Fame MMA 8: Hejter – Mortalcio. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Walką szczególnie wyczekiwaną przez osoby wnikliwie śledzące YouTube będzie pojedynek Hejter – Mortalcio. Jakie typy wybrać na to starcie? Czy pogromca Tomka Olejnika sprawi kolejną niespodziankę? Zapraszam na zapowiedź walki Hejter – Mortalcio, w której znajdziecie proponowane typy, kursy bukmacherskie na zakłady, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 8 oferuje tylko bukmacher Betclic. Szukasz typów na inne walki? Sprawdź nasz dział z analizami na FAME MMA – wytypowaliśmy celnie 7/7 walk na Fame MMA 7!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGOŁY

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

________________________________________

Hejter – Mortalcio. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny i obstawiać typy na Fame MMA 8?

Zakłady na walkę Hejter – Mortalcio oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać cashback Betclic 550 zł dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 8 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto 
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

________________________________________

 

Hejter na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Mariusz „Hejter” Słoński to 24-letni youtuber, który zasłynął nagrywając z filmy z Kamerzystą – twórcą internetowego fenomenu Lorda Kruszwila. Słoński zadebiutował na poprzedniej odsłonie Fame MMA, gdzie sprawił sporą niespodziankę pokonując swojego byłego kumpla Tomka Olejnika. Kursy na typy i zakłady dotyczące walki Hejter – Mortalcio faworyzują debiutującego w wydarzeniu Mortalcia.

Wokół walki Hejtera i Olejnika narosło bardzo sporo namysłów. Najpierw sugerowano, że Hejter mija się z prawdą mówiąc w wywiadach o swoich wieloletnich treningach judo. Z kolei gdy zaprezentował w walce z Olejnikiem technikę kończącą w parterze oraz udane obalenie pojawiły się głosy, iż panowie ustawili walkę, a ich konflikt był w 100% wyreżyserowany. Biorąc pod uwagę, że obaj wcześniej blisko ze sobą współpracowali, nie można wykluczać takiego scenariusza.

Hejter traktowany jest przez bukmacherów jako jeden z największych underdogów gali Fame MMA 8 i wydaje się, że jest to w pełni uzasadnione. Posiada on dość szczupłą sylwetkę i przy wzroście 184 cm waży zaledwie 64 kilogramy. Przed sobotnią walką Słoński zarzeka się, że przytył około 10 kilogramów, jednak trudno uwierzyć, by był wstanie w zdrowy sposób zyskać aż tyle masy od września.

Czy judo trenowane przez Hejtera przez 7 lat powinno dać mu zwycięstwo również w starciu z Mortalciem? Wydaje się, że trudno było o niższy poziom sportowy niż ten, który prezentował Olejnik. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę nastąpi weryfikacja rzeczywistej siły Hejtera, którego szanse na zwycięstwo z lepiej zbudowanym i bardziej wysportowanym rywalem są iluzoryczne. Typy na Hejter – Olejnik wydają się oczywiste i w tym przypadku nie należy chyba spodziewać się kolejnej niespodzianki.

Mortalcio na Fame MMA 8 – kursy na zakłady i typy bukmacherskie

Patryk „Martalcio” Baran to kolejny reprezentant serwisu YouTube na karcie walk Fame MMA 8. Twórca zbliża się na swoim kanale do bariery 500 tysięcy subskrypcji. Filmy które zamieszcza to typowy life-style, skupiający się na grupie jego znajomych – „Kumplach”. Produkcje wyglądają na nieco inspirowane „Ekipą” słynnego już Karola „Friza” Wiśniewskiego. Internetowe działania Patryka Barana możemy odstawić jednak na bok, a warto przejść tutaj do meritum.

Mortalcio przez około rok trenował boks, nie jest więc absolutnym nowicjuszem w sportach walki. Patrząc na jego posturę wydaje się również znacznie lepiej zbudowany niż Hejter, posiada zdrową sylwetkę i naturalną dla jego wieku masę mięśniową. Przy wzroście 180 cm waż 77 kilogramów i choć zasięg ramion może nieco na korzyść Hejtera, to nie sądzę, by aspekt ten odgrywał kluczową rolę w walce na tak niskim poziomie.

