Walka kobiet na Fame MMA 5, to starcie Ewelina „Ewelona” Kubiak – Monika „Esmeralda” Godlewska. Czy tak jak w przypadku poprzednich pojedynków dziewczyn na galach Fame MMA, tak i teraz możemy spodziewać się szybkiego rozstrzygnięcia? Konflikt obu pań wydaje się być marketingową ustawką, jednak sam pojedynek nie powinien mieć w sobie nic reżyserowanego – wygra lepsza. Zapraszam na Ewelona – Godlewska typy bukmacherskie oraz krótką analizę tego starcia.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty

Ewelona – Godlewska typy Fame MMA 5

Pojedynek z Eweloną będzie już drugim występem Moniki Godlewskiej w oktagonie. Jakie typy bukmacherskie na walkę kobiet Fame MMA 5 powinny okazać się najlepsze? Trudno zrozumieć motywacje, jakimi kierowali się włodarze, dając kolejną szansę akurat „Esmeraldzie”. Niestety, poza ustawionymi pyskówkami na konferencjach Godlewska nie prezentuje sportowej postawy choćby w nawet najmniejszym stopniu. W pierwszym pojedynku szybko poddała się pod naporem nacierającej Linkiewicz i tylko czekała na przerwanie pojedynku.

Wiele wskazuje na to, że podobnie może być teraz. Godlewska zapewniała, że tym razem z pełną powagą podejdzie do przygotowań. O tym jak słowną jest osobą najlepiej niech świadczy fakt, że na piątkowym ważeniu wskaźnik zatrzymał się na 75 kilogramach. Tymczasem, przed Fame MMA 3 waga Godlewskiej wynosiła…59 kg! Ewelona – Godlewska typy bukmacherskie związane są oczywiście ze sporym ryzykiem, jednak wydaje się, że ta pierwsza ma ochotę zagościć w Fame MMA na dłużej. Kursy oferowane na to starcie przez bukmachera LV Bet, nie dają Godlewskiej najmniejszych szans. Tylko 1.18 na Ewelonę i aż 4,35 na Esmeraldę mówi samo za siebie.

Ewelona – Godlewska typy bukmacherskie

Fame MMA 5 walka kobiet ma zdecydowaną faworytkę. Ewelona swoją rozpoznawalność zawdzięcza kontrowersyjnemu programowi Warsaw Shore. Wydaje się, że jest od Godlewskiej szybsza, posiada również bardziej sportową sylwetkę. Zbędne kilogramy Godlewskiej powinny sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej nieporadna i drewniana niż w walce z Linkiewicz. Esmeralda nie tylko traktuje treningi kompletnie po macoszemu, (lub też nie odbywa ich w ogóle) ale na dodatek sprawia wrażenie osoby ciągle będącej pod wpływem alkoholu. Biorąc pod uwagę, że kiedyś po pijanemu spowodowała wypadek samochodowy, nie można mieć sporo wątpliwości odnośnie jej prowadzenia się. Przygotowania Esmeraldy nie istnieją, a walka z Eweloną to dla niej chyba ostatnia okazja na zarobienie tak łatwych pieniędzy. Ewelona – Godlewska typy Fame MMA 5 zakładają szybką porażkę Moniki Godlewskiej.

Ewelona – Godlewska typy. Werdykt Typerii:

Jedyne rozsądne Ewelona – Godlewska typy, to zakłady na wygraną Eweliny Kubiak. Niestety kursy oferowane na jej zwycięstwo są bardzo niskie, dlatego też polecam zastanowić się nad innymi propozycjami dostępnymi w ofercie LV Bet. Całkiem dobry może okazać się zakład na poniżej 1,5 rundy. Dotychczas rozegrane walki kobiet na Fame MMA, kończyły się w ciągu mniej niż minuty. Wszystko wskazuje na to, że będzie tak również w sobotę.

Obie panie nie mogą pochwalić się zbyt wysokim poziomem umiejętności, ale „ptaszki ćwierkają”, że Ewelona trenowała u Marcina Wrzoska – znanego polskiego zawodnika MMA. Myślę, że „The Polish Zombie” nie pozwoliłby wejść jej do ringu bez właściwego przygotowania. Dodając do tego lepszą formę fizyczną Ewelony, faworytka tej walki może być tylko jedna. Polecane Ewelona – Godlewska zakłady Fame MMA 5, to poniżej 1,5 rundy z kursem 1,55.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty