Najsłabszy zespół ligi włoskiej podejmuje „pretendenta do tronu”. Czy Castellana Grotte ma szansę ugrać chociażby seta z nadzianą gwiazdami ekipą Ferdinando de Giorgi? Odwiedzaj regularnie Typerię, gdzie znajdziesz darmowe typy dnia na wydarzenia siatkarskie.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Single
CASTELLANA – LUBE
Serie A1
17.03.2019, 18:00
Typ: over 3,5 seta
kurs: 2,24
stawka: 5/10 ⛔
Single
CASTELLANA – LUBE
Serie A1
17.03.2019, 18:00
Typ: 1-3
kurs: 3,5
stawka: 3/10 ⛔

Siatkarskie Typy dnia: Castellana – Lube

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego Castellana Grotte podejmuje jeden z najsilniejszych zespołów siatkarskich świata, w którym grają takie gwiazdy jak Kubańczycy Leon, Leal, Juantorena, bułgarski bombardier Sokolov, brazylijski rozgrywający Rezende, czy reprezentant Serbii Stankovic. Drużyna gospodarzy cały sezon była dostarczycielem puntów pozostałym ekipom Serie A1. Ugrała zaledwie 10 punktów w 24 spotkaniach, a jedyna dwa zwycięstwa, to dwa ostatnie mecze na własnym parkiecie, czyli coś drgnęło na koniec sezonu. Czy ugra coś z wielkim Lube?

Typy siatkarskie na dziś: Castellana – Lube

Bukmacherzy nie dają większych szans drużynie Wojtka Włodarczyka. Kursy bukmacherskie na zwycięstwo gospodarzy kształtują się na poziomie 7,7. Lube jest po ciężkim meczu w lidze mistrzów, gdzie musieli rozegrać pięć setów z Dynamem. Do tego Castellana tylko dwukrotnie nie ugrała żadnego seta w na własnym parkiecie. Dlatego typy na dziś kierujemy właśnie na tego jednego seta.

Proponujemy over setowy po kursie 2,24 wystawionym przez legalnego bukmachera ETOTO. Można również zagrać zakład bukmacherski na dokładny wynik 1-3, tu akurat najlepsza oferta w Totolotku. Castellana Grotte gra ostatni mecz na własnej hali w sezonie zasadniczym i z pewnością będzie chciała godnie zaprezentować się przed kibicami. Lube czeka w przyszłym tygodniu trudny rewanż z Dynamem. Może odpuszczą?

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.