Hiszpania – Szwecja. Typy, kursy, składy.

W poniedziałek o 21:00 w Sevilli rozpocznie się spotkanie naszych grupowych rywali. Jakie typy bukmacherskie wybrać na mecz Hiszpania – Szwecja? Czy osłabieni brakiem Dejana Kulusevskiego Szwedzi, mają jakiekolwiek szanse z La Furia Roja? Zapraszam na zapowiedź meczu Hiszpania – Szwecja, typy bukmacherskie, kursy, a także składy obu drużyn. Gramy ten mecz w Betfan – jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, możesz odebrać zwrot stawki do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Hiszpania – Szwecja kursy

W ostatnim poniedziałkowym meczu Euro 2020 kursy bukmacherskie bardzo mocno faworyzują Hiszpanów, jednak nie jest to żadnym zaskoczeniem. Reprezentacja dowodzona przez Luisa Enrique już tradycyjnie stawiana jest w roli jednego z głównych faworytów całej imprezy. Mistrzowskie plany Hiszpanów mógł pokrzyżować koronawirus, który wykluczył z gry m.in. Sergio Busquetsa. Pozytywny wynik testu gracza Barcelony spowodował spory popłoch w ekipie z Półwyspu Iberyjskiego i przez chwilę mówiło się nawet o walkowerze. Awaryjnie dowołano ponadto dodatkowych 17 piłkarzy mających być w gotowości do gry w razie wykrycia zakażenia u kolejnych graczy, jednak ostatecznie okazało się, że sytuacja została błyskawicznie opanowana i zakończyło się głównie na medialnej burzy.

Wydaje się, że obecna reprezentacja Hiszpanii znajduje się w momencie przejściowym. Poza drobnymi wyjątkami nie zobaczymy w niej wielkich gwiazd, zabraknie również jej lidera na wielu poprzednich turniejach w osobie Sergio Ramosa. To zespół z wielkim potencjałem, dla którego nie ma praktycznie żadnych granic, ale grający jednocześnie dość nierówno. W ostatnich miesiącach Hiszpanie wysoko pokonywali Niemców, a chwilę później remisowali z Grekami. Tracili gole z Gruzją i Kosowem, a jednocześnie dwukrotnie remisowali bezbramkowo z Portugalią. Na papierze jakość piłkarska zdecydowanie przemawia za Hiszpanią, jednak moje proponowane typy nie będą skupiać się na zwycięzcy tego meczu. Szwedzi to ekipa świetnie zorganizowana i choć brakuje jej nieco polotu i piłkarskiej jakości, to przy skomasowanej obronie jest w stanie sprawić tutaj niespodziankę. Kurs 1,40 zdecydowanie nie jest wart ryzyka.

Kurs 10.0 na wygraną Polski ze Słowacją!

 

Hiszpania – Szwecja typy

Biorąc pod uwagę prawdopodobny przebieg tego spotkania i prowadzenie gry przez Hiszpanów, bardzo interesujące mogą okazać się zakłady na faule Szwedów. Hiszpania przegrała tylko 1 z 24 ostatnich meczów, będzie stale atakować, nadawać tempo gry, wywierać presję i przez niemal 90 minut nękać swoich rywali. Jednak jak pokazał ostatni bezpośredni mecz obu drużyn, który miał miejsce w kwalifikacjach właśnie do Euro 2020, Szwedzi potrafią „cierpieć” i bronić się niemal przez 90 minut. W listopadzie 2019 roku ich heroiczna postawa przyniosła remis 1:1, pomimo posiadania piłki przez Hiszpanów wynoszącego 72% czasu gry.

Myślę, że należy spodziewać się tutaj dość podobnego scenariusza i gry Szwecji opartej przede wszystkim o defensywę i przeszkadzanie w grze rywalom. W każdym z 3 poprzednich spotkań z Hiszpanią Szwedzi notowali min. 13 fauli. Biorąc pod uwagę ostatnie 10 oficjalnych występów, aż 9-krotnie notowali oni przynajmniej 11 fauli w spotkaniu. Sporą liczbę nieczystych zagrań ekipy gości mogą sugerować również statystyki fauli, które notują drużyny grające przeciwko Hiszpanom. W ostatnich 10 meczach gracze La Roja byli zawsze faulowani 10 lub więcej razy. Myślę, że Szwedzi powinni zanotować nieco ponad 10 przewinień, a w przypadku wysokiej „temperatury” tego spotkania być może znacznie więcej. Typy na over 10.5 fauli Szwecji wydają się całkiem niezłą propozycją do poniedziałkowego kuponu na Euro 2020.

Hiszpania – Szwecja typy:
Szwecja +10.5 fauli, kurs 1.60

Hiszpania – Szwecja składy:

Hiszpania: Simon; M Llorente, Laporte, P Torres, Alba; Thiago, Rodri, Koke; F Torres, Morata, G Moreno

Szwecja: Olsen; Lustig, Lindelof, Danielson, Augustinsson; S Larsson, Ekdal, Olsson, Forsberg; Isak, Berg

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA