OG – G2 Esports typy CS:GO, typy esport i analiza;

Dawno na naszej stronie nie było jakiejkolwiek analizy z dyscypliny sportów elektronicznych, oj dawno! Najwyższa pora to zmienić! Zapraszam Was więc na analizę i zapowiedź meczu CS:GO w ramach BLAST Premier Spring Showdown 2021: OG – G2 Esports, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, typy CS:GO, typy esport oraz dostępne u bukmacherów kursy. Załóż konto w Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz zwrot stawki aż do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon! Zwrot stawki należy obrócić TYLKO 1 RAZ!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Zwrot stawki do 600 zł!⚠️

OG – G2 kursy, typy CS:GO

Nadchodzi czas spotkań ćwierćfinałowych BLAST Premier Spring Showdown 2021. Turniej ten jest turniejem bardzo specyficznym, albowiem zaprasza się do niego drużyny z różnych rejonów świata i sporo z nich zwyczajnie odstaje poziomem od czołówki sceny CS:GO. Jednocześnie są to zmagania niezwykle okrutne, bo zaczynają się od razu od play-offów, czyli odpadasz już przy pierwszym potknięciu.

Pożegnaliśmy się więc już z tą słabszą ósemką turnieju, ale było też parę niespodzianek w pierwszej rundzie. O jednym ze sprawcy takowej pogadamy sobie troszeczkę w tym wpisie. Chodzi mi oczywiście o drużynę OG pod wodzą fińskiego prowadzącego Aleksib, którzy to rozgromili 2-0 Astralis – najbardziej utytułowaną drużynę CS:GO ostatnich lat. W ćwierćfinale czeka ich jednak równie zacny przeciwnik – G2 Esports – mający w swoich szeregach jednego z najlepszych zawodników na świecie.

OG – G2 Esports typy dnia

Skład OG bardzo długo pozostawał nietknięty, jednak brak jakichkolwiek sukcesów sprawił, że w końcu musieli podjąć radykalniejsze kroki. Z organizacją najpierw pożegnał się NBK, a w jego miejsce wskoczył rezerwowy Heroic, niko. Trochę dłużej zaś zwlekano z ogłoszeniem zmiennika ISSY, i choć wiele plotek wskazywało, że będzie to nasz rodak MICHU, to ostatecznie w OG zdecydowano się postawić na wschodzącą gwiazdę sceny CS:GO – flameZa. Pierwszym, i jak na razie jedynym, sprawdzianem tej nowej piątki był więc mecz z Astralis. I jak ktoś nie był zbytnio przekonany tymi ruchami transferowymi – to już chyba jest.

Skład ten ma kolosalne pokłady potencjału, a do tego zdaje się, że niezmiernie cieszą się grą ze sobą, co było wielokrotnie widać na streamie. Wygrana z Astralis w swoim pierwszym oficjalnym meczu, nawet z Duńczykami będącymi w słabszej formie, to wciąż niezwykły wyczyn. Najbardziej w tym spotkaniu zaimponowali mi współpracą na serwerze, bo w tym aspekcie w ogóle nie tracili jakości przy zmienianiu strony, nawet na dust2. Z tym problemy przecież mają dużo bardziej doświadczone zespoły.

OG – G2 Esports typy CS:GO

Gracze G2 Esports za to w swoim meczu z brytyjską organizacją Endpoint zwyczajnie nie zachwycili. Niby była to wygrana 2-0, ale z drużyną, która dopiero co utraciła swojego najlepszego zawodnika (właśnie flameZa do OG), a do tego okraszona ogromnymi męczarniami (16-14 na inferno, 16-11 na dust2). Gdyby zawodnicy Endpoint wygrali chociażby jedną rundę pistoletową, to równie dobrze G2 mogło ten mecz przegrać do jaja!

G2 jednak po raz kolejny przewlekło się przez linię mety dzięki indywidualnej postawie swoich zawodników. Taktycznie wyglądało to fatalnie, odnoszę wręcz wrażenie, że nexa zaliczył spory regres w prowadzeniu. Z drugiej strony trudno się temu dziwić, gdy zespół ten co rusz próbuje czegoś nowego. Eksperyment z NiKo na snajperce już można uznać za kompletny niewypał, a AmaNEk to zwyczajnie zbyt pasywny gracz na tę broń. Myślę zatem, że Aleksib skrupulatnie wykorzysta słabości taktyczne G2 i brak snajpera z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście, jest w tym typie trochę ryzyka, ale aż żal nie skorzystać z takiego kursu.

OG – G2 Esports typy CSGO:
wygrana OG, kurs 1.97

Odbierz darmowe 29 zł w STS!

 

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Zwrot stawki do 600 zł!⚠️