ESL Road to Rio: faworyci dalej dominują w CS:GO!

Niedziela to ostatni dzień zmagań drużyn w pierwszej fazie eliminacji do majora w Rio De Janeiro. Poprzednie sześć kolejek dało nam dość obiektywny obraz faktycznej formy większości z nich. Właśnie to postaramy się wykorzystać do powiększenia stanu naszych portfeli! Grupa B w drodze do Rio w Europie wydaje się najwygodniejszym miejscem na typy CS:GO. Jakie typy bukmacherskie wybrać dokładnie na te mecze? Zapraszam na zapowiedź i analizę dwóch spotkań: G2 vs North oraz FaZe vs c0ntact. Kursy oferowane przez bukmacherów, typy e-sport, a także najlepsze typy dnia. Postaw te mecze u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

 

G2 – North typy e-sport 

Ten mecz to wybitny przykład tego, jak często rynek bywa nieprzygotowany na typy z kategorii e-sport. W tym momencie nie chodzi nawet o poziom rywalizacji, a tego jak nasi bukmacherzy niezbyt zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Najlepszym odzwierciedleniem są kursy oferowane na ten mecz. Bardziej obeznani ze sceną CS:GO wiedzą o co chodzi:

Najlepszy gracz duńskiego zespołu zachorował, a w jego miejsce wskakuje ich 33-letni trener. Wymuszona zamiana zawodnika na trenera zespołu nie jest niczym wyjątkowym, bowiem problemy zdrowotne bądź techniczne są normą. W e-sporcie trenerzy to w 90% przypadków byli profesjonalni gracze, którzy dopiero co zawiesili myszki. Inaczej jest jednak w tym przypadku, „Jumpy” nigdy takowym nie był, co powoduje, że ten mecz to najzwyczajniejsza w świecie gra 11 na 10 od początkowego gwizdka. Co prawda zagrał on w wygranym meczu z Movistar Riders, ale uwierzcie mi, że to był ewenement na skalę światową, Hiszpanie grali jak porażeni.

W tym meczu rozegrano 55 rund, a „Jumpy” zdobył wyłącznie fragów 17, co jest wynikiem żenującym(połowa z nich to i tak zabójstwa zawodników z dużo słabszą bronią). Ich niedzielny przeciwnik, G2, to jedna z najlepszych drużyn na świecie. Z trenerem w składzie nie daje żadnych szans na chociaż mapę dla North. BETFAN na ten mecz cały czas daje nam kurs powyżej 1.80, gdy większość zagranicznych bukmacherów to kursy w okolicy 1.45-1.50, także nie ma na co czekać!

G2 – North e-sport typy:
G2 (-1,5), kurs 1.85

FaZe – c0ntact typy CS:GO

Spotkanie najmocniejszej drużyny w grupie z tą najsłabszą, więc typy bukmacherskie na ten mecz wydają się dość oczywiste. FaZe wygrało wszystkie 6 meczów, tracąc wyłącznie 3 mapy na swojej drodze. Nie spodziewam się niczego innego, jak kolejnego, pewnego zwycięstwa.

Lekkie problemy mogą ich napotkać na inferno, jednak start po stronie CT i lepszy indywidualnie skład powinien spokojnie dać radę. Siła rażenia zespołu FaZe sprawia, iż taktyki schodzą na drugi plan. Tutaj dwóch zawodników prowadzących, tj. LETN1 i emi, w takim układzie to tylko zbędny balast.

Faze – c0ntact
e-sport typy:
Faze (-1.5), kurs 1.60

⚠️Zagraj bez ryzyka⚠️

ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)