Zakłady bukmacherskie na spotkanie kończące 22 kolejkę Championship, w którym zmierzą się Derby County oraz Nottingham Forest. Zapraszam na zapowiedź tego starcia oraz dobre typy bukmacherskie na dziś.

Single
Derby – Nottingham
typ: powyżej 2,5 gola
17.12.2018 godz. 20:45
Typ: powyżej 2,5
kurs: 1,80
stawka: 5/10 ⛔5


?DARMOWE 10zł od FORBET!?

Derby – Nottingham zakłady bukmacherskie

Typy bukmacherskie na to spotkanie powinny zakładać naprawdę spore emocje. Starcia między Derby, a Nottingham to jedne z najdłużej rozgrywanych derbów w piłkarskim świecie. Pierwszy mecz obu zespołów miał miejsce 16 listopada 1878! Dziś, oba zespoły zmierzą się ze sobą w meczu ligowym po raz 93. Bukmacher online Forbet, oferuje na tą potyczkę dość wyrównane kursy. Zakłady bukmacherskie na Championship, to zawsze gwarancja dodatkowych emocji!

Typy bukmacherskie na gospodarzy wiążą się z nieco mniejszym ryzykiem, a wystawiony na nich kurs wynosi 2,00. Szanse przyjezdnych oszacowano na 3,60. Zakłady bukmacherskie na triumfatora wieczornego pojedynku nie są jednak moim zdaniem najlepszą opcją. Wydaje się, że w ofercie jaką proponuje bukmacher Forbet znajdziemy na ten mecz lepsze typy bukmacherskie.

Derby – Nottingham typy bukmacherskie

Najlepsze typy bukmacherskie, to w tym meczu zakłady na gole. Defensywa gospodarzy spisuje się naprawdę mizernie. Derby straciło przynajmniej jednego gola w 14 z 15 ostatnio rozegranych spotkań. Czyste konto udało mu się zachować tylko w poprzedniej kolejce w meczu przeciwko słabiutkiemu Wigan, na dodatek grającemu w osłabieniu niemal przez całe spotkanie. Powyżej 2,5 gola lub obie strzelą, wyglądają na świetne typy na dziś. Bukmacher online Forbet oferuje na przynajmniej 3 bramki w meczu kurs 1,80.

Gospodarze wygrali 3 ostatnie domowe mecze z Forest i wielu ekspertów, to właśnie w nich widzi faworytów spotkania. Warto jednak zwrócić uwagę, że w poprzednich latach Nottingham spisywało się fatalnie. W sezonie 2017/2018 zajęło w końcowej tabeli 16 miejsce, przy 6 lokacie Derby. Jeszcze gorzej poszło im w kampanii 2016/2017, którą zakończyli na miejscu 21 i uniknęli spadku, tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu niż 22 Blackburn.

Zakłady bukmacherskie na ten mecz muszą uwzględniać odrodzenie się Nottingham oraz fakt, że jest to całkiem inna drużyna niż w poprzednich latach. Przyjezdni zagrają dziś o 3 punkty i typy bukmacherskie w ich kierunku nie będą wcale złym wyborem. W związku z powyższym, niezłe typy na dziś, to również zakłady bukmacherskie na obie strzelą. Kurs jakie oferuje na to zdarzenie bukmacher online Forbet wynosi 1,65. Goście na wyjazdach są niezwykle skuteczni i trafiali aż w 11 z 12 ostatnich ligowych delegacji.

Derby – Nottingham składy:

Derby: Carson; Bogle, Keogh, Tomori, Malone; Bryson, Huddlestone, Mount; Wilson, Marriott, Lawrence.

Nottingham Forest: Pantilimon; Darikwa, Hefele, Robinson, Osborn; Yacob, Colback; Cash, Carvalho, Lolley; Grabban.