Typy bukmacherskie na środę, 8 sierpnia. Dziś zdecydowałem się na kupon kombinacyjny, na którym umieściłem 2 zdarzenia z dość niskimi kursami. Mecze rozgrywane tego wieczora wydają się nie mieć zdecydowanych faworytów, warto więc zastanowić się nad wybraniem proponowanego wariantu. To kupon dość zachowawczy, a szanse jego powodzenia są naprawdę duże.

Salzburg – Skhendija
Kwalifikacje Ligi Mistrzów
08.08.2018 godz. 19:00
Typ: x2 (handicap 0:3)
kurs: 1,34
Tiafoe – Raonić
ATP Toronto
08.08.2018 godz. 18:30
Typ: 2
kurs: 1,33


ŁĄCZNY KURS: 1,78

stawka: 8/10 ⛔8

?Odbierz darmowe 10zł za rejestrację w Forbet?

Salzburg – Skhendija

Salzburg jest oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania, jednak kursy wystawione przez bukmacherów wskazują, że możemy dziś spodziewać się totalnego pogromu. Uważam, że scenariusz w którym gospodarze wygrywają więcej niż 3 golami jest mało realny. Skhendija to nie są chłopcy do bicia, ani zespół Wysp Owczych, bądź też Gibraltaru. Wpływ na niskie notowania Skhendiji na pewno miał również rewanżowy mecz z walijskim TNS. Warto do niego wrócić i kolejny raz obejrzeć skrót pierwszej połowy.

Ciężko nie odnieść wrażenia, że Skhendija wręcz prosiła się o zagrożenie pod swoją bramką, a ilość przypadku w akcjach TNS’u była doprawdy zdumiewająca. Swoją prawdziwą siłę Skhendija pokazała w pierwszym meczu u siebie, a także w spotkaniach z Sheriffem, gdzie walczyła na dobrym poziomie i uzyskała awans. Salzburg w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i w niej samej rzadko kiedy zdobywał 4 lub  5 goli w meczu. We wszystkich 40 meczach w ramach Champions League, Austriacy odnieśli tylko dwa zwycięstwa z przewagą więcej niż 3 goli. Jedno przeciwko zespołowi z Wysp Owczych, a drugie w starciu z łotewskim Ventspilsem. Stawiam na X2 z handicapem 0:3 w stronę Skhendiji. Fortuna legalny bukmacher, wystawił na to spotkanie kurs 1,34 , który idealnie nadaje się do kuponu AKO.


Tiafoe – Raonić

1/16 turnieju ATP w Toronto i spotkanie Amerykanina Frances’a Tiafoe z Kanadyjczykiem Milosem Raoniciem. Faworytem bukmacherów jest w tym starciu 29 w rankingu ATP Raonić. Zawodnik ten jeszcze kilkanaście miesięcy temu był 3 rakietą świata. Niestety liczne kontuzje zatrzymały rozwój jego kariery i spowodowały wyraźny spadek w rankingu. W pierwszym meczu Raonić pokonał zdecydowanie Davida Goffina, a wrażenie zrobiła zwłaszcza jego dyspozycja serwisowa. Milos posłał aż 13 asów, a większość gemów przy swoim podaniu wygrywał do 0 lub 15.

Raonić zmotywowany i w dobrej dyspozycji, nie dolegają mu również kontuzje. Jeżeli posiadający świetny return Goffin nie był w stanie nic zdziałać, to czy będący słabszym od niego graczem Tiafoe nawiąże walkę? Wydaje się to bardzo wątpliwe. Uważam, że grając przed własną publicznością Raonić nie da większych szans Tiafoe, który jest graczem solidnym, ale w starciu z Raoniciem zabraknie mu po prostu argumentów. Typy bukmacherskie na Kanadyjczyka powinny okazać się udaną inwestycją. Bukmacher Fortuna wystawił na zwycięstwo Raonicia kurs 1,33, który jest trochę zaniżony, jednak mimo wszystko warto dodać go do naszego kuponu AKO.


Prognoza

Proponowany dubel z kursem 1,78 powinien być całkiem interesującą opcją na dzisiejszy bukmacherski wieczór. W każdym ze spotkań Ligi Mistrzów możemy spodziewać się dziś niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wygrana Salzburga mniej niż 4 golami wydaje się dość pewną inwestycją. Równie pewny powinien być dziś na korcie Milos Raonić, który w swoim poprzednim meczu zaprezentował naprawdę wysoki poziom i dziś każdy inny wynik niż jego zwycięstwo może być rozpatrywany w kategorii sporej niespodzianki. Typy bukmacherskie na dziś nie są oczywiste, piłkarska oferta nie rozpieszcza, a pary kwalifikacyjne są bardzo wyrównane. Proponowany dubel to interesująca, a zarazem bezpieczna opcja pozwalająca wygrać ponad 50% naszej stawki.

?Odbierz darmowe 10zł za rejestrację w Forbet?