Fame MMA 8: Gamou Fall – Maciej „Szewcu” Szewczyk. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

W walce inaugurującej galę Fame MMA 8 zmierzą się Gamou Fall i Maciej „Szewcu” Szewczyk. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy debiutujący w federacji Gamou będzie objawieniem sobotniego wieczoru? Zapraszam na zapowiedź walki Gamou – Szewcu, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 oferuje tylko bukmacher Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Gamou vs Szewcu – jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i
obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Gamou – Szewcu oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

__________________________________________

 

Gamou Fall na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Gamou Fall to jedno z największych zaskoczeń podczas ogłaszania karty walk Fame MMA 8. Na co dzień pracujący jako aktor i model 28-latek dotychczas nie był znany szerszej publiczności. Jego instagramowy profil przed ogłoszeniem udziału na gali śledziło zaledwie kilka tysięcy obserwujących. Obecnie liczba ta wzrosła do kilkunastu tysięcy, jednak to i tak nic w porównaniu z innymi gwiazdami federacji.

W walce Gamou – Szewcu kursy na typy bukmacherskie faworyzują tego pierwszego. Gamou mierzy prawie 190 cm wzrostu i waży około 80 kilogramów. Świetne warunki fizyczne oraz zwracająca uwagę aparycja nie umknęły Patrykowi Vedze, który zatrudnił Gamou w jednym ze swoich filmów. Czy Fame MMA 8 będzie dla Gamou niego wielką trampoliną do sławy i tytułowego „fejmu?”

Włodarze sięgając po tego zawodnika spełnili jedną z misji Fame MMA, jaką jest „produkcja” nowych gwiazd. Przedsięwzięcie, którym zarządzają obecnie m.in. Wojciech Gola i Krzysztof Rozpara pozwala w krótkim czasie „wybić” medialnie daną osobę i wznieść ją na wysoki poziom rozpoznawalności. Gamou ma wszystko, aby zostać przyszłą gwiazdą, a w sobotę będzie chciał udowodnić, że prezentuje również iście gwiazdorskie umiejętności w MMA.

Kursy na zakłady dotyczące walki Gamou – Szewcu nadspodziewanie mocno faworyzują Gamou, jednak z płynących zewsząd plotek da się wywnioskować, że taki rozkład szans jest w pełni uzasadniony. Gamou reprezentuje poznański Ankos MMA, gdzie trenuje w grupie zawodniczej pod okiem znanego trenera Andrzeja Kościelskiego. Znajomość Falla ze sportami walki trwa już od wielu lat i jak sam przyznaje, był w jego życiu czas, w którym zastanawiał się nad przejściem na zawodowstwo.

 

Szewcu na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Maciej „Szewcu” Szewczyk w odróżnieniu od innych uczestników Fame MMA najpierw zamarzył o występie na gali, a dopiero później zdobył popularność. W tym celu zdecydował się na udział w programie „Love Island. Wyspa Miłości”. 26-latek dopiął swego i podobnie jak jeden z innych bohaterów show Paweł Tyburski, otrzymał angaż w federacji. Szewcu jest w starciu z Gamou zdecydowanym underdogiem, a wystawione przez bukmacherów kursy nie dają mu niemal żadnych szans na triumf.

Czy typy na zawodnika z Legnicy faktycznie nie mają sensu? Szewcu przegrał w swoim debiucie na Fame MMA 6 z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem. Walka była niezwykle wyrównana, a o końcowym zwycięstwie przesądziła niejednogłośna decyzja sędziów. Szczęście nie dopisało Szewcowi również przed Fame MMA 7. Jego planowana walka nie doszła do skutku, ponieważ rywal wycofał się z powodu kontuzji. Do trzech razy sztuka. W razie porażki kolejnej szansy Szewcu może już nie otrzymać.

Wiele wskazuje na to, że na gali Fame MMA 8 Maciej Szewczyk został rzucony przez włodarzy na pożarcie. Zawodnik ten zajmuje się sportami walki nie od dziś, jednak nigdy nie prezentował umiejętności pozwalających na starcia z rywalami mogącymi aspirować do poziomu zawodowego. Z drugiej strony, wszystkie pozytywne opinie na temat Gamou to póki co jedynie słowa. Nikt tak naprawdę nie widział jeszcze w akcji rywala Szewca i do końca nie wiadomo, jak wiele możemy sobie po nim obiecywać.

Kursy na typy bardzo mocno faworyzują Gamou, który dotychczas nie zaprezentował publicznie swoich umiejętności, zaś nie dają większych szans Szewcowi, który w pojedynku z niezłym stójkowiczem Dawidem „Ambro” pokazał się przecież z naprawdę dobrej strony. Trzeba przyznać, że jest to pewien paradoks. Osobiście sądzę jednak, iż Gamou nie znalazł się w Fame MMA z przypadku, a włodarze mają już dla niego przygotowany plan na kolejne walki. Czy są na to jakieś niezbite dowody? Czyste przeczucie.

 

Gamou – Szewcu kursy na zakłady 

Jak już wyżej wspomniałem, kursy na walkę Szewcu – Gamou Fall bardzo mocno faworyzują debiutanta. Zaledwie 1.16 na zawodnika, który w sobotę po raz pierwszy w życiu stoczy oficjalną walkę w oktagonie to lekka przesada, ale nie można wykluczyć, że analitycy wiedzą coś czego nie widzą gracze.

W związku z tym, znacznie bardziej atrakcyjne powinny okazać się typy na sposób zakończenia walki. W tym przypadku zakłady na Gamou będą bardziej opłacalne, a kurs na tyle wysoki, by bez bólu zębów można było dodać go do kuponu na Fame MMA 8.

 

Gamou – Szewcu typy – nasz werdykt

Szewcu zaprezentował się w swojej pierwszej walce z dobrej strony, natomiast po raz kolejny powtórzę, że obecność Gamou w Fame MMA nie jest przypadkowa. Fall posiada wszystko, by w krótkim czasie stać się gwiazdą federacji i wypłynąć na szerokie medialno-celebryckie wody. Dodatkowym plusem dla włodarzy może być również jego egzotyczna uroda. Fame MMA cały czas stara się zrywać ze swoim wizerunkiem walk „patocelebrytów”. Nowy bohater internautów, który wypowiada się w sposób inteligentny i pełen kultury, a do tego posiada odmienny kolor skóry świetnie wpasowałby się w trend promowania różnorodności.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

Proponowane typy na walkę Gamou Fall – Maciej „Szewcu” Szewczyk skupiają się na Gamou przede wszystkim dlatego, że najprawdopodobniej prezentuje on naprawdę wysoki poziom sportowy. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że na Fame MMA 8 wystąpi jako reprezentant klubu Akos Poznań. Na ogólnopolskich zawodach Ankos dba o swoją reputację i zaszczyt dzierżenia barw tej organizacji nie przypada nigdy byle komu. Świetne warunki fizyczne, kultura wypowiedzi, a także niebanalny wygląd to recepta na sukces i narodziny nowej gwiazdy Fame MMA 8 wiszą w powietrzu. Sądzę, że włodarze świetnie wiedzą co robią, a Szewcu będzie dla Gamou tylko przystawką przed starciami z naprawdę wielkimi nazwiskami.

Gamou – Szewcu typy:
Gamou przed czasem, kurs 1.55

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️