Fame MMA 8: Don Kasjo – Marcin Najman. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W co-main evencie i największym hicie gali Fame MMA 8 zmierzą się Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i Marcin „El Testosteron” Najman. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy samozwańczy Król wytrzyma presję i pokona rywala będącego synonimem porażki? Zapraszam na zapowiedź walki Don Kasjo – Najman, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 oferuje tylko bukmacher Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Don Kasjo vs Najman – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i
obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Don Kasjo – Najman oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

__________________________________________

Don Kasjo na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Kasjusz Życiński, znany szerszej publiczności jako „Don Kasjo”, to samozwańczy król Fame MMA. Były bokser, uczestnik programu „Warsaw Shore” i celebryta jak dotychczas stoczył w tej federacji 3 walki, nie ponosząc ani jednej porażki. Kursy Don Kasjo – Najman faworyzują tego pierwszego i nie ma co się dziwić. Na wygraną Życińskiego otrzymamy w Betclic kursy około 1.40. Typy na jego triumf przed czasem (KO, TKO, DQ, poddanie) zostały wycenione przez analityków na 1.55.

Walka odbędzie się na zasadach bokserskich (ale w rękawicach do MMA), co automatycznie sprawia, że szanse Kasjusza rosną. Marcin Najman również wywodzi się z boksu, jednak jego prime już dawno minął. Mający za sobą całkiem udaną karierę amatorską Don Kasjo w 2014 roku sklasyfikowany był na 4. miejscu w kategorii do 81 kg. Stoczył blisko 70 walk, z których wygrał około 50. Wysoki poziom umiejętności stójkowych udowodnił w swoich dotychczasowych występach na Fame MMA.

Reprezentujący przez laty barwy SAKO Gdańsk Życiński, przed starciem z Najmanem zdecydował na powrót do swojego starego klubu. Znany z mocno imprezowego trybu życia Kasjusz nie odbył co prawda pełnego okresu przygotowawczego i raczej już nie ma szans na powrót do najlepszej formy, jednak typy na walkę Don Kasjo – Najman mimo tego powinny skupiać się na wygranej „Króla”.

Kasjusz twierdzi, że do swojego czwartego występu na Fame MMA jest przygotowany bardzo dobrze, a nie byłoby to możliwe bez trenera Marka Chrobaka. Tego samego, który trenował go w 2013 roku przed debiutem w WSB (World Series of Boxing). Don Kasjo ewidentnie postawił na powrót do korzeni, koronną dyscyplinę i trening bardziej rzetelny, niż przed swoimi wszystkimi dotychczasowymi walkami na Fame MMA.


Marcin Najman na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy
bukmacherskie

Marcin Najman zawsze umiejętnie lawirował pomiędzy prawdą, a fałszem, przedstawiając swoją karierę sportową w nieco „podkolorowany” sposób. Wicemistrz Polski w boksie zawodowym i mistrz Europy WKU w formule K-1…brzmi dumnie? Fakty są jednak dla El Testosterona bezlitosne, a on sam z biegiem lat chyba już zatracił się w swoich wielokrotnie obnażanych manipulacjach. Kursy na Don Kasjo – Najman być może nieco kuszą, by poszukać niespodzianki, ale tylko przed głębszym zastanowieniem.

Najman w ostatnich 12 latach stoczył 5 walk w boksie. Wygrał 3 z nich, a w pokonanym polu pozostawił osoby, które nawet trudno było nazywać zawodnikami. Uporał się z dwoma absolutnymi debiutantami, a także 41-letnim „rozbitym” Słowakiem, legitymującym się ko(s)micznym bilansem 5 zwycięstw i 45 porażek. Dwie ostatnie walki El Testosterona miały miejsce w latach 2018 i 2019. Obie zakończył się przegranymi z 25-letnim Słoweńcem Rihardem Bigisem.

Oczywiście, jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusz, w którym 41-letni Najman dzięki swojej masie posyła jakiegoś „lucky puncha”, który kładzie na deski Don Kasjo. Moja wyobraźnia sięga bardzo daleko, jednak typy i zakłady na Najmana mają po prostu mały sens. Musiałby wydarzyć się tutaj jakiś niezwykły przypadek i zbieg okoliczności, aby Częstochowianin uporał się z młodszym o ponad 13-lat i szybszym rywalem.

Mit Najmana – niezłego boksera został obalony już dawno, a jeżeli ktokolwiek ma jeszcze jakieś wątpliwości, wystarczy spojrzeć na listę walk Marcina. Przez całą karierę Najman zdołał pokonać tylko jednego zawodnika z dodatnim rekordem. JEDNEGO! Trzeba pamiętać, że w Fame MMA wszystko jest możliwe, a boks Kasjusza także nie jest przecież na światowym poziomie. Mimo tego, typy i zakłady na Don Kasjo – Najman skupiające się na triumfie El Testosterona, to w mojej opinii szukanie niespodzianki na siłę.


Don Kasjo – Najman kursy na zakłady 

Jak już wyżej wspomniano, kursy bukmacherskie na walkę Don Kasjo – Marcin Najman zdecydowanie faworyzują młodszego z zawodników. Typy na wygraną Najmana są wycenianie na 2,60 co i tak jest wartością zdecydowanie zbyt niską.

