W meczu o być, albo nie być na Mistrzostwach Świata, Australijczycy zmierzą się z Danią. W pierwszym meczu „Kangury” postawiły nadspodziewanie trudne warunki Francuzom. Zwycięska bramka padła dopiero po pechowym samobójczym trafieniu w końcówce spotkania. Zapraszam na typy bukmacherskie oraz krótką analizę szans obu zespołów.

Singiel
Dania – Australia
Mundial 2018
21.06.2018r. godz. 14:00
Typ: Australia powyżej 0,5 gola
Kurs: 1.60
Stawka: 10/10 ✅ +6

?Zagraj ten typ w Forbet. Odbierz 1200zł w bonusach?

Duński dynamit? Na pewno nie.

Duńczycy prezentują się przeciętnie. W ostatnim meczu towarzyskim przed rosyjskim mundialem pokonali 2:0 Meksyk. Korzystny dla Skandynawów wynik nie do końca odzwierciedla jednak przebieg spotkania. Większą aktywnością i kulturą gry wykazywali się Meksykanie. W futbolu styl ani wrażenia artystyczne nie mają znaczenia dla końcowych wyników, mogą być jednak pewną wskazówką. W tym konkretnym przypadku gra Duńczyków sugeruje, że zespół ten posiada parę problemów, które mogą być wykorzystane przez Australijczyków. Świetną ilustracją ich postawy był mecz z Peru.

Zawodnicy trenera Hareide momentami byli bardzo stłamszeni przez swoich rywali, a czyste konto zawdzięczają nie tylko dobrej defensywnie, ale również niebywałemu szczęściu. Peru nie wykorzystało rzutu karnego oraz kilku innych świetnych sytuacji do wyrównania. Dania nie kontrolowała przebiegu boiskowych wydarzeń, a gdyby rywal miał troszkę chłodniejszą głowę oraz był bardziej wyrachowany, to końcowy rezultat mógłby być całkiem inny. Typy bukmacherskie na Danię, to w przypadku tego meczu bardzo wysokie ryzyko. Dania to solidny zespół z niezłym pomysłem na grę, jednak w starciu ze zmotywowanym, ułożonym taktycznie i nieustępliwym rywalem.. może się pogubić.


Kangury skoczą po pierwszy punkt?

Australia zagrała z Francją niezłe spotkanie, a na pewno nie pozwoliła się zdominować. Posiadanie piłki na poziomie 49% i fragmenty naprawdę solidnej gry dobrze rokują na przyszłość. Australijczycy prezentują się przyzwoicie zwłaszcza w środkowej strefie boiska. Mooy i Jedinak mają spore szanse na zneutralizowanie niemrawo grającego Eriksena. Zespół z antypodów prezentuje futbol całkiem inny niż Peruwiańczycy. Więcej wyrachowania i kalkulacji, a mniej radosnej gry wiążącej się z zostawianiem przestrzeni we własnej strefie defensywnej.

Akcja po której Duńczycy zdobyli bramkę przeciwko Peru nie powinna się powtórzyć w starciu z Australią. Dopuszczenie do wytworzenia się ogromnej dziury, umożliwiającej przeszywające podanie Eriksena, miało miejsce przed 60 minutą spotkania. Duńczycy skrzętnie wykorzystali lekkomyślność przeciwnika, sami prezentując się co najwyżej solidnie. Australia musi zdobyć choć punkt, aby móc marzyć o wyjściu z grupy. Uważam, że remis jest jak najbardziej w ich zasięgu. Typy bukmacherskie na to spotkanie powinny uwzględniać dobry występ Australijczyków. Dania uchodzi za faworyta, prawdziwy egzamin jest jednak wciąż przed nią. Dobrą opcją na to spotkanie będzie zakład na gola dla Australii. Forbet wystawił na to zdarzenie kurs 1,60. To dobra opcja do kuponu AKO, bądź zakładu singlowego.

Przewidywane składy:

Dania: Kasper Schmeichel; Jens Stryger Larsen, Andreas Christensen, Simon Kjaer, Henrik Dalsgaard; Lasse Schone, Thomas Delaney, Christian Eriksen; Pione Sisto, Nicolai Jorgensen, Yussuf Yurary Poulsen.

Australia: Mathew Ryan; Aziz Behich, Mark Milligan, Trent Sainsbury, Josh Risdon; Aaron Mooy, Tom Rogic, Mile Jedinak, Robbie Kruse; Tomi Juric, Mathew Leckie

?Zagraj ten typ w Forbet. Odbierz 1200zł w bonusach?