Fame MMA 7: Linkiewicz – Martirenti. Typy bukmacherskie, kursy na zakłady, analiza;

Walką kobiet na gali Fame MMA 7 będzie starcie Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy w swoim czwartym występie na Fame MMA kontrowersyjna celebrytka odniesie trzecie zwycięstwo? Zapraszam na zapowiedź walki Linkiewicz – Martirenti, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady, a także analizę szans obu pań. Zakłady na Fame MMA 7 dostępne są wyłącznie w Betclic. Dołącz do Grupy Typeria!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️550 zł bez ryzyka⚠️

__________________________________________


Linkiewicz vs Martirenti – jak obstawiać typy na Fame MMA 7 i odebrać powiększony bonus powitalny?

Zakłady i kursy na walkę Marta Linkiewicz – Marta Rentel oferuje tylko bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny bonus powitalny dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 7 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz TUTAJ.

Linkiewicz – Martirenti kursy na zakłady i typ bukmacherskie

W sobotni wieczór Marta Linkiewicz stoczy swoją już czwartą walkę dla federacji Fame MMA. Kontrowersyjna celebrytka w ostatnim występie wygrała na punkty z Kamilą „Zusje” Smogulecką. Linkimaster męczyła się ze swoją rywalką dość długo, jednak ostatecznie udowodniła, że wykonała znaczące postępy. Kursy na zakłady dotyczące walki Marta Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel nie dają tej drugiej prawie żadnych szans na zwycięstwo.

Rentel internetowy fejm zdobyła dzięki działaniom na Tik Toku, a także Instagramie. Rywalka Linkiewicz deklaruje, że przed laty trenowała judo, jednak nie sądzę, by potrafiła przełożyć doświadczenie w tej sztuce walki na oktagon. Media trening pokazał, że Martirenti – tak jak można było się spodziewać – posiada znacznie niższy poziom umiejętności niż Linkiewicz, gorzej się porusza, zadaje mało techniczne ciosy, nieumiejętnie trzyma gardę. Rentel wygląda na klasyczną instagramową gwiazdkę bez większego wyrazu. Wiele wskazuje na to, że równie bezbarwna i mdła będzie w klatce.

Typy bukmacherskie na jej walkę z Linkiewicz są dość oczywiste i nie należy spodziewać się tu niespodzianki. Martirenti raczej nie będzie w stanie przeciwstawić się nacierającej rywalce. Patocelebrytka od kilkunastu miesięcy trenuje MMA, mocno straciła na wadze i najwyraźniej nieco przewartościowała swoje dotychczasowe życie.

Kursy na zakłady i typy przewidującą wygraną Linkiewicz są zbyt niskie, by nadawały się do gry. Warto w związku z tym skorzystać z innych znajdujących w ofercie na tą walkę propozycji. Interesujące wydają się zwłaszcza kursy na wygraną Linkimaster w pierwszej rundzie, które wynoszą około 1,60.

Linkiewicz – Martirenti typy Fame MMA 7 – nasz werdykt

Walki kobiet na Fame MMA kończyły się zazwyczaj dość szybko, a zawodniczki rzadko kiedy były w stanie przetrwać więcej niż 1 rundę. Wszystko wskazuje na to, że typy zakładające szybki koniec pojedynku powinny okazać się skuteczne również w starciu Linkiewicz – Rentel. W swoim poprzednim występie Linkimaster przewalczyła pełen dystans z Zusje. Odniosłem jednak wrażenie, że rywalka wytrwała tak długo wyłącznie dlatego, że przed walką dokonała dodatkowej „suplementacji”. Niewykluczone, że było to nawet białko, natomiast niekoniecznie to, które polecane jest przed dietetyków…

SPRAWDŹ INNE TYPY NA FAME MMA 7

Zakłady na pojedynek Linkiewicz – Martirenti warto obstawiać z myślą, że w poprzednia rywalka patocelebrytki była niemal niezniszczalna. Linkiewicz wypunktowała ją mimo tego bezlitośnie i wszystko wskazuje na to, że Martirenti dostanie jeszcze twardszą nauczkę. Tiktokerka ostatni kontakt ze sportami walki miała ponad 10 lat temu. Rentel co prawda promuje zdrowy tryb życia i bycie „fit”, jednak sama prozdrowotna postawa oraz kilka tygodni przygotowań do Fame MMA 7 to zbyt mało, by móc postawić się rywalce, której przygoda z MMA trwa już wiele miesięcy.

Linkiewicz trenuje na co dzień w warszawskim Berkut WCA Fight Team z Norbertem Daszkiewiczem. Ostatnio pojawiła się informacja, że kontrowersyjna celebrytka odbywa sparingi również z byłą mistrzynią świata w boksie Ewą Piątkowską! Linkiewicz ma wszystkie atuty, by pokonać Martirenti bardzo szybko i bardzo przekonująco. Myślę, że kursy na zakłady i typy bukmacherskie faworyzują instagramerkę w pełni zasłużenie. Proponowane typy na walkę Linkiewicz – Martirenti to zakłady na wygraną Linkiewicz w pierwszej rundzie. Kurs oferowany na tą opcję wynosi w Betclic 1,60.

Linkiewicz – Martirenti typy:
Linkiewicz wygra w 1 rundzie, kurs 1.60

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU NA FAME MMA 7! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<