Anglia – Szkocja. Typy, kursy, zapowiedź.

Czas na wyspiarski pojedynek w grupie D. W drugiej kolejce reprezentacja Anglii podejmie na Wembley drużynę Szkocji. Czy pierwsze od ponad 20 lat spotkanie tych ekip na dużym turnieju przyniesie niespodzianki? Zapraszam na zapowiedź meczu, w której znajdziecie proponowane typy oraz kursy proponowane przez bukmacherów. Gramy ten mecz w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zwrot stawki do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Anglia – Szkocja zapowiedź

Choć duże turnieje lubią niespodzianki, podopieczni Garetha Southgate’a wydają się wyraźnym faworytem tego starcia. Typy i przewidywania ekspertów wskazują Anglię jako jednego z kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju i to pomimo tego, że wielu z nich wskazuje, iż prawdziwy prime tej reprezentacji nadejdzie dopiero za półtora roku w Katarze. Anglicy mogą pochwalić się naprawdę szeroką, a w dodatku nadal stosunkowo młodą kadrą. To daje Southgate’owi spore pole manewru w kwestii mieszania w składzie, ogrywając jak największą liczbę piłkarzy, co może okazać się ważne w dalszej fazie Euro 2020. Dobrze pokazał to mecz otwarcia, gdzie trener zdecydował się na kilka nieoczywistych rozwiązań. Nawet mimo skromnego zwycięstwa z Chorwacją, przebieg spotkania może napawać kibiców optymizmem. Anglicy wyraźnie kontrolowali mecz, nawet jeśli chwilami brakowało skuteczności.

Anglia – Szkocja kursy 

Jeśli chodzi o reprezentację Szkocji, to choć w jej szeregach znajdziemy kilka znanych twarzy, głównie z Premier League i ich rodzimej ligi, należy traktować ją jako typowego, europejskiego średniaka. Inauguracyjny mecz Euro 2020 w ich wykonaniu zdaje się to potwierdzać. Mimo wyrównanych statystyk posiadania piłki i strzałów, Szkotom brakowało konkretów. Nie byli w stanie przebić się przez dobrze zorganizowaną defensywę Czechów – z 19 strzałów, które oddali aż 11 zostało zablokowanych. Biorąc to wszystko pod uwagę, typy na mecz Anglia – Szkocja wyraźnie pokazują, kto powinien wyjść z tej batalii z tarczą. Widać to również po rozkładzie kursów na typy 1×2 w tym spotkaniu.

Anglia – Szkocja typy dnia

Potencjał sportowy, atut własnego boiska, przebieg pierwszych meczów – właściwie trudno znaleźć w tej parze coś, co przemawia na korzyść Szkotów. Niski kurs na zwycięstwo Anglii sprawia, że trzeba trochę pokombinować. Zakładając, że remis czy skromna, honorowa przegrana i tak nie urządza Szkotów, można domniemywać, że nie będziemy świadkami murowania bramki za wszelką cenę. To z kolei stwarza okazję dla Anglików na podreperowanie dorobku strzeleckiego. Dlatego mój typ na to spotkanie to wygrana Anglików i powyżej 1,5 bramki w meczu.

Anglia – Szkocja: typy
1 & ovr. 1.5 gola, kurs 1.55

Anglia – Szkocja składy:

Anglia: Pickford; Walker; Stones; Mings; Shaw; Phillips; Rice; Mount; Sterling; Kane, Foden.

Szkocja: Marshall; Hendry; Hanley; Tierney; O’Donnell; McTominay; Armstrong; McGinn; Robertson; Dykes; Adams.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA