Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk typy, kursy, analiza;

W ostatnim sobotnim meczu białoruskiej ekstraklasy czeka nas prawdziwy hit. Aktualny mistrz kraju Dynamo Brześć podejmie u siebie trzecią drużynę poprzedniego sezonu Szachcior Soligorsk. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to starcie? Obie drużyny zanotowały rozczarowujący początek kampanii i z pewnością niebawem zaczną piąć się w górę tabeli. Zapraszam na krótką analizę meczu Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk, a także proponowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk typy bukmacherskie

W poprzednim sezonie Dynamo Brześć przerwało kilkunastoletnią dominację BATE Borysów i zdobyło pierwszy w swojej historii tytuł mistrzowski. Sukces ten nie byłby możliwy bez  kilku zawodników, posiadających naprawdę spore międzynarodowe doświadczenie. Skład Brześcia aktualnie prezentuje się (przynajmniej na papierze) równie imponująco i stanowi prawdziwą mieszankę rutyny z młodością. W barwach Dynama występują obecnie m.in. dobrze znany polskim kibicom Sergey Krivets, reprezentant Ukrainy Evgen Khacheridi, czy też legenda Dynama Kijów, dwukrotnie wybierany najlepszym piłkarzem Ukrainy, Artem Milevsky.

Czy również w trwających rozgrywkach Brześć będzie liczył się w walce o mistrzostwo? Jak na razie zbyt wiele na to nie wskazuje, a kursy wystawione przez bukmacherów na dzisiejszy mecz są niezwykle wyrównane. Szachcior – tak jak inne czołowe drużyny poprzedniego sezonu – rozpoczął bardzo niemrawo, odnosząc tylko 1. zwycięstwo w pierwszych 5. kolejkach. Historia bezpośrednich starć wskazuje na Brześć. Gospodarze nie przegrali żadnego z 5. ostatnich meczów z Soligorskiem. Aktualna dyspozycja obu drużyn jest jednak bardzo nierówna i typowanie w tym meczu zwycięzcy 1X2 to w mojej opinii czysta loteria.


Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk typy dnia

6 z 9 ostatnich bezpośrednich starć obu zespołów we wszystkich rozgrywkach kończyło się wynikiem remisowym. W związku z powyższym warto zwrócić uwagę na typy dotyczące kar indywidualnych. Sędzią spotkania będzie Vitali Sevostyanik, który w poprzednim sezonie Wyszejszaja Liha pokazał w 23 występach 114 kartek. Wyrobił tym samym średnią 4.95 kartki na mecz. Jeszcze niższy był ten współczynnik w sezonie 2018, gdzie wspomniany arbiter zastosował 56 kar indywidualnych w 14 meczach.

Oba zespoły miały okazję zmierzyć się całkiem niedawno – 8 kwietnia w meczu półfinałowym Pucharu Białorusi Brześć wygrał 2:0, a w całym spotkaniu mieliśmy tylko dwie żółte kartki. Mecze pucharowe różnią się oczywiście od ligowych w sposób znaczący i dziś gra powinna być bardziej ostra, ale nie spodziewam się piłkarskiej „rzeźni”. W tylko 1 z 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków obu drużyn pokazano więcej niż 5 żółtych kartek. 

Wyważony jak na białoruskie standardy sędzia i „underowa” historia bezpośrednich pojedynków to argumenty, które w mojej opinii przemawiają za zakładem na poniżej 5,5 żółtych kartoników. Wpływ na to może mieć również ostatni, mocno „krwawy” występ Brześcia, w którym gracze tego klubu obejrzeli aż 2. czerwone kartoniki. „Zagrzanie” głów i wyładowanie frustracji wystąpiło u obrońców tytułu w ostatniej kolejce i sądzę, że dziś w ich grze zobaczymy znacznie mniej agresji. Kurs na opcję poniżej 5,5 żółtej kartki oferowany przez Betfan nie jest zły i wynosi 1.97.

Brześć – Soligorsk typy:
poniżej 5,5 żółtych kartek, kurs 1,97

?Zagraj bez ryzyka?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne! NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!