O wiele ciekawiej prezentują się kursy na zakłady dotyczące sposobu zakończenia walki. Popularnością cieszą się przede wszystkim te na wygraną Don Kasjo przed czasem, na które otrzymamy 1.55. Mając w pamięci poprzednie walki Marcina Najmana faktycznie możemy spodziewać się, że raczej nie dojdzie tu do pełnego dystansu.

Z drugiej strony należy podkreślić, że Kasjusz nie posiada nokautującego ciosu i od dawna prowadzi mało sportowy tryb życia, przez co jest już nieco „zardzewiały”. Nie najlepiej wyglądała u niego również praca nóg – Życiński porusza się w klatce dość niezgrabnie. Logika podpowiada natomiast, że dopóki Kasjusz będzie mierzył się z rywalami na tak niskim poziomie, dopóty wszelkie bokserskie mankamenty powinny uchodzić mu na sucho.

Don Kasjo – Najman analiza szans

Kasjusz ma 28 lat, jest od swojego rywala wyższy, szybszy, młodszy i sprawniejszy. Posiada również większy zasięg ramion. W swoich dotychczasowych walkach pokazywał, że potrzeba mu bardzo mało, aby dzięki stójce uzyskać nad przeciwnikami sporą przewagę. W przypadku wcześniejszych pojedynków musiał uważać jednak również na kopnięcia, czy też obalenia. Tym razem będzie w niemal naturalnym dla siebie środowisku. Niezależnie od tego wszystkiego trzeba pamiętać, że Don Kasjo przez swoje kontrowersyjne zachowanie nakłada na siebie ogromną presję. Właśnie ona sprawia, że typy i zakłady na Życińskiego obarczone są większym niż mogłoby się wydawać ryzykiem. Arogancja, buta i brak szacunku dla rywali mogą się kiedyś na Kasjuszu po po prostu zemścić. Niezależnie od tego, czy jego zachowanie jest tylko medialną maską.

Dołącz do Grupy Typeria

Marcin Najman był zrównywany z ziemią przez opinię publiczną tak wiele razy, że ewentualna porażka będzie dla niego chlebem powszednim. El Testosteron wytworzył w swojej głowie specyficzny świat, w którym jego sportowe i medialne wyczyny wcale nie są powodem do wstydu. Najman zdaje się być w pełni szczęśliwym człowiekiem zarabiającym ogromne pieniądze, a kolejna cyferka w bilansie nie powinna zrobić mu żadnej krzywdy. Życiński tymczasem spadnie z tronu, na którym sam się usadził, a YouTube może zostać zalany setkami filmów pt. „Don Kasjo – lekcja pokory„. Don Kasjo ma w tej walce zdecydowanie więcej do zaryzykowania i wydaje się, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Stawiając typy na Don Kasjo – Najman musimy pamiętać, że ten pierwszy może stracić wszystko, a drugi kompletnie nic.


Don Kasjo – Najman 
typy i zakłady – nasz werdykt:

Patrząc przez pryzmat umiejętności bokserskich, a także ogólnej sprawności fizycznej, za faworyta należy uznać Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Marcin Najman już od dawna jest sportowym emerytem. Na Fame MMA 6 w stójce zaskoczył go nawet kulturysta Piotr Piechowiak. Najman trenował ponoć całkiem sumiennie, schudł i jest w najlepszej formie od lat, natomiast najzwyczajniej w świecie powinno zabraknąć mu argumentów w starciu z rywalem. El Testosteron nie ma serca do walki, a do oktagonu wchodzi przede wszystkim po wypłatę. Jeśli w jego nastawieniu nie nastąpi jakaś diametralna zmiana, a presja całkiem nie usztywni i nie zmiażdży Don Kasjo, to typy i zakłady na omawiany pojedynek powinniśmy skierować na Życińskiego. Jedynym posiadanym przez Najmana atutem wydaje się być siła ciosu, ale najpierw trzeba go poprawnie i technicznie wyprowadzić.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

Nie jestem natomiast w 100% przekonany, czy walka zakończy się przed czasem. Z jednej strony trudno wyobrazić sobie Marcina Najmana, który przewalczy pełen dystans. Taka sytuacja nie miała miejsca w jego przypadku już od wielu lat. Z drugiej jednak, Kasjusz może potrzebować trochę czasu, aby wejść w swój rytm, czy wyczuć odległość. Nie można również wykluczyć, że po uzyskaniu przewagi Życiński zacznie swój „Hollywood” i zamiast wykończyć rywala zdecyduje się go pomęczyć. Powyższy scenariusz oczywiście istnieje i warto o nim pamiętać, natomiast ostatecznie nie kombinuję. Na walkę Don Kasjo – Najman wybieram typy, które wskazuje zdrowa logika i rozsądek. 7 z 8 ostatnich walk bokserskich Najmana kończyło się przed czasem. Decyzji sędziowskiej nie widzieliśmy również w żadnej z 7 walk, jakie El Testosteron stoczył w MMA. To decydujące argumenty, aby typy na co-main event sobotniej gali Fame MMA 8 skierować na wygraną Don Kasjo przed czasem.

Don Kasjo – Najman typy:
Don Kasjo wygra przed czasem
kurs 1.55

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️