Po przerwie reprezentacyjnej wreszcie powrót do ligowego typowania. Weekend zacznie się dość egzotycznie, ponieważ pod lupę wzięte zostało spotkanie z ligi rumuńskiej. Zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Dinamo Bukareszt – Gaz Metan.

Single
Dynamo Bukareszt – Gaz Metan
Rumunia 1 liga
23.11.2018 godz. 19:30

Typ: obie strzelą
kurs: 1,90
stawka: 7/10✅ +6,30

?30 PLN w prezencie od Forbet!?

Dynamo – Gaz Metan kursy bukmacherskie

Gospodarze plasują się na 9 pozycji w ligowej tabeli. Prezentują przeciętną formę, a od sierpnia udało im się wygrać tylko w jednej kolejce i to z ostatnim w tabel Voluntari. Dynamo pozytywnie zaskoczyło jednak w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną, który zremisowało 1:1 ze Stauą. Po katastrofalnym początku sezonu gospodarze zdają się stawać na nogi. Nie byłoby to możliwe bez zatrudnienia ponad miesiąc temu nowego szkoleniowca, który znacznie poprawił organizację gry defensywnej zespołu.

Goście również grają w kratkę, a w minionych tygodniach 3 punkty zdobyli podobnie jak gospodarze, tylko w meczu z Voluntari. Oba zespoły znajdują się na mniej więcej podobnym poziomie, więc typy bukmacherskie 1X2 to w przypadku tego pojedynku czysta loteria. Dostrzegli to również bukmacherzy, którzy oferują kursy tylko nieznacznie faworyzujące gospodarzy.

Dynamo – Gaz Metan typy bukmacherskie

Dynamo z nowym trenerem nie traci tylu goli co na początku sezonu, jednak przestało je również strzelać. Zawodnicy z Bukaresztu przez swój defensywny styl gry tworzą sobie bardzo mało akcji podbramkowych , a ich ostatnie trafienia padały wyłącznie po rzutach karnych. Spodziewam się dziś większego zaangażowania w akcje ofensywne i nie skupiania się przez gospodarzy wyłącznie na obronie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

?????? #dinamofcsb #DDB

Post udostępniony przez FC DINAMO BUCUREŞTI (@fcdinamobucuresti)

Gaz Metan jest rewelacją tego sezonu i zajmuje miejsce premiowane awansem do grupy mistrzowskiej. Dynamo z kolei nie może sobie pozwolić na porażkę, ponieważ mogłaby ona bardzo zmniejszyć jego szanse na wydostanie się z dolnej części tabeli. Nie wierzę w kolejny ultradefensywny mecz gospodarzy – tym razem muszą pokazać „pazur” i zagrać bardziej otwarty futbol, ponieważ kolejny raz tylko się broniąc mogą mieć spore problemy z wywalczeniem choćby remisu.

Typy bukmacherskie na gole powinny być w przypadku tego starcia bardzo dobrą opcją. Kurs na powyżej 2,5 trafienia wynosi w Forbet 2.20.Interesującym wyborem są również typy bukmacherskie na obie strzelą z kursem 1,90.

Goście ostatnie 2 wyjazdy zakończyli wynikami 0:0. Pomimo bardzo dobrej gry i przewagi podczas obu meczów nie trafili do siatki rywali. Spodziewam się rozwiązania worka z bramkami i goli z obu stron. Typy bukmacherskie na gole mają duże szanse powodzenia, a przemawia z nimi również ostatnia historia spotkań obu zespołów:

?30 PLN w prezencie od Forbet!?