Walka, której jeszcze kilka lat temu nikt się nie spodziewał, ale wielu o nią prosiło. Jedno z najbardziej wyczekiwanych starć na Fame MMA 5 oraz w całej, bogatej historii polskiego internetu.  Bonus – Najman typy bukmacherskie oraz zapowiedź i analiza. Kto będzie górą w pojedynku odwiecznych przegranych? Czy tradycji stanie się zadość, Najman odklepie, a cała sala będzie krzyczeć: „Bonus! Bonus!”? Zapraszam na Bonus BGC – Marcin Najman zakłady Fame MMA 5 oraz bukmacherską prognozę największego freak-fightu w historii Polski. Werdykt Typerii znajdziesz na samym końcu analizy.

 

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

0 zł 20 zł za darmo na start
1500 zł bonus od wpłaty


Zakłady na Fame MMA 5 – jak dostać darmowy zakład i bonusy?

Chciałbyś wpłacić 50 zł, a obstawiać za 120 zł? Interesuje Cię darmowy zakład, a może po prostu szukasz informacji jak obstawiać Fame MMA 5, u którego bukmachera się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 5? Zajrzyj do naszego poradnika: Zakłady i typy Fame MMA 5. Jak odebrać darmowy zakład i bonusy? Jak obstawiać walki?

Bonus – Najman typy i zakłady bukmacherskie

Walka z Marcinem Najmanem będzie dla Piotra „Bonusa BGC” Witczaka już 6 występem w MMA. Jakie Bonus – Najman typy bukmacherskie są godne polecenia? Dotychczasowe boje nie kończyły się dla „Łazarskiego Gladiatora” zbyt dobrze. Bilans, na który składają się 4 porażki i tylko 1 zwycięstwo mówi sam za siebie. Jedyna wygrana miała miejsce w starciu z Krzysztofem „Bodychristem” Ciesielskim. Obaj panowie prywatnie są bliskimi przyjaciółmi i partnerami muzycznymi. Ciesielski nie zadał ani jednego ciosu, skrył się w narożniku przed graden „cepów”, a walka została przerwana przez sędziego po zaledwie paru sekundach. Ot, klasyczna marketingowa ustawka dla zrobienia szumu wokół gali. Marcin Najman nie jest kumplem Bonusa, nie powinien też mieć interesu w porażce i ostatecznym zhańbieniu swojego nazwiska. EL Testosteron ma na horyzoncie również kilka kolejnych walk, a porażka z Bonusem mogłaby przekreślić wszelkie dalsze plany. Przynajmniej w teorii Bonus – Najman zakłady Fame MMA 5 nie powinny przewidywać porażki Najmana.

Bonus BGC- Marcin Najman kursy u bukmachera

Analitycy legalnego bukmachera LV Bet dają znacznie większe szanse na zwycięstwo Marcinowi Najmanowi. Były bokser od lat jest pośmiewiskiem internetu i regularnie przegrywa kolejne walki, jednak jeszcze nigdy nie był uczestnikiem wydarzenia aż tak bardzo odległego od sportu. Jego dotychczasowi rywale w najgłośniejszych freak-fightach to przecież osoby, które poświęciły całe swoje życie aktywności fizycznej. Pudzianowski i Burneika treningowi siłowemu, Saleta kick-bokserskiemu i bokserskiemu. W porównaniu z Bonusem BGC, świetnym wachlarzem umiejętności dysponował również inny pogromca Najmana – Paweł „Trybson” Trybała. Bonus – Najman kursy przedstawiają się następująco:

 Fame MMA 5 zakłady

Kurs na wygraną Marcina Najmana wynosi zaledwie 1,33, aczkolwiek wyjściowo był nieco wyższy (1,60). Dużo osób obstawiających wygraną „El Testosterona” spowodowało jednak znaczne spadki. W mojej opinii Bonus – Najman kursy, były bardziej adekwatne w momencie ich wystawienia. Fame MMA nie jest organizacją czysto sportową, a ważniejsze od poziomu umiejętności jest show. Uważam, że kursy 3.05 na Bonusa BGC dobrze oddają aktualny poziom sportowy obu zawodników, jednak nie uwzględniają tego, jak ważny jest Bonus dla Fame MMA. Piotr Witczak, to dla włodarzy federacji prawdziwy koń pociągowy – osobowość bezcenna pod względem marketingowym. Marcin Najman udowodnił z kolei już niezliczoną ilość razy, że jego zapowiedzi na konferencjach prasowych nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Jakie Bonus Najman typy bukmacherskie wybrać w takiej sytuacji? Logika i przeczucie wskazują w tym przypadku zupełnie inne kierunki.

Najman – Bonus BGC typy Fame MMA 5

Najman – Bonus BGC typy bukmacherskie, można obstawiać kierując się dwoma metodami. Metoda pierwsza oparta jest na logice, która wskazuje że Bonus nie ma najmniejszych szans w starciu z byłym bokserem. Najman ma za sobą całkiem niezłą karierę, walczył o Mistrzostwo Europy, stoczył ponad 20 zawodowych walk. Piotr „Bonus BGC” Witczak to osobowość internetowa, która swoją popularność zdobyła dzięki głupawym filmikom zamieszczanym w serwisie YouTube. Skłonność do konfabulacji, kontrowersje oraz specyficzna osobowość sprawiły, że Bonus BGC stał się postacią rozpoznawalną. Do tego stopnia, że obecnie może na tej rozpoznawalności całkiem dobrze zarabiać.