Główną motywacją Mortalcia jest oprócz chęci pokonania rywala, możliwość sprowadzenia rodziców z Anglii do Polski. To właśnie na Wyspach Brytyjskich twórca spędził sporą część swojego życia, jednak po powrocie do Polski sytuacja finansowa w jego rodzinie nie była na tyle dobra, by wraz z youtuberem do ojczyzny wrócili również jego najbliżsi. Trzeba przyznać, że to szczytny cel, a zarazem jeszcze większe „nakręcenie się” na wygraną.

Kursy na typy dotyczące walki Hejter – Martalcio mówią nam bardzo wiele, ale są jednocześnie największym mankamentem tego starcia. Notowania bukmacherów tak bardzo faworyzują Mortalcia, że zakłady na jego wygraną przestały być opłacalne. trzeba przecież pamiętać, że jest to walka zupełnych freaków, dlatego kursy rzędu 1.15 na triumf któregoś z zawodników kompletnie nie nadają się do gry.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patryk Baran (@mortalcioyt)

Hejter – Mortalcio kursy i zakłady 

Kursy na zwycięstwo w walce Hejter – Mortalcio zdecydowanie faworyzują Patryka „Mortalcio” Barana. Typy na jego wygraną wycenione został na zaledwie 1.18. Notowania na triumf Hejtera określono na 3.75, co sprawia, że w przypadku ewentualnej wygranej Słońskiego można naprawdę nieźle zarobić.

Wszyscy typujący na Mortalcia z pewnością będą rozważać zakłady dotyczące sposobu zakończenia pojedynku. W tym przypadku kurs na zawodnika z charakterystycznymi czerwonymi włosami wynosi 1.30. Trudno uznać tą opcję za szczególnie atrakcyjną, jednak mimo wszystko nie jest aż tak skandalicznie nieopłacalna jak wyżej wspomniane 1.18.

Najciekawsze pod względem opłacalności są kursy na typy dotyczące zwycięstwa w konkretnej rundzie. Powtórka scenariusza z pierwszej walki Hejtera i dość szybki koniec wydają się całkiem realne. Wygrana Mortalcia w 1. rundzie z kursem 1,60 od biedy nadaje się do gry, choć jak to w walkach freaków – zdarzyć może się naprawdę wszystko.

Hejter – Mortalcio typy i zakłady – nasz werdykt:

Trudno nie odnieść wrażenia, że aktualne kursy na walkę Hejter – Mortalcio nie są zbyt atrakcyjne. Walka dwóch żółtodziobów może rządzić się swoimi prawami, natomiast wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tym razem Hejter nie sięgnie po zwycięstwo. Mortalcio dysponuje lepszą budową ciała i większą siłą fizyczną. W przeciwieństwie do Olejnika raczej będzie w stanie obronić się przed nieudolnymi próbami obaleń w wykonaniu Hejtera. Z kolei znajomość podstaw boksu powinna zapewnić mu przewagę w stójce.

SPRAWDŹ INNE TYPY FAME MMA 8!

Proponowane typy na walkę Hejter – Mortalcio to zakłady na wygraną Patryka Barana w pierwszej rundzie. Zwycięstwo w swoim debiucie Hejter zawdzięcza przede wszystkim słabości rywala. Jest od Mortalcia słabszy fizycznie, a w klatce porusza się dość niezgrabnie i chaotycznie. Myślę, że jeden celnie trafiony cios Mortalcia może odebrać Hejterowi chęci do dalszej walki, a marzący o powiększenie zasięgów i wejściu na wyższy poziom „fejmu” Mortalcio nie powinien mieć większych problemów z rozstrzygnięciem starcia na swoją korzyć. Logika w przypadku Fame MMA nie zawsze jest opłacalna, natomiast mam nadzieję, że w tym przypadku sprawdzi się scenariusz „na chłopski rozum”.

Hejter – Mortalcio typy:
Mortalcio przed czasem, kurs 1.30
Mortalcio w 1. rundzie, kurs 1.60

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGOŁY

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️