Jesper Lindstrom vs Justin Kluivert | FIFA 20 StayAndPlay Cup

„FIFA 20 StayAndPlay Cup” to prawdziwa namiastka Ligi Mistrzów w czasach pandemii koronawirusa. Piłkarze z 20 europejskich klubów mierzą się na wirtualnym boisku w grze FIFA 20, zapewniając kibicom (oraz samym sobie) całkiem sporą dawkę emocji. W turnieju bierze udział kilka prawdziwych gwiazd futbolu, ale również zawodnicy, którzy dla szerszej publiczności są dosyć anonimowi. Rozgrywki wkraczają dziś w fazę ćwierćfinałów. W pierwszym spotkaniu 1/4 zmierzą się Justin Kluivert z AS Roma oraz reprezentujący barwy Brondby IF, 20-letni pomocnik Jesper Lindstrøm. Zakłady na „FIFA StayAndPlay Cup” dostępne są w Betfan. Rejestrując się z kodem TYPERIA otrzymacie 100 zł w zakładzie bez ryzyka. Zwrot lub wygraną można od razu wypłacić – bez obrotu!

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Lindstrom – Kluivert | Zakłady FIFA StayAndPlay Cup

Typowanie rozgrywek profesjonalnych graczy FIFA 20 bywa niekiedy jeszcze trudniejsze, niż próby przewidzenia wyników w prawdziwym futbolu. Najsłynniejsza seria piłkarskich gier od lat budzi kontrowersje. Wielokrotnie dało się słyszeć głosy, że mecze są oskryptowane, wpływ na ich przebieg ma AI, a gracze muszą zmagać się z handicapem, czy też tzw. momentum. Sprawia to, że wyniki mogą być często dość przypadkowe i nie odzwierciedlać w pełni poziomu umiejętności danego gamera. W StayAndPlay Cup uczestniczą jednak nie pro playerzy, a amatorzy – zawodowi piłkarze, którzy w wolnych chwilach pogrywają w „fifkę”, natomiast z reguły nie prezentują powalających umiejętności.

W rozgrywkach amatorskich, gdzie różnice w poziomie fifowego wyszkolenia bywają naprawdę spore, typowanie jest o wiele prostsze. Zwłaszcza w wykonaniu osób, które z FIFĄ znają się nie od dziś. Przypadkowość rozgrywki i momentami irytujący gameplay schodzą więc w niektórych przypadkach na dalszy plan. W sytuacji, w której przeciwników dzieli różnica nie jednej, a dwóch lub więcej klas, lepszy gracz będzie triumfował w 98 na 100 spotkań. Dokładnie z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku starcia Jespera Lindstroma i Justina Kluiverta. Ich mecz zainauguruje fazę ćwierćfinałów. Proponowane typy bukmacherskie zakładają scenariusz, w którym faworyt nie zawodzi i pewnie wygrywa, awansując do dalszej fazy turnieju.


Lindstrom – Kluivert | typy na
StayAndPlay Cup

Jesper Lindstrom to 20-letni pomocnik duńskiego Brondby IF, który udział w StayAndPlay Cup rozpoczął od 1. rundy. Pokonał w niej 8-2 Saifa-Eddine’a Khaoui z Olympique Marsylia. Lindstrom był lepszy od swojego rywala na każdej możliwej płaszczyźnie. W rozgrywanym wczoraj meczu 1/8 finału piłkarz potwierdził wysokie umiejętności mierząc się z Cesarem Azpilicuetą z Chelsea. Hiszpan uległ 0-2 i choć nie popełniał większych błędów, jego rywal był bezlitosny. Duńczyk pokazał świetną kontrolę nad piłką, doskonałe opanowanie wszelkiego rodzaju trików, fake shotów, umiejętne korzystanie z tzw. speed boosta, a nawet manualne sterowanie bramkarzem. Większych zastrzeżeń nie można było mieć również do jego organizacji gry obronnej i przełączania się na poszczególnych zawodników. Rzut oka na grę dwudziestolatka pozwala z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że w FUT Champions może on posiadać rangę Elite 1. Sugeruje to, że Lindstrom w FIFĘ 20 grywa na co dzień i to na całkiem wysokim poziomie. Przy okazji prezentuje również świetne podejście mentalne – zachowuje spokój i skupienie, a jego emocje są „odcięte”. To cechy charakteryzujące profesjonalnych graczy.

Zupełnie inaczej radzi sobie Justin Kluivert. Syn legendy holenderskiego futbolu wygrał swój mecz w ramach 1/8, jednak dopisało mu sporo szczęścia. Grający przeciwko niemu Juan Bernat pokazał wyższe umiejętności, stworzył sobie również więcej sytuacji strzeleckich. Decydujący okazał się prosty błąd gracza PSG, który stracił piłkę tuż przed swoją bramką, prezentując Kluivertowi sytuację sam na sam. Największym gamerskim osiągnięciem młodego Kluiverta jest ponoć regularne ogrywanie swojego ojca Patricka. Może być to troszkę za mało na rozpędzonego Jespera Lindstroma. Obu piłkarzy dzieli różnica klas – nie tylko na prawdziwym boisku, ale również w FIFA 20. W wirtualu przewaga umiejętności leży po stronie Duńczyka i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. Typy bukmacherskie na wygraną Jespera Lindstroma wydają się idealną opcją. W futbolu, jak i w FIFA 20 wszystko jest możliwe, natomiast żadną niespodzianką nie byłaby również wygrana Lindstroma dwoma lub więcej golami. Duńczyk to na ten moment zdecydowany faworyt do wygrania całego turnieju, a jego potknięcie się w starciu z bardzo przeciętnym Justinem Kluivertem byłoby prawdziwą sensacją.

EDIT:

Kursy na to spotkanie zostały wystawione ponad 20 godzin po zamieszczeniu powyższej analizy – polecam w związku z tym próbę „upolowania” dobrego kursu na żywo . Na StayAndPlay Cup w typowaniu live w Betfan dostępne są różnego rodzaju handicapy, czy też zakłady dot. liczby bramek – z pewnością coś interesującego pod kątem Jespera Lindstrøma się znajdzie 🙂

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️