Fame MMA 8: Kacper „Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W main evencie i jednym z największych hitów gali Fame MMA 8 zmierzą się Kacper „Blonsky” Błoński i Marcin Dubiel. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Jak zakończy się konflikt byłych przyjaciół z Team X? Zapraszam na zapowiedź walki Błoński – Dubiel, w której znajdziecie proponowane typy, kursy bukmacherskie na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 oferuje tylko bukmacher Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGOŁY

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________

 

Błoński – Dubiel. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Błoński – Dubiel oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać cashback dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

__________________________________________

 

Błoński na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Kacper Błoński zasłynął w internecie jako jeden z członków Teamu X. Projekt, w którym grupa youtuberów i influencerów zamieszkała wspólnie w jednym domu zakończył się fiaskiem, a przyczyną takiego stanu rzeczy miał być m.in. właśnie konflikt na linii Błoński – Dubiel. Obydwaj celebryci od miesięcy przerzucają się w social mediach różnymi oskarżeniami, w których pogubili się już chyba nawet ich najwięksi fani.

Kursy na zakłady dotyczące walki Błoński – Dubiel faworyzują tego pierwszego z kilku powodów. Po pierwsze, Kacper szykował się do występu na Fame MMA już od dawna, jednak rywal którego wcześniej wyzwał ostatecznie odmówił. Po drugie – i najważniejsze – panowie ponoć wielokrotnie toczyli ze sobą mniejsze, bądź większe bójki, w których górą był zawsze Błoński. Mimo tego, typy na Błoński – Dubiel to prawdziwa loteria.

Kacper wydaje się od swojego rywala silniejszy i bardziej wysportowany, a także wyższy i cięższy. Można zauważyć, że drzemią w nim również całkiem spore pokłady agresji. Swoje przygotowania do Fame MMA 8 „Blonsky” odbywa w warszawskim WCA pod okiem mającego za sobą występy w KSW Anzora Azhieva. Błoński znany jest ze swojego trudnego charakteru, a niechęć do niego żywią nawet youtuberzy, którzy nie mieli okazji z nim osobiście współpracować. Czy hejtowany za swój sposób bycia autor viralu „Eluwina” otrzyma w sobotę lekcję pokory?

Trudno powiedzieć na ile realny jest konflikt obu zawodników, którzy w przeszłości mianowali się przecież przyjaciółmi. Istnieje jednak spora szansa, że wzajemna nienawiść nie jest w tym przypadku udawana i faktycznie darzą się oni bardzo negatywnymi uczuciami. Pewne jest, że w walce totalnych amatorów jakimi są Błoński i Dubiel, wszelkie kursy na typy zdecydowanie faworyzujące któregoś z zawodników bywają bardzo zdradliwe.


Dubiel
na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Marcin Dubiel zasłynął na długo przed pojawieniem się Kacpra Błońskiego, a także projektu Team X. Influencer jest obecny w internecie od lat, a na swoim kanale YouTube zgromadził blisko 1,5 miliona subskrypcji. Na Instagramie śledzi go z kolei 1,7 miliona osób. Zaangażowanie Dubiela przez włodarzy Fame MMA to z ich strony dobry ruch biznesowy, gwarantujący napływ nowej, młodej widowni.

Typy i kursy na walkę Błoński – Dubiel stawiają Marcina w roli underdoga nie tylko z powodu słabszych warunków fizycznych, ale być może również jego dotychczasowej działalności. Sława i rozgłos jaką zdobył Dubiel przyniosły mu mocno wątpliwą reputację, a wiele jego poczynań i wpadek w social mediach spotykało ze sporą krytyką. Łatka youtubowego „pajaca” przylgnęła do Dubiela na dobre, a występem na Fame MMA będzie chciał z nią zerwać.

Dubiel rozpoczął swoje przygotowania u Mirka Oknińskiego, jednak ze względu na spór włodarzy Fame MMA z tym trenerem przeniósł się do Uniq Fight Club, gdzie wyrabia formę indywidualnie pod okiem Przemysława Szyszki. Tygodnie treningów z pewnością poprawiły umiejętności Marcina, a także pozwoliły nabrać mu masy mięśniowej i zmężnieć, jednak czy to wystarczające argumenty, by skierować na niego typy?

YouTuber wygląda na dość delikatnego i trudno przewidzieć, jak zareaguje w oktagonie, gdy znajdzie się w sporych tarapatach. Z drugiej strony, napędzać będzie go ambicja i chęć udowodnienia znienawidzonemu rywalowi, że od czasu ich ostatnich pojedynków sporo się zmieniło. Dubiel i Błoński są równi sobie i budzą wśród wielu osób równie negatywnie emocje. Wydaje się, że nieco bardziej wyrównane powinny być też kursy na ich walkę.

Błoński – Dubiel kursy na zakłady

Kursy na zwycięzcę walki Błoński – Dubiel zaskakują. Nie wiemy przecież praktycznie nic na temat aktualnego poziomu umiejętności obu zawodników.  Ostatnie kilka tygodni intensywnych treningów mogły zrobić w obu przypadkach różnicę, dlatego aż tak wielka dysproporcja w kursach może dziwić. W tej sytuacji automatycznie zaczynają kusić typy na Dubiela.

Jeszcze lepiej prezentują się zakłady na sposób zakończenia walki, natomiast w starciach niemal absolutnych amatorów możliwe są tutaj dwa scenariusze. Chaos i szybki koniec pojedynku lub też długa męczarnia, wynikająca z niskiego poziomu umiejętności zawodników oraz braku znajomości technik kończących. Dotychczasowe pojedynki osób bez żadnego doświadczenia kończyły się na Fame MMA raczej dość szybko.

Błoński – Dubiel analiza szans 

Na Błońskim będzie spoczywać ogromna presja, ponieważ większość osób opowiada się za jego rywalem. To bardzo interesujące zważywszy na fakt, iż to Dubiel był zawsze tym, który zmagać musiał się z wielką krytyką i niechęcią. To tylko pokazuje, jak bardzo internetowa społeczność zirytowana jest sposobem bycia Kacpra. W zakładach 50/50 sugeruje się stawianie na wyższy kurs lub też zupełne odpuszczenie obstawiania takich starć. Jeśli jednak mam zdecydować się na jakieś typy dotyczące walki Błoński – Dubiel, to wyjątkowo będą one wymykać się powyżej przytoczonemu schematowi.

Dlaczego? Otóż w tym przypadku chyba zbyt łatwo wpaść w pułapkę myślenia o tym, jak wiele może w ciągu kilku tygodni nauczyć się Marcin Dubiel. Jego rywal w tym czasie również nie próżnował, a startował z nieco wyższego poziomu. Wśród kompletnych freaków decydującą rolę odegrać powinny naturalne predyspozycje do sportu, genetyka, siła, ogólna sprawność fizyczna i budowa ciała. Czy po miesiącu treningu w świetnym klubie piłkarskim, osoba zawsze wybierana na WF’ie do drużyny jako ostatnia, nagle będzie wybierana jako pierwsza? Być może posuwam się w tym porównaniu zbyt daleko, jednak Błoński najzwyczajniej w świecie sprawia wrażenie osoby sprawniejszej fizycznie niż Dubiel.

 

Błoński – Dubiel typy i zakłady – werdykt:

Czyżby miała powtórzyć się z historia podobna do tej, jakiej byliśmy świadkami w przypadku Adriana „Polaka” Polańskiego? Podobniej jak Adrian, Błoński jest przed swoją walką niezwykle krytykowany i hejtowany, irytuje również butą i pewnością siebie. Polak jest zresztą bliskim znajomym Kacpra i to on polecił mu trenowanie do Fame MMA 8 pod okiem Anzora Azhieva. W przypadku Polańskiego dało się dostrzec wyraźny progres w umiejętnościach. Należy oczekiwać, że Błoński również rozwinął się trenując z fighterem pochodzącym z Czeczenii. Proponowane typy na Dubiel – Błoński są oczywiście mocno ryzykowne i jestem daleki od traktowania ich jako pewnej inwestycji.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

Sądzę jednak, że Błoński może „uciszyć” prawie cały internet, pokonać Dubiela i na stałe zagościć w Fame MMA. Jego brak pokory, kontrowersyjna i wzbudzająca emocje osobowość, to cechy bardzo pożądane przez włodarzy federacji. Błoński irytuje, jest obiektem hejtu i świadomie (lub nieświadomie) nakręca wokół siebie spiralę nienawiści. Walka sprzedaje się dzięki temu świetnie, a pod każdym filmem z Kacprem aż roi się od nieprzychylnych mu komentarzy. Moje typy na walkę Błoński – Dubiel, to zakłady na wygraną Błońskiego przed czasem. Kursy na taką opcję wynoszą 1.80. Tym razem raczej nie powinno wygrać ze złem. Z drugiej strony, czy to faktycznie Marcin Dubiel jest w walce wieczoru Fame MMA 8 tym dobrym?

Błoński – Dubiel typy:
Błoński przed czasem
kurs 1.80

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGOŁY

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️