Polska – Słowacja. Typy, kursy, zapowiedź, promocje.

Sprawdź promocje na mecz Polski:

Już w poniedziałek o godz. 18:00 rozpocznie się pierwszy mecz Reprezentacji Polski na Euro 2020! Miejmy nadzieję, że Lewandowski i spółka pozytywnie zaskoczą i pokażą, że wnioski wyciągane przez niektórych po ich ostatnich przeciętnych występach były zbyt daleko idące. Zapraszam Was na zapowiedź meczu Polska – Słowacja, a także proponowane typy bukmacherskie. Jeśli wierzycie w wygraną Polski i jesteście nowymi graczami Betfan, możecie postawić na zwycięstwo Biało- Czerwonych po promocyjnym kursie 10.0! Macie już konto i nie kwalifikujecie się do tej akcji? Czeka na Was promocja w ramach której każdy typ na Polaków zostanie rozliczony jako WYGRANY i to NIEZALEŻNIE od końcowego wyniku spotkania!

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Polska – Słowacja kursy

Nadchodzi chwila prawdy dla naszej kadry, ale również i dla Zbigniewa Bońka. Czy decyzja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka na zaledwie kilka miesięcy przed Euro 2020 okaże się trafiona? Jeśli tylko ekipa Paulo Sousy wygra ze Słowacją i zdoła wywalczyć awans z grupy,  „Zibi” wyjdzie z tej całej sytuacji z twarzą. W meczu Polska – Słowacja typy bukmacherskie są jednak dość twardym orzechem do zgryzienia. Co prawda, kursy bukmacherskie faworyzują nas bardzo mocno, jednak czy zasłużenie? Pod wodzą Sousy nie zagraliśmy w całości ani jednego dobrego spotkania. Były momenty, w których wyglądaliśmy naprawdę solidnie, ale zdarzały się one zdecydowanie zbyt rzadko. Doprawdy trudno powiedzieć czego możemy spodziewać się po Biało-Czerwonych. Trudno przewidzieć nawet w jakim składzie rozpoczniemy to spotkanie! Jak więc typować mecz drużyny, po której oczekiwać można dosłownie wszystkiego?

Od początku podchodziłem do postaci Paulo Sousy nieco sceptycznie. Z jednej strony światowiec, elegant i człowiek, który niewątpliwe jadł chleb z niejednego piłkarskiego pieca. Kontrast pomiędzy nim, a „niekochanym” Brzęczkiem był dostrzegalny w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Z drugiej strony, w trenerze Sousie niepokoi mnie jednak pewien drobny szczegół – zupełnie nie bronią go wyniki. Na 20 ostatnich występów Portugalczyka w roli szkoleniowca Bordeaux i reprezentacji Polski, dowodzone przez niego drużyny wygrały łącznie tylko…4 spotkania. Czy piękne słowa tego byłego świetnego zawodnika w końcu zamienią się w czyny, a Polacy pokażą, że pomimo chaotycznych przygotowań są w stanie odprawiać z kwitkiem rywali pokroju Słowacji? Miejmy nadzieję!


Jak zagrać kurs 10.0 na Polskę?

1. Załóż konto

  • Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA do 14.06, godz. 18:00 -> rejestracja
  • Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 60 zł (im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy otrzymasz zakład bez ryzyka – max. 600 zł)
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy rejestrujących się z kodem TYPERIA

2. Postaw kupon

  • Zagraj specjalny zakład na wygraną Polski z kursem 10.0 W TYM MIEJSCU (nie z oferty głównej na ten mecz) (wyłącz adblocka, jeśli nie widzisz linku do zakładu)
  • Kupony SOLO
  • Maksymalna stawka 10 zł
  • Wygrane zostaną wypłacone na Konto Główne!

Sprawdź pełen opis promocji!


Polska – Słowacja typy dnia

Przed poniedziałkowym spotkaniem pocieszający jest fakt, że w naszym pierwszym meczu Euro 2020 mierzymy się z drużyną mocno przeciętną. Ostatnie kilkanaście miesięcy w wykonaniu Słowaków były po prostu bezbarwne i naznaczone licznymi wpadkami, jak remisy z Cyprem i Maltą, czy też domowa porażka z Izraelem. W swojej grupie eliminacyjnej do Euro 2020 nasi sąsiedzi musieli uznać wyższość Chorwacji i Walii, awans zdobywając dopiero w barażach. Czy wobec przewagi naszej kadry pod względem ilości piłkarskich gwiazd z renomowanych europejskich klubów mamy się w ogóle czego obawiać? Jeśli tylko pokażemy, że nie jesteśmy jedynie zlepkiem piłkarskich indywidualności, ale prawdziwą drużyną, to powinno być dobrze. Chociaż ostatnie występy Polaków nie napawały przesadnym optymizmem, to wierzę, że akurat w starciu ze Słowacją powinniśmy czuć się w miarę pewnie.

W związku z powyższym, proponowane typy bukmacherskie na Polska – Słowacja skupiać będą się na dobrym występie naszej reprezentacji. Myślę, że w dotychczasowych spotkaniach pod wodzą Sousy było więcej testowania i sprawdzania różnych wariantów, niż rzeczywistej i poważnej gry obliczonej na wynik. Mam również wrażenie, że przed Euro 2020 balonik oczekiwań związanych z występem Polski był nadmuchany znacznie słabiej niż zwykle, co powinno piłkarzom tylko pomóc. Liczę na najlepszy dotychczasowy mecz pod wodzą Sousy, a przede wszystkim na Roberta Lewandowskiego. Jeśli kapitan naszej kadry zaaprobował zwolnienie Brzęczka i wybór na trenera właśnie Portugalczyka, to z pewnością wiedział co robi i był przekonany, że ta zmiana wyjdzie kadrze na dobre. Nawet jeśli Sousa jest mizernym trenerem, to mając w składzie Lewandowskiego, czy Zielińskiego po prostu musimy myśleć o zwycięstwie z rywalami pokroju Słowacji. Drużyny może i zorganizowanej i mającej kilku graczy o solidnych nazwiskach, jednak całościowo ustępującej nam pod względem piłkarskiej jakości. Słowacja to nie Senegal, a tym bardziej nie Kolumbia. Do boju Polsko! ??

Polska – Słowacja typy:
wygrana Polski, kurs 1,86

W Betfan KAŻDY typ na Polskę wygrywa – niezależnie od końcowego wyniku!

Polska – Słowacja składy:

Polska: Szczęsny; Piątkowski, Glik, Bednarek, Bereszyński; Krychowiak, Klich, Zieliński, Puchacz; Jóźwiak, Lewandowski

Słowacja: Dubravka; Pekarik, Satka, Skriniar, Hubocan; Kucka, Benes; Haraslin, Hamsik, Mak; Duda

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA