Austria – Macedonia Płn. Typy, kursy, składy.

Jeden z największych underdogów w historii mistrzostw Europy wkracza do gry! Jakie typy bukmacherskie wybrać na mecz Austria – Macedonia Północna? Czy ekipa, dla której sam awans na Euro 2020 był jednym z największych sukcesów w historii, powinna być traktowana poważnie? Zapraszam na zapowiedź meczu Austria – Macedonia Płn., typy oraz kursy bukmacherskie, a także składy obu drużyn. Gramy ten mecz w Betfan – jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, możesz odebrać zwrot stawki do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Austria – Macedonia Płn. kursy

Marcowa wygrana Macedonii z Niemcami jest chyba wystarczającą odpowiedzią na pytanie zadane we wstępie. Na kompletnych peryferiach europejskiego futbolu narodził się zespół, który przy odrobienie szczęścia jest w stanie napsuć krwi niemal każdemu. Przekonali się o tym chociażby Polacy, którzy grali przecież z Macedonią w jednej grupie eliminacyjnej do Euro 2020. Jak pamiętamy, nasza skromna wyjazdowa wygrana 1:0 narodziła się w wielkich bólach. Nie będzie też przesadą stwierdzenie, że Macedończycy wcale nie byli wtedy drużyną słabszą. Oczywiście, trzeba pamiętać, że ich awans na Euro 2020 zapewne nie byłby możliwy, gdyby nie reforma rozgrywek i utworzenie Ligi Narodów. Myślę jednak, że dostając od losu tak wielką szansę, Macedonia będzie chciała wykorzystać ją w stu procentach. Czy typy bukmacherskie na Austria – Macedonia powinny zakłada mecz który potwierdzi, że w Europie nie ma już słabych drużyn?

Myślę, że jest to całkiem realne. W przeciwieństwie do sobotniego spotkania Dania – Finlandia, przewaga faworytów nie musi być jednak aż tak kolosalna. Twarde, zacięte i wyrównane starcie, w którym Austriacy gubią punkty? Jestem przekonany, że nie możemy wykluczać takiej możliwości. Kursy bukmacherskie na Macedonię wynoszą aktualnie około 5.00, chociaż jeszcze kilka dni temu były o wiele wyższe. Gracze i bukmacherzy zdają sobie sprawę, że w tej parze Austrii nie można traktować jako pewniaka do zwycięstwa. Wszelkie  ryzykowne typy zdają się mieć tutaj jakieś logiczne podstawy. Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania tych drużyn zakończyły się wygranymi Austrii, ale wierzę, że Macedonia jest w stanie sprawić niespodziankę.

Kurs 10.0 na wygraną Polski ze Słowacją!

Austria – Macedonia Płn. typy 

Austriacy, pomimo posiadania w składzie kilku naprawdę wielkich nazwisk, od dawna nie prezentują na arenie międzynarodowej niczego spektakularnego. Dodatkowo, niepokój w sercach ich kibiców zasiała aktualna forma ekipy dowodzonej przez Franco Fodę. W 6 spotkaniach poprzedzających Euro 2020 Austria odniosła tylko jedno zwycięstwo, pozostawiając w pokonanym polu jedynie Wyspy Owcze. Alaba i spółka nie potrafili znaleźć sposobu m.in. na Słowację, Szkocję, Norwegię, czy też Danię, z którą przegrali aż 0-4. Nie twierdzę oczywiście, że poziom sportowy wspomnianych reprezentacji można porównywać do tego prezentowanego przez Macedonię, jednak wydaje się, że obu ekip nie dzieli aż tak gigantyczna przepaść, jak mogą sugerować to kursy. W meczu Austria – Macedonia Północna typy bukmacherskie powinny skupiać się na scenariuszu, w którym drużyna z Bałkanów stawia szczelne zasieki obronne i próbuje przetrwać, a potem…wszystko może się zdarzyć.

Nie ma wątpliwości, że to Austriacy powinni prowadzić grę i próbować zdominować niżej notowanych rywali, jednak czy będzie im to dane? Macedonia przegrała tylko 2 z 15 ostatnich spotkań i chociaż jej rywale nie zawsze byli z najwyższej sportowej półki, to mam wrażenie, że ta ekipa rozwija się z każdym miesiącem. Ostatnie miesiące to w wykonaniu Macedonii wspomniana wygrana z Niemcami, ale również remis ze Słowenią, porażka 2:3 z Rumunią, czy też przekonująca wygrana z Kazachstanem 4:0. Austriaków już od dawna należy traktować jako reprezentacyjną klasę średnią, która może sprawić niespodziankę z największymi, ale również męczyć się ze słabszymi od siebie. Kluczowe będzie w tym meczu zorganizowanie się Macedonii w defensywie, poświęcenie, wola walki i stosowanie wszelkich dostępnych środków, które pozwolą zatrzymać nacierających Austriaków. Przyznam, że typy na X2 chodziły mi tutaj po głowie od momentu poznania składu grup Euro 2020. Ostatecznie decyduję się jednak na nieco bezpieczniejszy (w teorii) wariant w postaci fauli Macedonii. Linia ovr. 10,5 wydaje się tutaj do pokrycia i to z lekkim zapasem.

Austria – Macedonia typy:
Macedonia +10.5 fauli, kurs 1.60 

 

Austria – Macedonia Płn. składy:

Austria: Bachmann; Lainer, Dragovic, Hinteregger, Friedl; Grillitsch, Alaba; Lazaro, Sabitzer, Baumgartner; Kalajdzic

Macedonia Północna: Dimitrievski; Velkovski, Musliu, Ristevski; Ristovski, Nikolov, Ademi, Elmas, Alioski; Pandev, Trajkovski

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA