Fame MMA 2 typy, kursy, analiza;

Już 13 października w Arenie Poznań odbędzie się druga gala organizacji Fame MMA. Freak fighty gwiazd internetu wzbudzają naprawdę duże zainteresowanie, nie mogło więc ich zabraknąć w ofercie bukmacherów. Sprawdźcie nasze Fame MMA 2 typy.

Obstawiaj FAME MMA 2 w LV BET

Fame MMA 2 typy, kiedy i o której godzinie

Możliwość obstawiania gali Fame MMA 2 ponownie oferuje tylko LV Bet, który przy okazji jest oficjalnym sponsorem tej imprezy. Bukmacher postanowił po raz kolejny użyć dość kontrowersyjnej formy reklamy. Wcześniej na jednego z ambasadorów firmy mianowany został Zdzisław Kręcina. Ten sam Zdzisław, który kojarzy się z najmroczniejszymi czasami polskiej piłki nożnej.

Reklamy przynoszą jednak efekt, a o LV Bet jest głośno w całym internecie. Fame MMA 2 odbędzie się 13 października w poznańskiej Hali Arena. Początek już o 20:00. Bohaterami gali nie będą profesjonalni zawodnicy, a gwiazdy internetu, których pojęcie o MMA jest najczęściej niemal zerowe. Fame MMA 2 to niewątpliwie dobre show i tak należy traktować tą imprezę. Sprawdźcie nasze typy bukmacherskie na Fame MMA 2.


Magical – Rafonix typy bukmacherskie

Pojedynek elektryzujący niektórych bardziej, niż walka McGregor – Nurmagomedov. Daniel „Magical” Zwierzyński i Marcin „Rafonix” Krasucki od lat są zawziętymi wrogami, a o ich walce mówiło się jeszcze na długo przed utworzeniem organizacji FAME MMA. Magical wystąpił na pierwszej gali, która zakończyła się dla niego porażką. Daniel był jednak moralnym zwycięzcą, ponieważ zdołał wejść do klatki i wyjść z niej o własnych siłach. To osoba prowadząca od lat niezdrowy tryb życia, która sportem zajęła się bardzo niedawno. Za Magicalem przemawia waga, wzrost i zawziętość. Rafonix jest od niego niższy i szczuplejszy, niewątpliwie również szybszy. Poza tym, dysponuje wysokim poziomem umiejętności stójkowych, których przykład możemy zaobserwować choćby na poniższym filmiku.

Dużą rolę może odegrać aspekt psychologiczny – Magical wydaje się nie mieć żadnych zahamowań, a siła psychiczna jego rywala często bywa kwestionowana. Poza tym, Daniel Magical zna już emocje towarzyszące wejściu do oktagonu i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zniesie presję lepiej niż Rafonix. Typy bukmacherskie na ten pojedynek to twardy orzech do zgryzienia i może zdarzyć się w nim właściwie wszystko. Stawiamy, że decydującą rolę odegra psychika, a bezkrytyczny Daniel Magical pokona Rafonixa, który nie poradzi sobie z presją. Kurs na Daniela wynosi w LV Bet 1,99.

Polak – Malczyński typy bukmacherskie

Adrian Polak odniósł zwycięstwo na pierwszej gali, mierzył się jednak z ledwo poruszającym się Danielem Magicalem. Poza tym, starcie z Magicalem było pojedynkiem bokserskim, a przeciwko Malczyńskiemu Polak będzie musiał zmierzyć się na zasadach MMA. Obaj zawodnicy solidnie przygotowują się do sobotniego pojedynku, zarówno Adrian jak i Dawid posiadają dobrych sparingpartnerów. Malczyńskiego wspiera dodatkowo jego starszy brat Marcin, który w przeszłości trenował brazylijskie jiu-jitsu.

