Drugie spotkanie ćwierćfinału fazy pucharowej LSK, w którym rewelacja sezonu Pałac Bydgoszcz podejmuje w hali „Łuczniczka” Grot Budowlanych Łódź. Pierwszy mecz w Łodzi zakończył się trzysetowym zwycięstwem Budowlanych. Czy Bydgoszczanki są w stanie postawić się bardzo silnej kadrowo drużynie gości i przenieść rywalizację  z powrotem do Łodzi? Czy też Łodzianki już w Bydgoszczy przypieczętują awans? Zapraszam na zapowiedź, analizę oraz darmowe typy bukmacherskie z siatkówki.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
PAŁAC BYDGOSZCZ – BUDOWLANI ŁÓDŹ
PLS
28.03.2019, 20:30
Typ: Budowlani AH -1,5 seta
kurs: 1,78
stawka: 8/10 ✅ +6,24

Siatkówka Typy dnia: Pałac Bydgoszcz – Budowlani Łódź

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe rozegrane w piątek 22 marca zakończyło się wysokim zwycięstwem Budowlanych 3-0. Wyniki poszczególnych setów (26-24, 25-22, 25-22) sugerują bardzo wyrównane spotkanie, jednak cały mecz rozgrywany był pod kontrolą zespołu z Łodzi. Budowlane dysponują w tym sezonie bardzo silna kadrą. Prym wiedzie gwiazda naszej ligi Jovana Brakocević wspierana przez wschodzącą gwiazdę polskiej siatkówki, 18-letnią Magdalenę Stysiak. Zespół z aspiracjami na mistrzostwo Polski, które jest w ich zasięgu. Typy bukmacherskie na to spotkanie faworyzują drużynę z Łodzi i moim zdaniem całkiem słusznie. Własna hala, wielkie serce do gry i ambicje mogą nie wystarczyć drużynie z Bydgoszczy. Tym bardziej iż są to play-offy i silny zespół z Łodzi nie może sobie pozwolić na potknięcie. Atuty siatkarskie są po stronie Grota Budowlanych, dlatego polecam to zdarzenie jako siatkarskie typy na dziś.

Siatkówka Typy dnia: Pałac Bydgoszcz – Budowlani Łódź

Zespół Pałacu Bydgoszcz można nazwać objawieniem tego sezonu, ponieważ nikt nie spodziewał się tak dobrej postawy siatkarek znad Brdy. Co prawda rozgrywki sezonu zasadniczego rozpoczęły od trzech porażek z silnymi zespołami (Chemik, Developres, ŁKS), lecz później przyszła seria sześciu zwycięstw. Również bardzo dobra końcówka sezonu wywindowała Pałac na wysokie piąte miejsce.

Jednak drużyna gości doskonale spisuje się w meczach wyjazdowych, w tym sezonie Łodzianki nie przegrały żadnego ligowego spotkania poza własną halą. Do tego bardzo dobrze gra im się w Bydgoszczy. Od ośmiu lat nie przegrały tutaj meczu, a ostatnie pięć spotkań to pewne wygrane 3-0. Oczywiście Pałac stać na ugranie seta, więc opcja handicapu na zwycięstwo Budowlanych dwoma setami wydaje się być najlepszym rozwiązaniem jako typy na dziś. Bardzo korzystny kurs na to zdarzenie oferuje Etoto. Warto dzisiaj zainwestować w wygraną Grotu Budowlanych Łódź.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO