Środek tygodnia przynosi nam spotkania dwunastej kolejki Premier League. We wtorek, 18 października, Crystal Palace zmierzy się z Wolverhampton. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Crystal Palace – Wolves, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cash back 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Crystal Palace – Wolves typy bukmacherskie

Podczas dwunastej kolejki Premier League, która odbędzie się w samym środku tygodnia, Crystal Palace zmierzy się na własnym stadionie z wilkami z Wolverhampton. Faworytem tego spotkania są gospodarze, aczkolwiek bukmacherzy niezbyt szczególnie wierzą w ich zwycięstwo.

Trudno się temu dziwić, gdy podopieczni Patricka Vieiry mają tak ogromne problemy z wygrywaniem spotkań, albowiem w przeciągu ostatnich pięciu tylko jednokrotnie inkasowali oni komplet punktów. Poza tym trzykrotnie dzielili się punktami (z Newcastle, Brentford i Leicester), z czego dwukrotnie mecz kończył się bezbramkowym remisem. Jakie zatem typy bukmacherskie powinniśmy mieć na uwadze w meczu Crystal Palace – Wolves?

Crystal Palace – Wolves typy dnia

Z drugiej strony problemy Crystal Palace to tak naprawdę pikuś przy tych, które trapią drużynę Wolverhampton. Wilki są w tym sezonie zdecydowanie najnudniejszą ekipą w całej stawce, a ich spotkań nawet nie ma w sumie po co załączać. Wolves bowiem w przeciągu dziesięciu kolejek zdobyli wyłącznie 4 bramki, z czego jedną z rzutu karnego w ostatnim spotkaniu przeciw Nottingham Forest. Dobrze, że cały czas niezwykle solidne funkcjonuje defensywa Wolverhampton, bo inaczej byliby murowanymi kandydatami do spadku.

Wilki ewidentnie zgubiły swoją tożsamość po odejściu Nuno Espirito Santo i wciąż nie mogą się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Nie pomaga zresztą sam zarząd, który fajnie, że zwolnił Bruno Lage’a, bo to była stuprocentowo słuszna decyzja, tylko szkoda, że dalej nie wiadomo, kto ma ich wreszcie wyprowadzić na prostą. Tym samym trzecią już kolejkę spotkań poprowadzi ich Steve Davis, czyli trener zespołu U18 przez ostatnie trzy lata. Zatem biorąc pod uwagę problemy ze zdobywaniem bramek obydwóch tych ekip oraz to, że przy tym sami nie tracą ich zbyt dużo (jedni i drudzy stracili jak na razie 12 – tylko Crystal Palace ma rozegrany jeden mecz mniej), moim typem będzie under 2.5.

Crystal Palace – Wolves typy:
poniżej 2.5 @ 1.65

Crystal Palace – Wolves składy:

CP: Guaita; Ward, Andersen, Guehi, Mitchell; Eze, Doucoure, Schlupp; Olise, Mateta, Zaha

Wolves: Sa; Semedo, Kilman, Collins, Ait-Nouri; Nunes, Neves, Moutinho; Traore, Costa, Guedes

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA