W jednym z sobotnich spotkań 5 kolejki Ligue 1, Bordeaux podejmie u siebie beniaminka Metz. Jakie typy bukmacherskie warto postawić w tym spotkaniu? Zapraszam na krótką analizę oraz proponowane typy dnia dotyczące meczu Bordeaux – Metz. Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria i bierz udział w konkursach z nagrodami.

? Odbierz 69 PLN ZA DARMO! ?

➡️ poradnik jak odebrać 69 PLN za darmo


Bordeaux – Metz typy bukmacherskie

Żyrondyści zaliczyli fatalną końcówkę poprzedniego sezonu. 6 porażek w 7 ostatnich kolejkach z pewnością nie było zwieńczeniem rozgrywek o jakim marzyli kibice. Równie mizerną formę Bordeaux prezentowało w przedsezonowych meczach towarzyskich. Koniec kryzysu przyszedł w idealnym momencie i po przegranym spotkaniu 1 kolejki przeciwko Angers, była drużyna Igora Lewczuka zaczęła łapać punkty. W ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną zdołała nawet zremisować trudny wyjazd z Lyonem. Czy zwyżka formy Bordeaux jest wystarczającym argumentem, aby typy bukmacherskie skierować właśnie w stronę gospodarzy?

Kursy na ich zwycięstwo oscylują wokół 1,90 i trzeba przyznać, że nie jest to szczególnie satysfakcjonująca oferta. Metz po zdobyciu mistrzostwa Ligue 2, do rozgrywek w najwyższej francuskiej klasie rozgrywkowej podeszło bez żadnych kompleksów. Mimo, że w ostatnich latach awansuje do niej, a następnie spada z zadziwiającą wręcz regularnością. Pierwszy mecz zremisowany na wyjeździe ze Strasburgiem, następnie wysoka wygrana z Monaco. Późniejsza porażka z niezwykle mocnym obecnie Angers, czy „wliczona w koszta” przegrana z PSG nie mają w tym przypadku zbyt dużego znaczenia. Metz od początku pokazuje, że nie powinno być chłopcem do bicia i gra całkiem nieźle. Do końca nie wiadomo czego spodziewać się po Bordeaux, które jeszcze niedawno było w sporym dołku. Uważam, że aż tak duża dysproporcja kursów nie jest uzasadniona. Proponowane typy dnia skupiać będą się więc na drużynie gości.


Bordeaux – Metz typy dnia

Bordeaux wygrał tylko 4 ze swoich ostatnich 23 oficjalnych meczów. Co więcej, wygrane te odniesione były głównie w meczach z ligowymi słabeuszami – Dijon, Caen, czy też Toulouse. Jedyną „poważną” drużyną, jaką pokonało Bordeaux od stycznia 2019 była Marsylia. Gospodarze być może notują zwyżkę formy i nieco poprawili swoją grę, jednak trzon zespołu pozostał ten sam, a główny letni transfer to pozyskanie z Arsenalu piłkarskiego emeryta – Laurenta Kościelnego. Pierwsze proponowane typy bukmacherskie, to zakłady na gola dla Metz. Drugi najlepszy strzelec Ligue 2 Mouhamadou Diallo nie zatrzymuje się i trafia również w pierwszej lidze. Chwiejna obrona z Kościelnym powinna skapitulować przynajmniej raz. Kurs jaki oferuje na to zdarzenie STS wynosi 1,80.

TYP1: Metz strzeli
KURS: 1,80
STAWKA: 7/10
? Odbierz 69 PLN od STS

W dotychczas rozegranych 4 kolejkach, trener Bordeaux Paulo Sousa zastosował 4 różne formacje. Duża ilość zmian taktycznych i ciągłe roszady z ustawieniem na dłuższą metę nie mogą wyjść zespołowi na plus. Drugie proponowane typy dnia na to spotkanie, to zakłady na X2 , a dla chętnych nawet „czysta” dwójka i polowanie na małą sensację.

TYP2: Metz lub remis
KURS: 1,95
STAWKA: 5/10
? Odbierz 69 PLN od STS

Metz po latach tułaczki między pierwszą i drugą ligą chce w końcu dłużej zagrzać miejsce w najważniejszych francuskich rozgrywkach. Władze klubu traktują ten cel bardzo poważnie i są zdeterminowane. Dowodem tego chociażby dokonanie największego transferu w całej historii klubu. Wykupiony z Chelsea 22-letni pomocnik Victorien Angban kosztował aż milionów euro. Metz jeszcze nigdy nie wydała na piłkarza tak wiele, a wcześniejszy rekord został pobity aż o prawie 2,5 mln euro. Typuję, że czeka nas dość wyrównany mecz, a kursy wystawione na to spotkanie nie dają mi wyboru – Metz nie jest aż tak słabe, a Bordeaux aż tak mocne.


Bordeaux – Metz przewidywane składy

? Odbierz 69 PLN ZA DARMO! ?

➡️ poradnik jak odebrać 69 PLN za darmo