Dziś w Broendby o godzinie 20:00 zmierzą się ze sobą Dania oraz Meksyk. Będzie to dla obu zespołów ostatni test przed rozpoczynającym się już za kilka dni Mundialem w Rosji. Dzięki kwalifikowaniu się z regionu CONCACAF rzadko kiedy problemy z awansem ma Meksyk.

⛔5
Singiel

Dania – Meksyk
9.06.2018r. godz. 20:00
Typ: Obie drużyny strzelą
kurs: 1.90
Stawka: 5/10

⛔5
Singiel

Dania – Meksyk
9.06.2018r. godz. 20:00
Typ: over 2,5 bramki
kurs: 2.25
Stawka: 5/10

?Zagraj ten typ w Forbet. Odbierz prezent na start?

Próba generalna

Dziś w Broendby o godzinie 20:00 zmierzą się ze sobą Dania oraz Meksyk. Będzie to dla obu zespołów ostatni test przed rozpoczynającym się już za kilka dni Mundialem w Rosji. Dzięki kwalifikowaniu się z regionu CONCACAF rzadko kiedy problemy z awansem ma Meksyk. Tak było i tym razem – „El Tri” pewnie wygrali swoją grupę i zameldowali się na 7 Mistrzostwach Świata z rzędu. Trudniejszą drogę mieli do pokonania Duńczycy, którzy awans wyrwali dopiero w barażach. Dzisiejszy mecz będzie 3 pojedynkiem tych drużyn w historii. Poprzednie dwa zakończyły się remisami 1:1. Kursy wystawione na to spotkanie przez Forbet wskazują, że za lekkiego faworyta meczu mogą uchodzić Duńczycy.

Eriksen odpali dynamit?

Dwa ostatnie spotkania Duńczycy zakończyli bezbramkowymi remisami. Poprawa skuteczności strzeleckiej powinna być dla gospodarzy ważnym celem na mecz z Meksykiem. Problem ten może zostać rozwiązany za sprawą powrotu do składu  Christiana Eriksena. Gwiazda Tottenhamu nie zagrała w rozegranym 2 czerwca starciu ze Szwedami, a wszystko wskazuje na to, że dziś pojawi się na boisku od pierwszej minuty. Poza nim, do gry desygnowani mają być niemal wszyscy zawodnicy, którzy przewidziani są do gry w pierwszym składzie podczas czempionatu w Rosji.

Ale Meksyk!

Bardzo gorąca atmosfera panuje teraz w Meksyku. Piłkarze znajdują się pod obstrzałem w związku z wybuchem wielkiej seksafery. Jeden z meksykańskich dzienników ujawnił, że po zwycięskim meczu towarzyskim ze Szkocją (3.06) kilku kadrowiczów bawiło się na imprezie z 30 prostytutkami. Do mediów wyciekły również zdjęcia i filmy z całego zajścia, a w kraju rozpętała się emocjonująca debata na temat zachowania piłkarzy.

Ewentualna porażka w dzisiejszym meczu mogłaby jeszcze bardziej podgrzać negatywne emocje i wprowadzić sporą nerwowość na ostatnim etapie przed początkiem turnieju. Podobnie jak u Duńczyków, tak i u Meksykanów w pierwszym składzie powinna pojawić się niegrająca ostatnio gwiazda, a mowa oczywiście o Javierze Hernandezie. Według oficjalnych doniesień były snajper Realu Madryt ma dziś zagrać od początku.

Prognoza

Oba zespoły są w ostatnim czasie w niezłej i równej formie, ciężko w związku z tym wybrać zdecydowanego faworyta. Głównymi czynnikami powodującymi, że kursy faworyzują Duńczyków są: własny stadion oraz skandal który wstrząsnął kadrą gości. Meksykanie powinni być jednak świadomi atmosfery panującej wokół drużyny i nie sądzę, by zdecydowali się na przejście „obok” tego spotkania. Priorytetem dla trenerów jest zbudowanie pewności siebie zawodników, utrzymanie niezłej piłkarskiej dyspozycji oraz uniknięcie wszelkich kontuzji. Powrót do składu Eriksena oraz Chicharito to sygnał, że zarówno Meksyk jak i Dania chcą przeprowadzić próbę generalną. Niemal najmocniejsze w tym momencie składy i duża siła rażenia w ofensywie to gwarancja bramek. Myślę, że powinniśmy je dziś zobaczyć z obu stron. Kurs na takie zdarzenie oferowany przez Forbet wynosi 1,90. Inne typy bukmacherskie na to spotkanie, również powinny koncentrować się na bramkach.

TYPY:
obie strzelą 1.90
powyżej 2,5 gola 2.25
Forbet

?Zarejestruj się w Forbet i odbierz Bonusy?