Poważne treningi Bonus rozpoczął jednak bardzo niedawno. Wcześniej Piotr jedynie dużo obiecywał, tym razem za słowami poszły czyny. Schudł ponad 30 kilogramów i podporządkował swoje życie przygotowaniom do Fame MMA 5. Czym jednak jest kilka miesięcy treningów kompletnego amatora w porównaniu z 20 latami zawodowego boksera? Różnica w poziomie doświadczenia, umiejętności, ringowego „obycia” powinna być widoczna gołym okiem. Bonus tracąc kilogramy zyskał nie tylko podstawowe umiejętności, ale również przekonanie o swojej wielkości. Obaj panowie dysponują obecnie zbliżonymi warunkami fizycznymi. Obstawiając Najman – Bonus typy warto o tym pamiętać, ponieważ już samo przekonanie o niesamowitej mocy, może być dla Bonusa zgubne. To człowiek o dość skomplikowanej konstrukcji psychicznej, (złośliwi twierdzą, że niezrównoważony lub chory) który ma tendencje do kompletnego „spalania się” w momencie wejścia do klatki. Jeśli tylko Marcin Najman w końcu zdecyduje, że należy podejść do pojedynku na poważnie – a nie jedynie po wypłatę – Bonus znajdzie się w wielkich opałach.

Bonus - Najman zakłady Fame MMA 5

Bonus – Najman zakłady Fame MMA 5

Drugi sposób spojrzenia na tą walkę jest być może mniej profesjonalny, ale ani gala Fame MMA, ani Marcin Najman nie mają obecnie zbyt wiele wspólnego z profesjonalnym sportem. El Testosteron nawet będąc w swoim primie „obijał” głównie polskich i słowackich przeciętniaków, by nie powiedzieć boomów. Mit Najmana – niezłego boksera obala również inny fakt – Marcin przez całą karierę pokonał tylko jednego zawodnika z dodatnim rekordem. JEDNEGO!

 Bonus - Najman bilans Najmana

W talent El Testosterona wierzył mimo tego dwukrotny mistrz olimpijski Jerzy Kulej, który przez pewien czas był nawet jego trenerem i mentorem. Znajomość z Kulejem stała się dla Marcina pretekstem do wydania książki pt. „Jerzy Kulej. Mój Mistrz.” Słynny bokser wyraził zgodę na publikację pod warunkiem, że będzie mógł przeczytać i zaakceptować książkę, zanim trafi ona do druku. Niestety nie zdążył – zmarł w lipcu 2012 roku…a książka i tak trafiła do księgarń. Prawdziwa przyjaźń z wielkim sportowcem, a może kolejny przykład biznesowego sprytu Najmana? Ile osób, tyle odpowiedzi. Ostatnie lata, to ciąg kolejnych pojedynków, w których Najman przegrywał tłumacząc się po walce kontuzją. O swoim zszarganym zdrowiu wielokrotnie wspominał również w wywiadach przed Fame MMA 5. Po co w takim wciąż wychodzić do ringu? Odpowiedź jest chyba oczywista! 🙂

Bonus – Najman typy. Werdykt Typerii: 

Wydaje się, że Marcin Najman nie będzie miał już lepsze okazji, aby poprawić swój internetowy wizerunek. Fame MMA 5 to świetny moment na pokazanie, czym różni się freak od zawodnika trenującego sporty walki przez 20 lat. Umiejętności i doświadczenie w 99% przemawiają za Najmanem. Mimo tego, walka z Bonusem BGC to tykająca bomba. Najman może bezlitośnie wypunktować swojego rywala, ale równie dobrze zostać szybko obalonym i poddać się bez walki. Bonus – Najman typy bukmacherskie, to twardy orzech do zgryzienia. Pewne jest jedno – obstawianie Najmana z kursem 1,33 kompletnie mija się z celem. El Testosteron udowodnił już wiele razy, że obecnie walki są dla niego wyłącznie sposobem na szybki zarobek. Nie chce się bić, po sprowadzeniu do parteru jedynie chroni głowę, zawsze w pogotowiu ma wymówkę w postaci swojego zszarganego zdrowia. Wystarczy, że nowo narodzony Bonus BGC sprowadzi go do parteru i może być po walce.

bonus - najman kursy

Wygrana Piotra Witczaka byłaby idealna dla Fame MMA, jeszcze bardziej „nakręciłaby” hype wokół federacji i otworzyła drzwi do kolejnych – świetnych pod względem marketingowym – pojedynków. Proponowane typy bukmacherskie na walkę Bonus – Najman to zakłady dla osób lubiących spore ryzyko. Pierwsza propozycja to wygrana Bonusa BGC z kursem 3.05.

 bonus-najman kursy

Jeszcze lepszym ( i bezpieczniejszym) wyborem mogą się okazać typy na to, że walka nie potrwa więcej niż 1 minutę z kursem 3,00. Mniej niż 60 sekund trwały dwie ostatnie walki Najmana w MMA i ostatnia w kick-boxingu. Ponadto, również ostatni (04.2019) bokserski pojedynek El Testosterona trwał niespełna 90 sekund. Zakłady na Bonusa to spore ryzyko, które przynajmniej jest rekompensowane wysokim kursem. Z kolei obstawianie wygranej Najmana, to również stąpanie po bardzo kruchym lodzie, jednak w zamian nie otrzymujemy praktycznie nic. 40-latek ma oczywiście większe szanse na wygraną, jednak czy to powód, aby stawiać na niego z mizernym kursem 1,33?

?Odbierz 20 PLN za darmo na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod rejestracyjny TYPERIA?

0 zł 20 zł za darmo na start
1500 zł bonus od wpłaty