Spośród dzisiejszych spotkań towarzyskich oraz tych rozgrywanych w ramach Ligi Narodów, postaraliśmy się wyłowić dwie „perełki”. Sprawdźcie nasze polecane typy bukmacherskie oraz propozycję kuponu AKO. Typy pochodzą z oferty legalnego bukmachera Forbet.


?10zł na grę w Forbet ZA DARMO?

Luksemburg – Białoruś typy bukmacherskie

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami pokazał, że Luksemburg stał się reprezentacją naprawdę solidną, jednak wciąż posiadającą pewne ograniczenia. W rewanżowym starciu ponownie nie sposób wyłonić faworyta, bardzo ciekawe wydają się jednak typy bukmacherskie na gole. Białoruś wygrała u siebie 1:0, jednak wynik remisowy z pewnością również byłby w pełni sprawiedliwy.

Obie reprezentacje stworzyły sobie parę niezłych sytuacji i jeśli dzisiejsze starcie będzie przebiegać w podobny sposób, możemy spodziewać się goli z obu stron. Wybieramy dość bezpieczną opcję – gol dla Białorusi. Goście są na papierze wciąż nieco lepszą drużyną i wydaje się, że jakakolwiek zdobycz bramkowa będzie dla nich w tym spotkaniu obowiązkiem. Typy bukmacherskie na bramkę Białorusi powinny okazać się dobrym wyborem, a kurs na to zdarzenie wynosi w Forbet 1.35.

Irlandia – Irlandia Północna typy bukmacherskie

Logika podpowiada, że w meczu zespołów grających twardo i bez polotu raczej nie powinniśmy spodziewać się wielu trafień. Szczególnie jeśli weźmiemy specyfikę oraz wagę spotkań Irlandczyków ze swoimi rodakami z Północy. Postawa gości w ostatnich meczach jest jednak całkiem niezła, a wyniki nie odzwierciedlają jej boiskowej postawy. Zielono-Biała Armia w meczu przeciwko Bośni Hercegowinie stworzyła sobie wiele sytuacji strzeleckich i aż trzykrotnie trafiała w słupek.

Całkiem nieźle prezentowali się również z Austrią, jednak także wtedy nie znaleźli drogi do siatki rywali. Typujemy, że Irlandczycy z Północy przełamią swoją niemoc strzelecką, ponieważ ich gra nie wygląda źle i -co najważniejsze – kreują sobie okazje do zdobycia gola. Typy bukmacherskie na powyżej 1,5 gola w spotkaniu Irlandii z Irlandią Północną, to całkiem ciekawa propozycja. W ostatnich 8 starciach pomiędzy tymi drużynami padło 25 goli, czyli średnio ponad 3 bramki na mecz.

?10zł na grę w Forbet ZA DARMO?