Czy Polacy klękną na Wembley?

Klękanie na Wembley, to obok kontuzji Roberta Lewandowskiego i promocji „Zwycięski remis„:) najgorętszy temat przed środowym meczem Anglia – Polska. Bukmacher Betfan nie wahał się ani chwili i postanowił wystawić zakład: „Czy Polacy klękną na Wembley w ramach akcji Black Lives Matter?”. Jak sądzicie? Czy Biało-Czerwoni wykonają ten pusty – zdaniem wielu osób – gest, czy raczej dostosują się do prośby gospodarzy i będą woleli uniknąć kontrowersji? Chciałbyś obstawić, ale nie masz konta w Betfan? Załóż je z kodem promocyjnym TYPERIA i skorzystaj z ekskluzywnej promocji powitalnej dla naszych czytelników – zwrot stawki aż do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon w Betfan! Sprawdź szczegóły promocji cashback 600 PLN!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️CASHBACK 600 PLN⚠️


Anglia – Polska promocja „Zwycięski remis”

Chcesz podkręcić patriotyczne emocje podczas oglądania meczu Anglia – Polska? Przeczuwasz, że z naszą kadrą wcale nie jest aż tak źle, jak sugeruje logika? Skorzystaj z promocji Betfan „Zwycięski remis na Wembley”, dzięki której możesz postawić typ na remis lub wygraną Polski z kosmicznym kursem 10.00! Kursy na to zdarzenie dostępne u innych bukmacherów wynoszą zaledwie około 3.00-3.50. Jeśli planowałeś ostro zaryzykować i zagrać zakład w stronę Polski, to trudno dziś o lepszą ofertę. Sprawdź szczegółowe zasady promocji „Zwycięski remis na Wembley”.


Czy Polacy klękną na Wembley?

Polityka i sport to iście wybuchowa mieszanka, która zawsze „grzeje” kibiców do granic możliwości. Czy Polacy wykonają gest solidarność z ruchem „Black Lives Matter”? Klękanie przed meczem stało się na angielskich boiskach normą, pomimo coraz liczniej pojawiających się głosów krytyki, która płynie również z ust piłkarzy. Warto dodać, że  również czarnoskórych.

Prezes PZPZ Zbigniew Boniek uważa, że sposób w jaki gracze manifestują swoje wsparcie dla akcji to czysty populizm. Szef polskiego futbolu ma również wątpliwości, czy klękający zawodnicy mają jakąkolwiek wiedzę na temat powodu z jakiego wykonują ten gest przed spotkaniami. Czy to sugestia, że wygrywające okażą się typy na brak klęknięcia? Tak daleko idące wnioski to chyba przesada, aczkolwiek sprawa na pewno nie jest przesądzona.

„Jestem absolutnie przeciwko takim akcjom. To jest populizm, bo za tym nic nie idzie. Piłkarze czasem klękną, a jakby się niektórych z nich spytać, dlaczego klęczą, to nawet by nie wiedzieli – powiedział Boniek.”

Jak sądzicie, czy poprawność polityczna wygra z przekonaniami prezesa PZPN? Czy ewentualny brak klęknięcia Polaków przed meczem na Wembley mógłby doprowadzić do małego skandalu dyplomatycznego? Doprawdy trudno przewidzieć jak potoczą się sprawy w środowy wieczór. Pewne jest natomiast, że niezależnie od tego jak postąpią reprezentanci Polski, znajdzie się cała masa osób, którym zachowanie piłkarzy nie przypadnie do gustu.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️CASHBACK 600 PLN⚠️