Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk Fame MMA 3 będzie pojedynek Bonus BGC – Taxi Złotówa. Od lat znany w internecie Piotr „Bonus BGC” Witczak po raz kolejny spróbuje swoich sił w oktagonie. Starcie Bonusa i Złotówy, to walka kategorii ciężkiej – obaj zawodnicy wniosą do klatki łącznie ponad 250 kilogramów. Bonus BGC – Taxi Złotówa typy i zakłady na Fame MMA 3.

?Obstawiaj Fame MMA 3 za darmo. Odbierz 20 PLN od LV BET

Zakłady na Fame MMA 3 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 3, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 3? Sprawdź poradnik: Zakłady i typy Fame MMA 3. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?

Bonus BGC – Taxi Złotówa typy i zakłady bukmacherskie

Bonus BGC stoczy swoją 5 walkę w MMA. Poprzednie 4 pojedynki kończyły się dla „Łazarskiego Gladiatora” raczej mało szczęśliwie, bowiem przegrał aż 3 z nich. Jedyne zwycięstwo Bonus odniósł w walce ze swoim kolegą „Bodychristem”, jednak przeciwnik Piotra w ogóle nie podjął rękawicy, obrócił się plecami do nacierającego Witczaka, a sędzia zakończył pojedynek po zaledwie 10 sekundach. Panowie zapewne umówili się przed walką na taki właśnie scenariusz, a przy okazji zarobili za odstawienie tej szopki całkiem niezłe pieniądze.

Bonus BGC – Taxi Złotówa zakłady bukmacherskie nie powinny zakładać podobnego scenariusza. Rywal Bonusa nie jest jego znajomym, nie ma również żadnego interesu w „ustawieniu” walki i porażce. Jakie Fame MMA 3 typy, będą najlepsze na walkę Bonus – Złotówa? Legalny bukmacher LV Bet wystawił na ten pojedynek bardzo wyrównane kursy.

Bonus BGC – Taxi Złotówa typy Fame MMA 3

Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, internetowy rozgłos zdobył dzięki przeprowadzaniu transmisji na żywo z prowadzonej przez siebie taksówki. Mieszkaniec Szczecina opowiadał na konferencji prasowej o swojej walce z depresją, a także życiowej przemianie jaka stała się możliwa dzięki treningom do Fame MMA 3. „Złotówa” schudł aż 30 kilogramów, a na jego vlogach dostrzec można, że faktycznie znajduje się w bardzo dobrej jak na siebie formie, a całą sprawę traktuje śmiertelnie poważnie.

Wydaje się, że Bonus BGC – Taxi Złotówa typy, powinny skupiać się na wygranej Szymona. Z drugiej jednak strony, doświadczenie Bonusa może w końcu niespodziewanie zaprocentować. Piotr niemal od zawsze deklaruje, że „bierze się za siebie”, „zaczyna ostre treningi” i „przemianę swojego życia”. Historia pokazała, że są to najczęściej jedynie zapowiedzi bez pokrycia. Kurs na wygraną Taxi Złotówy jaki wystawił legalny bukmacher LV Bet, to 1.82 i wydaje się, że im bliżej gali, tym ta wartość będzie jeszcze bardziej spadać.

Jak obstawiać Bonus – Złotówa? Zakłady Fame MMA 3

Walki Bonusa mają zawsze podobny scenariusz – szaleńcze ataki od pierwszych sekund, odcięcie tlenu, walka o przetrwanie, porażka. Czy będzie tak również 30 marca w Łodzi? Ciężko powiedzieć – logika podpowiada, że Złotówa podchodzi do Fame MMA 3 z większą powagą. Zrobił również spory progres jeśli chodzi o formę fizyczną. Nie wolno jednak zapominać, że Szymon Wrzesień, to w sportach walki absolutny nowicjusz. Kto wie, czy jeden z szalonych cepów Bonusa na samym początku walki nie dosięgnie celu. Bonus BGC – Taxi Złotówa typy, to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Taxi Złotówa, to lepsza kondycja, przygotowanie i sfera mentalna. Za Bonusem BGC stoi doświadczenie i prawdopodobnie również siła ciosu. Być może to właśnie Witczak lepiej odnajdzie się w chaotycznej bijatyce, która rozpęta się w oktagonie.

WERDYKT TYPERII:

Pojedynek bez wyraźnego faworyta. Aktualne kursy bukmacherów w pełni oddają szanse obu zawodników. Szymon ma poukładane w głowie, trenował ciężko i wyraźnie schudł. Może to jednak nie wystarczyć na Bonusa. Jego ringowe szaleństwo i latające cepy nie sprawdziły się w przypadku szczuplejszych i bardziej zwrotnych: Ztrolowanego, Wojtka Goli i Andrzeja Michalczyka. Mogą jednak zadziałać na wciąż dość „obszernego” i drewnianego Złotówę.

?Obstawiaj Fame MMA 3 za darmo. Odbierz 20 PLN od LV BET

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.