Fame MMA 8: Amadeusz „Ferrari” Roślik – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk Fame MMA 8 jest starcie Ferrari – Wiewiór. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy największy bohater poprzedniej gali w końcu wygra? Zapraszam na zapowiedź walki Ferrari – Wiewiór, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 oferuje tylko bukmacher Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGOŁY

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________

 

Ferrari – Wiewiór. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Ferrari – Wiewiór oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać cashback dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto! 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

__________________________________________

 

Amadeusz Ferrari na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Amadeusz „Ferrari” Roślik to aktualnie jedna z największych i budzących najbardziej skrajne emocje gwiazd Fame MMA. Co ciekawe, pochodzący ze Słupska zawodnik przegrał każdą ze swoich 3 ostatnich walk! Jak to możliwe, że kursy i typy na starcie Ferrari – Wiewiór faworyzują celebrytę legitymującego się bilansem 1-3? W tym przypadku rekord walk może być nieco mylący.

Roślik mierzył się bowiem dotychczas z całkiem wymagającymi (jak na standardy Fame MMA) rywalami. Musiał m.in. uznać wyższość trenującego z Grzegorzem Szulakowskim Dawida Malczyńskiego, czy też minimalnie uległ na punkty Adrianowi „Polakowi” Polańskiemu. Ostatnia walka Amadeusza formalnie również liczy się jako przegrana, jednak tylko ze względu na decyzję sędziowską o dyskwalifikacji.

Brutalny nokaut jakim Ferrari popisał się w rewanżowej walce z Adrianem Polakiem obiegł świat. Potężny cios „odcinający” rywala, a następnie nielegalne kopnięcie w parterze sprawiły, że o Rośliku zrobiło się bardzo głośno. Nagranie z jego wyczynu udostępnił w swoich social mediach nawet zawodnik UFC Uriah Hall. Co prawda, Ferrari przegrał wspomnianą walkę przez dyskwalifikację, jednak to on może uważać się za moralnego zwycięzcę konfliktu, o którym w internecie było głośno od miesięcy.

Kursy na walkę Ferrari – Wiewiór faworyzują tego pierwszego i właśnie typy na Amadeusza są przed Fame MMA 8 niezwykle popularne. Szanse na zwycięstwo Roślika znacząco wzrosły kiedy ogłoszono, że jego walka z Wiewiórem odbędzie się w formule K1. Parter to ulubiona płaszczyzna Maksymiliana Wiewiórki, który mając do dyspozycji jedynie arsenał stójkowy nie czuje się już tak mocny. Czyżby nadeszła pora na pierwsze formalne zwycięstwo Amadeusza Ferrari od 3 walk?


Wiewiór
na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, to podobnie jak Ferrari prawdziwy weteran Fame MMA. Walka na sobotniej gali będzie dla niego czwartym występem dla tej federacji. Dotychczas może pochwalić się on bilansem 2-1 i choć należy do zawodników, którzy MMA zajmowali się jeszcze przed powstaniem „Fejmu”, to kursy na typy wystawione przez bukmacherów stawiają go w roli underdoga.

Wiewiór zadebiutował na Fame MMA 1 w walce z Michałem Handke. Starcie to okrzyknięte było prawdziwym spotkaniem Dawida z Goliatem. Ważący 73 kg i mierzący 177 cm wzrostu Wiewiórka musiał walczyć z rywalem o masie 114 kilogramów i liczącemu sobie 189 cm wzrostu. Maksymilian długo stawiał opór i pokazał wielki hart ducha, ale ostatecznie musiał uznać wyższość rywala.

Wiewiór ma za sobą występy w organizacji ALMMA (amatorska liga MMA), a jego wszechstronność i wyszkolenie techniczne są z pewnością większe niż w przypadku Amadeusza Ferrari. Kluczowe znaczenie ma jednak fakt, że pojedynek odbędzie się w formule K1, ale małych rękawicach do MMA. To właśnie parter jest płaszczyzną, w której Wiewiór czuje się najlepiej, a obalenia miały spore znaczenie w jego dwóch poprzednich wygranych walkach.

Pomimo iż od czasu walki z Handke Wiewiór wyraźnie przybrał na masie mięśniowej i zapewne zwiększył również siłę swojego ciosu, to nie może pod tym względem konkurować ze swoim rywalem. Kursy wystawione na walkę Wiewiór – Ferrari trudno uznać za wyrównane, ale z drugiej strony, typy na Amadeusza wcale nie należą do 100% pewniaków.

Ferrari – Wiewiór kursy na zakłady

W walce Amadeusz Ferrari – Wiewiór kursy na zwycięstwo dostępne w Betclic faworyzują Roślika. Jego triumf został wyceniony na 1.48, podczas gdy za typy na wygraną Wiewióra otrzymamy 2.35. Warto natomiast pamiętać, że jest to pojedynek w formule K1.

W tym kontekście może kusić oferta na sposób zakończenia walki, gdzie kursy są odpowiednio wyższe. Ferrari nawet po trafieniu jednym ze swoich „weselniaków” nie będzie mógł podbiec do rywala i dobić go w parterze – nastąpi liczenie przez sędziego. Nieco zwiększa to szanse na możliwość wygranej któregoś z zawodników przez decyzję sędziowską i pełen dystans.

Typy na walkę Ferrari – Wiewiór dotyczące wygranej na punkty, bądź więcej niż 2,5 rundy również wyglądają dość interesująco. Wszyscy zakładają, że po jednej z „bomb” Amadeusza Wiewiór może już nie wstać, ale jest to założenie oparte głównie o  wspomnienie morderczego nokautu na Adrianie Polaku. Szansa na to, że tak soczyste i celne cepy będą wchodzić Amadeuszowi w każdym kolejnym występie jest niewielka.

 

Ferrari – Wiewiór analiza szans 

Gameplan Wiewióra na ten pojedynek to przede wszystkim wykorzystanie przewagi szybkości i zwinności. Uciekanie rywalowi, „podgryzanie” go ciosami i stopniowe męczenie może sprawić, że nieco spompowany Ferrari straci swoją eksplozywność. Stójka wydaje się być zdecydowanie mocniejszą stroną Amadeusza, jednak nie można odmówić jego rywalowi, że czyni w tym zakresie stały postęp. W porównaniu z debiutanckimi walkami postęp można dostrzec również w technice Ferrariego, ale wciąż trudno wyzbyć się wrażenia, że większość jego ciosów jest sygnalizowana i przestrzelona. Obszerne zamachy kosztują Amadeusza sporo sił, a mające zabójczą moc uderzenia w zdecydowanej większości prują powietrze. Zbytnia pewność siebie Roślika oraz wir niezbyt sportowego trybu życia w jakim utonął po swoim ostatnim zwycięstwie mogą się zemścić.

Sporo mówiło się również o zakończeniu współpracy z Ferrarim przez jego trenera Marcina Naruszczkę. Powodem miało być niestawianie się przez zawodnika w umówionych godzinach treningów. Kursy na typy bukmacherskie zakładające zwycięstwo Maksymiliana mówią jasno, co w tym temacie do powiedzenia mają analitycy, jednak warto podkreślić pewien szczegół. W momencie wystawienia notowania były zupełnie odwrotne! To przede wszystkim gracze zachwyceni poprzednim triumfem Amadeusza doprowadzili do aż tak diametralnych ruchów kursów. Początkowo, zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia był Wiewiór. Myślę, że warto zachować tutaj zdrowy rozsądek, ponieważ w błędzie mogą być zarówno stawiający na Amadeusza, jak i początkowo znacznie faworyzujący Wiewióra bukmacherzy. Starcie zapowiada się na dość wyrównany pojedynek z lekkim wskazaniem na Amadeusza. Nie chce mi się jednak wierzyć, by Wiewiór został kompletnie zdominowany. Proponowane typy na walkę Ferrari – Wiewiór mogą być nieco zaskakujące, ale jestem w stanie wyobrazić sobie, że Wiewiórka sprawia niespodziankę.

Ferrari – Wiewiór typy i zakłady – nasz werdykt:

Przewiduję, że buta Amadeusza Ferrari może go zgubić. Nie jest to jeszcze zawodnik na poziomie uprawniającym go do bycia uznawanym za zdecydowanego faworyta. W starciu z kimś takim jak Wiewiór, ale i kimkolwiek na Fame MMA, zajmującym się sportami walki dłużej niż kilka miesięcy. Stójka i siła ciosu przemawiają za Roślikiem, ale zasady K1 sprawiają, że Amadeusz ponownie potrzebowałby idealnego, potężnego ciosu, który zgasi światło rywalowi. Typy na walkę Ferrari – Wiewiór, które zakładałyby wygraną tego drugiego wydają się z kolei nieco zbyt ryzykowne. Biorąc pod uwagę, że starcie to można traktować jako sporą niewiadomą, tym bardziej kuszące wydają się kursy na powyżej 2.5 rundy.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

W swoich poprzednich walkach Amadeusz po upływie około 1.5 rundy zaczynał opadać z sił. Tym razem dodatkowo wydaje się, że przyłożył nieco mniejszą wagę do treningów niż przed starciem z Adrianem Polakiem. Jeśli tylko Wiewiór będzie świadomy swoich mankamentów, może przy odrobinie szczęścia zmęczyć swojego rywala, a tym samym osłabić jego siłę rażenia. Musi jednak uciekać od otwartej wymiany ciosów i bijatyki rodem spod wiejskiej dyskoteki. Typy na powyżej 2,5 rundy wycenione zostały na 1,82 i choć daleko im do pewniaków, to myślę, że są warte ryzyka. Hart ducha Wiewióra oraz jego całkiem mocna szczęka powinny sprawić, że nawet jeśli nie uda mu się mocno naruszyć Amadeusza, to przynajmniej nieco go zmęczy, a po wytrzymaniu początkowego naporu będzie miał szanse na dotrwanie do końca pojedynku.

Amadeusz Ferrari – Wiewiór typy:
powyżej 2.5 rundy, kurs 1.82

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGOŁY

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️