Nabil Bahoui – Bruno Guimaraes |FIFA 20 StayAndPlay Cup

W ostatnim dzisiejszym ćwierćfinale turnieju FIFA 20 StayAndPlay czeka nas pojedynek, w którym bukmacherzy upatrują zdecydowanego faworyta. Do wirtualnej rywalizacji przystąpią grający w AIK Fotboll Nabil Bahoui, a także reprezentujący barwy Olympique Lyon Bruno Guimaraes. Który z piłkarzy okaże się lepszy na wirtualnej murawie? Zapraszam na analizę tego spotkania oraz proponowane typy bukmacherskie. Zakłady na „FIFA StayAndPlay Cup” dostępne są w Betfan. Rejestrując się z kodem TYPERIA otrzymacie 100 zł w zakładzie bez ryzyka. Zwrot lub wygraną można od razu wypłacić – bez obrotu!

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Bahoui – Guimaraes | Zakłady na FIFA 20
StayAndPlay Cup

Na samym początku należy zaznaczyć, że piłkarze uczestniczący w StayAndPlay Cup grają drużynami w których występują w rzeczywistości. Poziom umiejętności wszystkich zawodników ustalony jest jednak odgórnie na 85. Fakt, że dany gracz steruje Lyonem, podczas gdy inny dowodzi zawodnikami AIK Fotboll nie ma więc żadnego znaczenia. Decydujące są umiejętności osoby dzierżącej w dłoniach pada. Wyniki dotychczasowej rywalizacji pokazały, że kursy wystawiane przez bukmacherów były wielokrotnie zawyżone lub zaniżone. Wydaje się, że z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku omawianego spotkania. We wczorajszym meczu z Joao Felixem bukmacherzy również spisywali Bruno Guimaraes na straty, tymczasem reprezentant Ligue 1 pokonał gracza Atletico Madryt aż 6:2.

Nabil Bahoui rozegrał w StayAndPlay Cup już dwa mecze. Wygrał z Mohamedem Ihattarenem z PSV, a także Philipem Fodenem z Man City. Bahoui pokazał solidną grę i umiejętne ustawianie się w defensywie, co w meczach FIFA 20 jest kluczowe. Z drugiej strony warto zaznaczyć, że jego przeciwnicy nie zawiesili poprzeczki szczególnie wysoko. W starciu z Fodenem decydowały detale i niewykluczone, że drobne szczegóły będą decydujące również w przypadku starcia z Bruno Guimaraesem. Nie da się ukryć, że faworytem spotkania jest Bahoui, natomiast obserwacja i typowanie dotychczasowych meczów StayAndPlay Cup doprowadzają mnie do konkluzji, że mecz ten może potoczyć się bardzo różnie.

Bahoui – Guimaraes | StayAndPlay Cup typy bukmacherskie

Guimaraes – zdaniem bukmacherów – niespodziewanie (kurs na jego triumf wynosił ponad 4,00) pokonał w poprzedniej rundzie Joao Felixa, jednak nie uważam, by wynik 6-2 w jakikolwiek sposób określał potencjał pomocnika Lyonu. Felix grał słabo, a przeglądając gameplay’e z meczów w FIFA 20, które zamieszcza na swoim kanale YouTube możemy dojść do wniosku, że ta słabość nie była przypadkowa. Gracz Atletico Madryt na wirtualnej murawie prezentuje się po prostu bardzo mizernie i pokonanie go raczej nie powinno stanowić większego wyzwania. Każdy gracz FIFA 20 posiadający przynajmniej średniego „skilla” mógłby wygrać z Joao Felixem bez większych kłopotów. W związku z powyższym, gra Bruno Guimaraesa pomimo wysokiego zwycięstwa wcale nie była szczególnie dobra. Ogromny wpływ na wynik miała słabość rywala.

Przestrzenie zostawianie przez piłkarza Lyonu oraz jego mocno ofensywne usposobienie z pewnością zostaną wykorzystane przez kolejnych rywali. Na niekorzyść Brazylijczyka przemawia również jego stanowisko gry – zawodnik siedzi w znacznej odległości od ekranu, który zawieszony jest powyżej poziomu wzroku. Każdy gracz FIFA 20 podchodzący do rozgrywki z należytą powagą ustawia monitor znacznie bliżej, najczęściej na biurku przy którym siedzi. Daje to lepszą kontrolę nad zawodnikami i wyższą dokładność, które przy wyrównanym poziomie często mogą odgrywać gigantyczną rolę. Dlaczego więc proponowane typy bukmacherskie zakładają wygraną Bruno? Szanse w tym meczu rozkładają się w stosunku 60-40 na korzyść Nabila Bahoui, a dodając do tego momentami mocno przypadkowy gameplay FIFY 20 jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusz, w którym do dalszej fazy turnieju przechodzi zawodnik z Ligue 1. Sporą rolę odegrać może również aspekt mentalny – Bahoui jest nieco spięty i podchodzi do spotkań z wielką powagą, podczas gdy Guimaraes jest w pełni wyluzowany i uśmiechnięty. Taka postawa może być paradoksalnie bardzo pomocna, a granie bez presji i na luzie sprawia, że często gra klei się o wiele lepiej. Nie tylko w prawdziwym życiu, ale i w FIFA 20. Kurs na Guimaraesa jest zawyżony i niską stawką po prostu warto go zagrać, gdyż mamy do czynienia z konkretnym value.

N. Bahoui – B. Guimaraes typy:
B. Guimaraes wygra
stawka niska: 2/10

kurs: 4.80

⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez konieczności obrotu! (+18)⚠️