchą psychiką, ale przynajmniej dołączyły do niej jakieś umiejętności. Nawet jeśli nie takie, jakich można oczekiwać po 2 latach reżimu treningowego, ale przynajmniej pozwalające na stwierdzenie, że nie jest on już absolutnym żółtodziobem. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że Bonus przestał walczyć ze swoją chorobą poprzez nadużywanie alkoholu.

Na przetarcie przed High League Bonus zdecydował się na uczestnictwo w galach Punchdown. Dzięki występom w zawodach na policzkowanie Witczak pewnością nieco poprawił swoje morale. Udowodnił również, że jest w stanie przyjmować ciosy, a jego szczęka nie jest aż tak żenująco słaba, jak mogło się wydawać po starciu z Najmanem. Na pojedynek Bonus BGC – Japczan, wszelkie typy bukmacherskie są obarczone sporym ryzykiem, jednak osobiście – być może naiwnie – decyduję się zaufać Bonusowi. Traktuje on tą walkę śmiertelnie poważnie, a od jej powodzenia może zależeć jego dalsza kariera w internecie. Myślę, że świadomość przepracowanych godzin mogą dać Bonusowi faktyczną, a nie jedynie udawaną przed kamerami pewność siebie. W momencie wyjścia do klatki jego nogi powinny drżeć nieco mniej, niż bywało to w przeszłości.


Bonus BGC – Japczan typy i zakłady – werdykt:

Japczan to pewność siebie i warunki fizyczne, zaś Bonus to nieco większe doświadczenie w klatce i wreszcie jakiekolwiek umiejętności. Nie da się ukryć, że 32-latek nigdy nie przekroczy pewnego dość mizernego poziomu. Najzwyczajniej w świecie nie ma do sportów walki ani głowy, ani talentu. Mierzy się jednak z rywalem, który wchodzi do oktagonu po raz pierwszy w życiu. Poziom jego umiejętności powinien być więc jeszcze niższy, niż w przypadku skilla, którym może pochwalić się BGC. Jeśli tylko Bonus nie będzie spięty i usztywniony, to powinien dać dobrą walkę i dopisać pierwsze prawdziwe zwycięstwo do swojego rekordu. Japczan nie pokazał się na media treningu i tak naprawdę trudno powiedzieć, czy jego umiejętności pozwolą na zagrożenie Bonusowi. Nawet jeśli Jakub pozytywnie zaskoczy, to i tak nie musi to automatycznie oznaczać porażki Witczaka.

Kursy bukmacherskie 1.80 na wygraną Bonusa wydają się więc do wzięcia. Jego występ niesie za sobą trochę mniej niewiadomych niż to, jak zaprezentuje się Japczan. Wiemy z grubsza czego można spodziewać się po Bonusie, podczas gdy streamer stanowi całkowitą zagadkę. Uważam, że jeśli tylko Bonus BGC nie spali się psychicznie jeszcze przed pojedynkiem, to typy bukmacherskie na jego wygraną powinny okazać się dobrą inwestycją. Oczywiście, do pewniaków brakuje im bardzo wiele, ale to opcja mimo wszystko mniej ryzykowna niż zakłady na Japczana. W przypadku reprezentanta Xayoo Industries posypać może się właściwie wszystko. Począwszy od umiejętności, a kończąc na głowie. Nikt przecież nie powiedział, że pewny siebie i wyluzowany na konferencjach Japczan, nie zostanie sparaliżowany przez stres pierwszy raz wkraczając do oktagonu. Już nie tacy kozacy wymiękali przed swoimi debiutanckimi walkami.

W przypadku Bonusa zawieść może się w zasadzie tylko głowa. Jeśli sprosta ona sobotniej presji, to długie miesiące treningów, nabyta kondycja i wytrzymałość powinny zrobić swoje. Mówiąc dosadniej: nawet jeśli Bonus BGC jest największym antytalentem w historii MMA, to sam staż treningowy musi jakoś zaprocentować! Moje proponowane typy na walkę Bonus BGC – Japczan, to wygrana Bonusa BGC. Szaleństwo? Naiwność? Być może również i one, ale przede wszystkim sądzę, że ciężka praca i chęć odmiany swojego życia prędzej, czy później procentują. Witczak po latach upokorzeń, porażek i bycia obiektem drwin powinien w końcu wygrać i nareszcie mieć swoje kilka minut chwały. Poniższa propozycja jest jednak tylko dla odważnych, a osobom preferującym nieco pewniejsze zakłady, sugerowałbym w ogóle odpuścić obstawianie walki Bonusa z Japczanem. Zdarzyć może się tu bowiem dosłownie wszystko!

Bonus BGC – Japczan typy:
wygrana Bonusa, kurs 1.80

Odbierz zwrot stawki do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Odbierz zakład bez ryzyka -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIAPL