Dreamhack Masters 2020: trzeci dzień zmagań

Rozgrywki online zmieniły już dawno zasady gry, a bukmacherzy jakby dalej nie mogli się z tym pogodzić. Cały czas zapatrzeni w nazwy organizacji, pomimo kilku sensacyjnych rezultatów każdego dnia. Ale to tym lepiej dla nas! Czwartek to wręcz idealna okazja do wykorzystania ich niekompetencji i zarobienia przyzwoitej sumy pieniędzy. Chcecie to zrobić, ale nie wiecie jakie typy CS GO wybrać? Od tego jesteśmy tutaj my! Zapraszam was więc na zapowiedź i analizę dwóch spotkań: North – Heroic oraz Team Liquid – FURIA. Kursy oferowane przez bukmacherów, typy e-sport, a także najlepsze typy dnia z CS GO. Postaw te mecze u bukmachera STS i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl – darmowy zakład 29 zł w prezencie. Szczegóły promocji powitalnej sprawdzisz TUTAJ.

Załóż konto z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️29 zł darmowy zakład⚠️

North – Heroic typy CS GO

Świetne ruchy transferowe Heroic chyba jakoś wszystkim umknęły, bowiem cały czas nie wiem jak wytłumaczyć racjonalnie wystawiane na nich kursy. Bardzo solidny trzon drużyny wzmocniono jeszcze dwójką młodych, ale za to bardzo uzdolnionych zawodników. TeSes jak i niko, mają w swoim CV takie drużyny jak North, OpTic, Heroic czy Copenhagen Flames. Potencjału w tym składzie jest co nie miara, trzeba umieć tylko to wykorzystać. No to jakby tego było mało, wybrali na trenera osobę idealną do tego zadania. HUNDEN to znany na całym świecie sawant taktyczny, mentor i nauczyciel. To on doprowadził MAD Lions na szczyt, a tamten zespół to pikuś przy tym co ma do dyspozycji obecnie w Heroic.

W pierwszej kolejce rozegrali bardzo solidny mecz przeciw Astralis, jednak ewidentnie nie sprostali presji. Astralis pomimo osłabienia, to cały czas jedna z najlepszych drużyn na świecie. North, dla porównania, zdobyło łącznie tylko 12 rund w swoim spotkaniu. Swoje Vertigo przegrali 16-4, inferno do 8. Obie drużyny też rozegrały swoje spotkania przeciw G2, North cudem z nimi wygrało (na trzeciej mapie przegrywali 13-7>16-14), gdy Heroic dało się wyprzedzić przed samym finiszem (po kuriozalnym zresztą błędzie przy wyniku 15-12) i ostatecznie przegrało w dogrywce trzecią mapę.

Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie, jednak Heroic wydaje się bardziej konsekwentną drużyną, każdy ich mecz jest bardzo zacięty, na przegranych mapach nie ustępują do samego końca. Najważniejszym czynnikiem w tym spotkaniu będzie sam HUNDEN. Jak mało kto rozumie MSL’a i to on rozmontuje po raz kolejny drużynę North na czynniki pierwsze. Z zespołem MAD Lions przychodziło mu to dość łatwo, na 6 map wygrał 4 z nich, w tym najświeższe 3, ze stycznia tego roku – 16-10 mirage, 16-4 mirage, 16-8 overpass. Nie zapominajmy też cały czas o tym, że North gra ze zmiennikiem, bardzo niedoświadczonym Kristou i każdy jego błąd będzie skrupulatnie wykorzystywany.

North – Heroic esport typy

wygrana Heroic, kurs 1.90

 

Team Liquid – FURIA typy esport

Trzecie spotkanie w trybie BO3 tych dwóch drużyn w maju 2020 roku i dopiero teraz bukmacherzy poszli po rozum do głowy. Doszło do rzeczy wręcz niebywałej, lekkim faworytem w tym zestawieniu pierwszy raz został zespół z Brazylii! Żeby to się stało musieli oni najpierw wygrać tylko obydwa majowe spotkania i to wynikiem 4-0 w mapach! Nie wspominając o meczu z marca, który też wygrali, ale tam niechlubnie tylko 2-1.

Jakby tego było mało, Team Liquid jest w bardzo dużym dołku, na pewno największym jeśli chodzi o ten skład. Dreamhack Masters rozpoczęli od przegranej z Chaos, czego chyba nikt się nie spodziewał, kursy oscylowały w okolicy 1.04. Bardzo słusznie zresztą, mówimy o drużynie, która występuje co tydzień w innym składzie, a dziury łata taśmą klejącą i to jakoś ma się po prostu trzymać. Wcześniejsze mecze Liquid także nie napawały optymizmem, ale tak nisko jeszcze nie mieli okazji upaść.

Numer 1 Ameryki zwyczajnie szwankuje, potrzeba tutaj drastycznych zmian. Nie pomagają sami zawodnicy, którzy potrafią godzinami pogrywać w VALORANT na swoich streamach. Sami już wielokrotnie przyznawali, że rozgrywki online nie są ich bajką i nigdy nie byli i nie będą w nich specjalistami. Dochodzą słuchy, że to Stewie2k został prowadzącym z właśnie tego względu, a ich gra charakteryzuje się teraz dużo luźniejszym stylem, jest mniej taktyczna. Wyniki tych machlojek mamy jak na tacy, wszystko przychodzi im z trudem. FURIA aktualnie jest zespołem dużo lepszym, w dużo lepszej formie i najzwyczajniej ma patent na Team Liquid.

Team Liquid – FURIA typy CS GO

Wygrana FURIA, kurs 1.75

?Zagraj ten kupon?

ZASADY PROMOCJI 29 PLN darmowy zakład + 1200 PLN bonus:

  • Promocja 29 PLN darmowy zakład jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera STS z kodem promocyjnym TYPERIA
  • Darmowe 29 PLN przyznawane jest w prezencie za rejestrację z kodem TYPERIA
  • Bonus 100% do 1200 PLN przyznawany jest od pierwszej wpłaty dokonanej na konto gracza. Sprawdź: Jak obrócić bonus w STS?

?Dołącz do Grupy Typeria?