Polak jest niższy i nieco lepiej zbudowany, Malczyński mierzy 190cm wzrostu i jest bardzo szczupły. To kolejny pojedynek, w którym typy bukmacherskie na zwycięstwo są loterią, jednak my bardziej skłaniamy się ku Malczyńskiemu. Różnicę powinien zrobić jego większy zasięg ramion, kopnięcia oraz umiejętności parterowe. Po stronie Polaka stoi przed wszystkim doświadczenie z pierwszej gali. Nasze Fame MMA 2 typy, stawiamy na Malczyńskiego z kursem 1,50.

BONUS BGC – Ztrolowany Fame MMA 2 typy bukmacherskie

Gwiazda internetu Piotr „Bonus BGC” Witczak po raz kolejny spróbuje swoich sił w MMA. Dotychczas Bonus stoczył 3 oficjalne walki. W swoim debiucie w ringu przegrał z Andrzejem Michalczykiem. Szanse Bonusa były wtedy bardzo niewielkie. Jego rywal podchodził do MMA na poważnie i znacznie przewyższał go umiejętnościami technicznymi. Kolejnym przeciwnikiem Bonusa był znany z programu Warsaw Shore Wojciech Gola. „Łazarski Gladiator” musiał uznać wyższość również tego fightera, ale pozostawił po sobie całkiem niezłe wrażenie. Sam Gola przyznał po walce, że spodziewał się po Bonusie słabszej kondycji i wytrzymałości, tymczasem pojedynek trwała pełen dystans. Jedyna wygrana Bonusa w MMA to „ustawka” z jego przyjacielem Krzysztofem „Bodychristem” Cieślakiem, który poddał się po 2 ciosach i kilku sekundach pojedynku.

Na Fame MMA 2 Bonus BGC w końcu zmierzy się z rywalem na swoim poziomie i naszym zdaniem jest faworytem tego starcia. Jego rywal ma niespełna 19 lat, jest od niego wyższy, ale za to ponad 20kg lżejszy i posiada bardzo znikome doświadczenie. Bonus BGC po latach kontrowersyjnych internetowych występów ułożył sobie życie prywatne, dojrzał, ma żonę i dziecko, rozwija również swoją karierę muzyczną. Analizując jego przegrane walki, można również dojść do wniosku, że ma w miarę odporną na ciosy szczękę oraz solidny cios, legendarny już „luj ogłoszacz”. Kursy na BGC są mocno zaniżone, a cała walka zupełnie nie do przewidzenia, jednak to chyba na Witczaka mimo wszystko powinniśmy kierować typy bukmacherskie. Dobrym zakładem powinien być również typ na poniżej 1,5 rundy – taktyka Bonusa to huraganowy atak od pierwszej rundy, więc niezależnie od rezultatu walka nie powinna potrwać zbyt długo.

Adbuster – Ozdoba Fame MMA 2 typy bukmacherskie

Marek „Adbuster” Hoffman, to jedyny youtuber występujący na FAME MMA 2, którego działalność nie ma nic wspólnego z szeroko pojętą internetową patologią. Adbuster jest (w dużym skrócie) znany z testowania produktów i sprawdzania czy reklamy kłamią. Jego rywal to Dawid Ozdoba – zawodnik mma, tancerz erotyczny, inżynier, myśliciel i wzór do naśladowania. W swojej pierwszej walce „Surfer” pokazał rażące braki techniczne i brak szacunku dla swojego rywala. Ozdoba przegrał przez duszenie po kilkudziesięciu sekundach pojedynku.

Adbuster od lat zajmuje się sportami walki, bierze udział w amatorskich zawodach, prowadzi zdrowy tryb życia, jest atletyczny i dobrze zbudowany. Na co dzień trenuje w znanym klubie MMA Ankos Poznań. Wzrost i waga są również po stronie Marka. Ozdoba po raz kolejny bierze udział w przedsięwzięciu, które zapewnić ma mu zastrzyk łatwej gotówki. Stawiamy, że Adbuster zdoła rozprawić się z Dawidem Ozdobą w 2 pierwszych rundach. Kurs na poniżej 1,5 rundy wynosi w LV Bet 1,34. Typy bukmacherskie na Adbustera to pewniaki na galę FAME MMA 2.

Obstawiaj FAME MMA 2 w LV BET