Szwecja – Polska. Typy, kursy, składy.

Sprawdź dzisiejsze promocje:
1. Kurs 25.0 na Polskę dla nowych graczy!
2. Freebety za „OKAZJE” Dariusza Szpakowskiego!
3. Polska wygra ze Szwecją…nawet jeśli PRZEGRA!

Nadchodzi chwila prawdy dla naszej reprezentacji! Po rozczarowującej porażce ze Słowacją i zaskakującym remisie z Hiszpanią zmierzymy się ze Szwecją w meczu o wyjście z grupy Euro 2020. Jakie typy bukmacherskie wybrać na Szwecja – Polska? Czy Biało-Czerwoni ponownie dadzą z siebie wszystko i wyszarpią upragniony awans? Zapraszam Was na zapowiedź tego spotkania, proponowane typy i kursy, a także przewidywane składy obu drużyn. Gramy ten mecz w Betfan! Jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz postawić na Polskę po kursie podwyższonym aż do 25.0! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Szwecja – Polska kursy

Jeszcze parę dni temu wydawało się, że tylko cud może sprawić, iż pozostaniemy w grze o wyjście z grupy. Cud stał się faktem, bowiem urwaliśmy punkt Hiszpanii, ale przede wszystkim pokazaliśmy wolę walki i spore zaangażowanie. W środowy wieczór przyjdzie nam zmierzyć się ze Szwedami, którym z pewnością nie wolno odmówić charakteru i poświęcenia, a także żelaznej i zorganizowanej defensywy. Czeka nas niewątpliwie prawdziwa piłkarska wojna i trudno powiedzieć, która z drużyn jest tutaj faworytem. Wnioskując po tym, jak wyrównane kursy wystawili na ten mecz bukmacherzy, wszelkie typy na zwycięzcę wydają się obarczone naprawdę sporym ryzykiem.

W nieco innej sytuacji znajdują się wszystkie osoby, które wciąż nie posiadają konta w Betfan. Nowi gracze mogą postawić na wygraną Polski po promocyjnym kursie 25.0 i choć limit stawki wynosi w tej promocji symboliczne 10 zł, to trzeba przyznać, że trudno przejść obok takiej oferty obojętnie. Nawet biorąc pod uwagę, że zwycięstwo Polski w żaden sposób nie może być traktowane jako pewniak. Promocja ta wydaje się natomiast idealna, by podkręcić towarzyszące temu starciu emocje. Za jedyne 10 zł można zgarnąć aż 200 zł! Szczegóły tej akcji możecie sprawdzić tutaj.

Wracając jednak do sedna sprawy i tego, jakie typy bukmacherskie na Szwecja – Polska powinny okazać się najlepsze. Za naszym zwycięstwem z pewnością nie przemawia bilans bezpośrednich starć ze Szwedami. Nasi najbliżsi rywale wygrali z nami 7/7 poprzednich starć. Mało pokrzepiające są dla nas również ostatnie wyniki Szwedów. W swoich 7 poprzednich meczach Trzy Korony aż 6 razy zachowały czyste konto. Nasz remis z Hiszpanią i kawał solidnej gry cieszą, ale nie warto popadać w hurraoptymizm. Musimy pamiętać o faktach, a te – niezależnie od postawy z Hiszpanią – są dla nas dość bolesne. Polska wygrała tylko 1 z 9 ostatnich oficjalnych meczów. Nasza ewentualna porażka lub remis z pewnością nie będą traktowane w kategoriach sensacji, czy nawet małej niespodzianki. Jest jednak pewien element, który powinien w środowym meczu wychodzić nam lepiej od Szwedów i właśnie na nim skupiać będą się moje proponowane typy.

Kurs 25.0 na wygraną Biało-Czerwonych!


Szwecja – Polska typy

Jaki to element? Mowa oczywiście o posiadaniu piłki. W analizie meczu Polska – Hiszpania przewidywałem, że nie będziemy bronić się aż tak głęboko jak Szwedzi, bowiem nie leży to w trenerskim DNA Paulo Sousy. Portugalczyk chce zmienić naszą mentalność, spowodować, że Biało-Czerwoni zmienią zakorzeniony w nich przez lata styl. Odejście od kontrataków na rzecz posiadania piłki, prowadzenia gry i przejmowania inicjatywy, jak dotychczas wychodziło nam ze zmiennym szczęściem. Statystyki posiadania piłki z ostatnich występów Polaków wskazują jednak, że wspomniane podejście Sousy jest krok po kroku wprowadzane w życie.

Ze Słowacją osiągnęliśmy posiadanie na poziomie 56%, a z Hiszpanami było to 31%, natomiast warto podkreślić, że z tą samą Hiszpanią Szwedzi osiągnęli jedynie 25%. Biorąc pod uwagę, że Skandynawom wystarczy w meczu z nami remis, nic nie wskazuje na to, by mieli zmienić swoją defensywną taktykę. To Polska potrzebuje tutaj zwycięstwa i to Polska powinna w tym meczu prowadzić grę. Jedyny scenariusz, w którym Szwedzi przeważają w posiadaniu piłki, to bardzo szybko strzelona przez nas bramka. Biorąc pod uwagę, jak szczelna i zorganizowany jest blok obronny Szwedów, o błyskawiczne trafienie będzie nam niezwykle trudno. Słowacy w starciu ze Szwecją zanotowali 57% posiadania piłki i wydaje się, że taki czas utrzymywania się przy futbolówce jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Oczywiście, jeśli nie przytrafi się nam jakaś głupia czerwona kartka. Do boju Polacy! 

Szwecja – Polska typy:
Polska +55.5% posiadania, kurs 1.55

Szwecja – Polska składy:

Szwecja :Olsen; Lustig, Lindelof, Danielson, Augustinsson; S. Larsson, Olsson, Ekdal, Forsberg; Isak, Berg

Polska: Szczesny; Bereszynski, Bednarek, Glik; Jozwiak, Moder, Krychowiak, Zielinski, Puchacz; Swiderski, Lewandowski

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA