Słowacja – Hiszpania. Typy, kursy, składy.

Sprawdź dzisiejsze promocje:
1. Kurs 25.0 na wygraną Polski!
2. Freebety za „OKAZJE” Dariusza Szpakowskiego!
3. Polska wygra ze Szwecją…nawet jeśli PRZEGRA!

Po remisach ze Szwecją i Polską sytuacja Hiszpanów jest naprawdę trudna. Z murowanych faworytów do wygrania grupy, La Roja stali się zespołem z nożem na gardle, który musi zdobyć 3 punkty w ostatniej serii gier. Jakie typy bukmacherskie warto wybrać na mecz Słowacja – Hiszpania? Czy nasi sąsiedzi wywalczą w Sevilli sensacyjny remis, który da im awans do fazy pucharowej? Zapraszam na zapowiedź tego meczu, proponowane typy i kursy, a także przewidywane składy. Gramy ten mecz w Betfan! Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, możesz odebrać zwrot stawki do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

Słowacja – Hiszpania kursy

Kursy wystawione na to spotkanie przez bukmacherów oczywiście bardzo mocno faworyzują Hiszpanię. Nie inaczej było jednak przed meczami ze Szwecją i Polską. Czy zawodnicy Luisa Enrique w końcu poprawią skuteczność, a ich dominacja w posiadaniu piłki przełoży się na bramki? Wydaje się, że na Euro 2020 nie ma zbyt wielu zespołów, które prezentują niższą piłkarską jakość niż Słowacy. Oczywiście, nie można odmówić im dobrej organizacji gry, czy też paru piłkarzy na naprawdę wysokim poziomie, jednak jako drużyna wyglądają po prostu przeciętnie. Czy w związku z powyższym typy bukmacherskie na Słowacja – Hiszpania powinny skupiać się na pewnym triumfie gospodarzy?

Moim zdaniem kursy rzędu 1.21 na La Roja są tutaj zupełnie nie do gry. Jak pokazały poprzednie mecze, Hiszpanii ewidentnie czegoś brakuje. Wieczne wymienianie piłki pomiędzy zawodnikami, które przez większość meczu nie przenosi żadnych wymiernych efektów, jest nie tylko nieskuteczne, ale i nużące dla kibiców. Oczywiście, to Hiszpania jest murowanym faworytem tego spotkania i wiele wskazuje na to, że w końcu uśmiechnie się do niej szczęście, ale grająca na remis Słowacja może stanowić dla niej tylko nieco mniej wymagającego rywala niż Szwecja i Polska. Kurs 1,21 na triumf zespołu, który wygrał tylko 4 z 11 ostatnich spotkań i ma problemy ze skutecznością wydaje się niewarty ryzyka.

Kurs 25.0 na wygraną Polski ze Szwecją!


Słowacja – Hiszpania typy

Celem Słowacji jest w tym spotkaniu jeden punkt, który da jej awans do fazy pucharowej. Chyba nikt nie ma wątpliwości, jaka będzie taktyka podopiecznych Stefana Tarkovica. Wzorem Szwecji i Polski, Słowacy muszą postawić na ciężką harówkę w defensywie i rzucenie wszystkich sił na organizację gry obronnej. Nastawienie na remis można było dostrzec u Słowaków już w przegranym meczu ze Szwecją, dlatego trudno wyobrazić sobie, by taktyka na Hiszpanię miała być inna. Myślę, że tak jak w przypadku meczu Szwecja – Polskawarto pójść tutaj w typy dotyczące posiadania piłki. Przeciwko Szwedom Hiszpanie byli przy piłce aż przez 75% czasu gry, zaś przeciwko Polsce ich licznik stanął na 69%. Wszystko wskazuje na to, że ze Słowacją wynik ten powinien być nieco wyższy niż z Polską.

Podopieczni Paulo Sousy niekiedy stosowali wysoki pressing i odbierali piłkę Hiszpanom na ich własnej połowie, a tym samym nabijali procentowy czas posiadania piłki. Wydaje się również, że w wielu momentach o naszym czasie przy piłce decydowała indywidualna piłkarska jakość zawodników w akcjach defensywnych oraz wysoka agresja. Zanotowaliśmy przeciwko Hiszpanom aż 22 odbiory piłki, podczas gdy Szwedzi odebrali im futbolówkę zaledwie 11-krotnie! Potencjał Słowacji jest pod tym względem nieco niższy, a dodając do tego powrót do pierwszego składu Hiszpanów Sergio Busquetsa, wysokie posiadanie La Roja jest niemalże pewniakiem. Moje proponowane typy na Słowacja – Hiszpania, to powyżej 69.5% posiadania piłki Hiszpanów. Linia wydaje się w miarę bezpieczna, a defensywne nastawienie Słowacji powinno sprawić, że Koke i spółka być może zbliżą się nawet do osiągniętych ze Szwecją 75%.

Słowacja – Hiszpania typy:
Hiszpania +69.5% posiadania, kurs 1.55


Słowacja – Hiszpania składy:

Słowacja Dubravka; Pekarik, Skriniar, Satka, Hubocan; Kucka, Hromada; Haraslin, Hamsik, Mak; Duda

Hiszpania: Simon; Llorente, P.Torres, Laporte, Alba; Busquets, Koke, Pedri; Moreno, Morata, Olmo

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA