Chorwacja – Hiszpania. Typy, kursy, zapowiedź. 

Czas na piąty mecz 1/8 finału Euro 2020. Tym razem na stadionie w Kopenhadze zmierzą się reprezentacje Chorwacji i Hiszpanii. Czy wicemistrzowie świata zdołają odeprzeć rozpędzającą się La Furia Roja? Zapraszam na zapowiedź meczu Chorwacja – Hiszpania w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, kursy oraz składy. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Chorwacja – Hiszpania kursy

Dla obu drużyn droga przez fazę grupową była dość wyboista. Chorwacja po porażce z Anglią i remisie z Czechami, w ostatniej kolejce odprawiła Szkotów, zapewniając sobie awans z drugiego miejsca. Z kolei Hiszpanie, mimo wyraźnej przewagi w dotychczasowych meczach, dopiero w ostatnim zdołali przekuć ją na wynik. Choć obie drużyny jak na razie nie zachwycają, gdy popatrzymy na kursy na typy 1X2, Hiszpanie wydają się być zdecydowanym faworytem. Skąd taka dysproporcja w kursach? Nie bez znaczenia może być obraz wspomnianego wcześniej spotkania ze Słowacją, zakończonego efektownym zwycięstwem. To może sugerować, że podopieczni Luisa Enrique nabierają rozpędu.

Wydaje się, że Hiszpanie po raz kolejny będą przeważać w kwestii posiadania piłki. Jeśli dodadzą do tego skuteczność, bo np. Morata w końcu będzie miał swój dzień, powinni wyjść z tego starcia z tarczą. Podobnie jednak można spojrzeć na reprezentację Chorwacji. Ci również najbardziej przekonujący występ zaliczyli w ostatniej kolejce, po kilku zmianach w składzie dokonanych przez Zlatko Dalica. W dodatku tym, co może przemawiać za Chorwatami jest doświadczenie w fazie pucharowej. Wszak trzon ich reprezentacji nie zmienił się aż tak bardzo w porównaniu z bardzo udanym mundialem. W przeciwieństwie do Hiszpanów, którzy są w trakcie swoistej wymiany pokoleniowej.

Chorwacja – Hiszpania typy

Zapowiada się, że będziemy świadkami wyrównanego starcia, które niekoniecznie musi rozstrzygnąć się w 90 minutach. W związku z tym, zwycięstwo Hiszpanii nie jest aż tak oczywistym typem, jak wskazywałyby kursy. Moim zdaniem warto postawić, że obie drużyny strzelą bramkę. Taki scenariusz sprawdzał się w 3 z ostatnich 5 meczów Chorwatów i w 4 z 6 u Hiszpanów. Za takim obrotem wydarzeń przemawia też historia ostatnich występów obu zespołów. Chorwaci w 19 ostatnich meczach zachowali tylko 2 czyste konta ( z Maltą i Cyprem). Ponadto, na ich 29 poprzednich występów we wszystkich rozgrywkach tylko 3 razy się zdarzyło, że przegrali nie strzelając ani jednej bramki. Biorąc pod uwagę fakt, że Hiszpania znajduje się aktualnie w przebudowie, a na poprzednich wielkich imprezach zatrzymywała się na fazie grupowej lub właśnie 1/8 finału, przynajmniej jedno trafienie dla obu stron nie byłoby żadną niespodzianką. Kurs 2,22 wydaje się wystarczający, by zaryzykować i wybrać proponowaną poniżej opcję.

Chorwacja – Hiszpania typy:
Obie strzelą, kurs 2.22

Chorwacja – Hiszpania składy

Chorwacja: Livakovic; Vrsaljko, Lovren, Vida, Gvardiol; Modric, Brozovic, Kovacic; Vlasic, Petkovic, Rebic

Hiszpania: Simon; Azpilicueta, Laporte, Torres, Alba; Pedri, Busquets, Koke; Sarabia, Morata, G Moreno

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA